Motel Botax Eger

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Motel Botax Eger vélemények

2020. január 5.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttem el itt. Nekem nagyon tetszett. Egy időutazás volt visszarepülni a 80-as évekbe. Megható volt. Mindenhol tisztaság volt. A konyhában voltak hiányosságok. pl. a csap forgott körbe, nem lehet nyitni, zárni, a tisztaság a tálcán is érdekes volt, de egyébként rendben. Egy szálloda lelke a tisztaság.
Motel Botax Eger - Belső
Szörnyű 2019. április 24.a párjával járt itt
19-20. -an2fő 1èj. konkrètan elszurták egèsz vasárnapunkat,örjöngő állatokkal volt tele motel,diákok,legènybucsu egèsz èjjel nem aludtunk,szinte mindenki rèszeg volt,10ig kellett leadni szobát. 2orát aludtunk,vasárnapunk,pihenès,lazulás helyett gyengesègrő,fáradságról szólt,nem èrezhettük jól magunkat mèg várt minket,haza út
Gyenge 2019. január 8.csoporttal járt itt
1 éjszakát töltöttünk ezen a szállás helyen.Koszos fürdőszoba, büdös dohos szag a szobában. Reggeli régi70-es évekbeli menzához hasonlított. Retró menza reggeli.Kollégiumi jellegű,mi ketten voltunk egy 4 ágyas szobába.Piszkos fogadó tér.Színvonaltalan.Pozitívum közel van a városközponthoz.
Szörnyű 2018. november 2.a párjával járt itt
Koszos szoba, büdös fürdőszoba, reggel és este hagymaszag a konyhából. Ami pozitívum: a recepciós figyelmes és nagyon kedves! Segítőkész volt! Összességében nem ajánlom senkinek. Bár elég jó helyen van a városban, könnyű odatalálni. A takarításra kellene jobban odafigyelni a személyzetnek mert ez így rettenetes. Két éjszakát töltöttünk el a párommal de elég is volt.