Servita Udvarház Apartman Eger

Servita Udvarház Apartman Eger
Servita Udvarház Apartman EgerServita Udvarház Apartman Eger
Servita Udvarház Apartman EgerServita Udvarház Apartman Eger

Servita Udvarház Apartman Eger bemutatkozása

A Servita Udvarház Apartman Eger történelmi belvárosában, közvetlenül a híres egri Vár és a Minaret mellett található. Az udvarházban étterem, kávézó, grill-terasz és szálláshelyként öt kiemelten jól felszerelt apartman található. Minden helyiség légkondicionált. A szobák mindegyike rendelkezik színes televízióval, internet hozzáféréssel.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Servita Udvarház Apartman Eger vélemények

Átlagos 2018. szeptember 21.a párjával járt itt
Nem is tudom, hogy mit is irjak. Igazabol rosszat nem tudok irni, de megsem vagyok teljesen elegedett. Az apartman a varos sziveben, a Minaret toveben talalhato. Viszont az Udvarhaz, ami helyt ad az apartman haznak annyira elszigeltnek hat, semmi elet nem volt az alatt a harom nap alatt, mig ott voltunk. Szeptember kozepe ennyire utoszezon lenne?
Kiváló 2018. július 31.családjával járt itt
Egy hetet töltöttünk Egerben. Választásunk a Servita Udvarházra esett. Modern,elegáns,jól felszerelt kétszobás apartmant kaptunk. Tisztaság,jó illat fogadott. Az ágy kényelmes volt,a bútorok újak és hibátlanok. (kispárnát mindenhová sajátot viszünk,úgyhogy ennek hiánya sem okozott kellemetlenséget).
Kiváló 2018. március 15.a párjával járt itt
Eger belvárosában, közvetlenül a minaret szomszédságában található a szállás. Pár perc sétával minden fontosabb hely elérhető innen. Az épület takaros, ragyogó tisztaság uralkodik minden részén. Az apartmanok tágasak, minden lényeges dologgal felszereltek (hűtő, hajszárító, légkondicionáló stb. ).