Mini Apartman Eger
3300 Eger, Almagyar u. 12.

Mini Apartman Eger a térképen

Mini Apartman Eger értékelése:

49. helyezett a 161 egri szállás közül

Mini Apartman Eger bemutatkozása

A Mini Apartman kényelmes, légkondicionált és elérhető áron kínált olcsó szállás Eger belvárosában.
A bejárat utcáról nyílik, 2 felnőtt és 1 gyermek elhelyezésére ideális. A franciaágyas hálóhelyet boltív választja el az étkező-teakonyha résztől. Az étkezőben található egy tini fotelágy, amely szükség esetén egy gyermek fekvőhelye. Zuhanyfülkés, kézmosóval, külön WC-vel ellátott vizesblokk szolgálja kényelmüket. Az apartmanban tv, rádió, internet-csatlakozás áll a vendégek rendelkezésére. A teakonyhában mikrosütő, hűtő, kenyérpirító, elektromos főzőlap, kávéfőző, valamint a szükséges edények is megtalálhatók. A Mini Apartmanban vendégeinket érkezéskor ellátjuk tiszta ágyneművel, törölközőkkel.
Az apartmanból kilépve a híres egri vár bejárati panorámája tárul Ön elé. A vár bizonyára ismerős Gárdonyi Géza Egri Csillagok című regényéből. A Dobó tér mindössze 4-500 méterre fekszik, egy kis sétával megközelíthető. A Bazilika vagy a minaret is csak néhány perces sétaút.
Csupán 100 méterre étterem, cukrászda, fagyizó, ABC és posta is található. Az egri strand is pár lépés. Innen negyed óra alatt elérheti Demjén vagy Egerszalók híres fürdőit is.
A belvárosban számos program várja a vendégeket.

Mini Apartman Eger képei

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Mini Apartman Eger vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Másodszora voltunk itt. Mi nem ajáljuk mert beleszerettünk a panzióba a tulajdonos pedig, egy tünemény.Szóval ne gyertek mert nem lesz nekünk szabad hely!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Rendkívül szép helyen fekszik az apartman,minden fontos hely pár perces sétával elérhető. A kocsi is parkolóban pihen. Rendezett, tiszta az apartman, kedves fogadtatásban részesültünk. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
Megtaláltuk az igazit. 5 éve járunk rendszeresen Egerbe, de a Mini Apartman minden tekintetben felülmúlhatatlan. Tiszta és kényelmes. A berendezés minden igénynek megfelel. Az ágy kényelmes, van klíma és wifi, valamint garázs is. (Meg még ezer apróság, amit máshol soha nem tapasztaltunk. ) A tulajdonos rendkívül segítőkész.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatértünk... 3 éve jártunk már itt. Közben voltunk Egerben, de az apartman akkor telt volt... Nagyon sajnáltuk, de Eger szépsége miatt másik apartmanba mentünk. Ami nem volt rossz, de a legjobb mellett eltörpül. Mi elmondhatjuk, hogy a Mini Apartman most is a lehető legjobb választás, mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 2.
Kedves Vendégeim!

Megtisztelnek azzal, hogy leírják véleményüket a Mini Apartmannal kapcsolatban. Külön öröm számomra, hogy értékelésük szerint a legjobbak közé sorolnak , hiszen az 5 szívecskés minősítések kiváló szálláshelyet jelentenek. Ezzel egyben támpontot is adnak a szállást keresőknek.
Mini Apartman, tulajdonos

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Végre egy apartman ahol redőny van az ablakokon! Az ágy nagyon kényelmes, jó a wifi jele, tiszta, rendezett. A központban van! Mi imádtuk!

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 23.
A házigazda egy tündéri hölgy! Az apartman tiszta, szépen berendezett, jól felszerelt, nagyon közel van mindenhez! Csak jót tudunk mondani erről a kis apartmanról és a tulajról is!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Másodszor jártunk a Mini Apartmanban a párommal, nagyon kulturált környezetben teljesen korrekt apartman, tiszta, két embernek nagyon kényelmes is, klíma, alapfokú konyhai eszközök adottak, külön WC, zuhanykabin is megvan, bár ez utóbbi nem túl nagy.
Válasz az értékelésre - 2015. július 27.
Kedves Vendégeink!
Örömmel olvassuk kedves, elégedett, dicsérő szavaikat. Megtisztelő, hogy közzétették pozitív véleményüket így másoknak is segítséget jelenthet a szálláshely megválasztásánál. Továbbra is szeretettel várjuk régi és új vendégeinket.
Mini Apartman, tulajdonos

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Párommal töltöttünk 3 éjszakát és bármikor visszamennénk. A hölgy nagyon kedves volt, teljes körű felvilágosítást kaptunk az apartmanról és a városról is. Kaptunk ajándék csokit, cukrot :-) . Garázs is teljesen rendben volt nagyon örültem neki. A lakás teljesen felszerelet minden volt ami kellhet. . . sőt! Ódákat lehetne zengeni az apartmanról és a tulajdonosról egyaránt.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
2 éjjelt töltöttünk el az apartmanban . Mindennel maximálisan elégedettek vagyunk . Az apartman jól felszerelt, tiszta, és hangulatos szállás . Nagyon közel van hozzá a vár és a többi nevezetesség . Ha legközelebb megyünk biztos, hogy újra itt fogunk megszállni . A tulajdonos hölgy nagyon kedves, figyelmes , segítőkész .

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 7.
Kiváló szállás- és pihenőhely. Két éjszakát töltöttünk itt. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A szállás kiválóan felszerelt, minden van, amire gondolni lehet ilyenkor. Tiszta, kellemes hangulatú és főleg mindenhez nagyon közel van. Szívesen ajáénlom mindenkinek. Főleg a nagyon barátságos háziasszony miatt is.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
Érvényes: 2019.03.31-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Érvényes: 2018.12.23-ig
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Hotel Eger & Park
3-4 éjszaka 36.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és játszószoba használattal, szilveszteri programokkal, sztárfellépővel, parkolással
Érvényes: 2019.01.02-ig
Park Hotel Minaret
Érvényes: 2018.12.27-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.750 - 5.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Tavaszi kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

EgerX