Másodszorra is megállta a helyét

Mini Apartman EgerMini Apartman Eger a térképen

Kiváló 2015. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. július 16.
Másodszor jártunk a Mini Apartmanban a párommal, nagyon kulturált környezetben teljesen korrekt apartman, tiszta, két embernek nagyon kényelmes is, klíma, alapfokú konyhai eszközök adottak, külön WC, zuhanykabin is megvan, bár ez utóbbi nem túl nagy. Az étkezés könnyen megoldható, néhány perc sétára rengeteg kis étterem-bisztró-faloda-pizzéria található, az árazás is nagyon barátságos az esetek túlnyomó többségében, de az ételrendelés is tökéletesen működik. Autóval érkeztünk, a zárható garázs benne foglaltatik az árban, ez szintén dicséretes. A tulajdonos hölgy ezúttal is nagyon kedves és segítőkész volt. A párom nevében is mondhatom, hogy mindenkinek csak ajánlani tudjuk az egri Mini Apartmant!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Mini Apartman további értékelései

2020.09.19a párjával
A legjobb hely minden szempontból, a tulaj tüneményes a szállás tiszta minden megtalálható benne amire szükség van, közel van mindenhez! Fantasztikus napokat töltöttünk el! Köszönet érte! Jövőre visszamegyünk!
2018.06.21a párjával
Másodszora voltunk itt. Mi nem ajáljuk mert beleszerettünk a panzióba a tulajdonos pedig, egy tünemény.Szóval ne gyertek mert nem lesz nekünk szabad hely!
2017.08.09a párjával
Rendkívül szép helyen fekszik az apartman,minden fontos hely pár perces sétával elérhető. A kocsi is parkolóban pihen. Rendezett, tiszta az apartman, kedves fogadtatásban részesültünk. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.
Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat