Rippchen: Eger csillaga - Mini Apartman Eger

Mini Apartman Eger értékelése
49. helyezett a 161 egri szállás közül

Eger csillaga

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
Megtaláltuk az igazit. 5 éve járunk rendszeresen Egerbe, de a Mini Apartman minden tekintetben felülmúlhatatlan. Tiszta és kényelmes. A berendezés minden igénynek megfelel. Az ágy kényelmes, van klíma és wifi, valamint garázs is. (Meg még ezer apróság, amit máshol soha nem tapasztaltunk.) A tulajdonos rendkívül segítőkész. Ha ennyi nem lenne elég, az elhelyezkedése kitűnő, pár percen belül minden fontos látnivaló megközelíthető.
Terveink szerint: jövőre veled ugyanitt:)

Szeretnéd követni Rippchen felhasználót?    Igen

Mini Apartman Eger
3300 Eger
Almagyar u. 12.

2018. június 21.
Másodszora voltunk itt. Mi nem ajáljuk mert beleszerettünk a panzióba a tulajdonos pedig, egy tünemény.Szóval ne gyertek mert nem lesz nekünk szabad hely!

2017. augusztus 9.
Rendkívül szép helyen fekszik az apartman,minden fontos hely pár perces sétával elérhető. A kocsi is parkolóban pihen. Rendezett, tiszta az apartman, kedves fogadtatásban részesültünk. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.