Siófoki napok: Szülinap Egerben - Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger értékelése
9. helyezett a 163 egri szállás közül

Szülinap Egerben

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Már 2 alkalommal voltunk a hotel vendégei. Azóta másoknak is ajánlom. Felejthetetlen pillanatok, mikor is vártuk, hogy hol és mit választottunk. Minden fantasztikus volt. Megtévesztő, hogy a térkép egy külvárosi részt mutat, de a legjobb helyen van. Az ételek nagyon ízletesek, az alagútrendszer pedig egyedi. Az új wellnes részleg nagyon jó lett.

Szeretnéd követni Siófoki napok felhasználót?    Igen

Szent István Hotel Eger
3300 Eger
Legányi utca 12.

2019. augusztus 3.
Nagy várakozással indultunk neki a szabadságunknak ebbe a hotelbe… A képek és az értékelések és a szálloda hirdetése alapján azt gondoltuk ideális lesz számunkra, csend nyugalom kis wellness szép környezet. Nos a szép környezetben nincs hiány ámde azt sehol nem tüntetik fel, hogy maga a...

2019. június 29.
A wellness részleg nagyon tetszett, kíváló medencék 6 és 7 éves gyerekeknek, tiszta gusztusos környezetben. Az étkezés kicsit egyhangú, másnapos sütemények is voltak felszolgálva. Az egyik szobában a légkondicionáló nem működött tökéletesen.

2019. május 27.
Az alagútrendszer nagyon egyedi, viszont elég hűvös volt. A wellness részlegen az élménymedence elég kicsi, kevés a napozóágy. A második napon délelőtt csak 2 db szauna volt bekapcsolva, a gőzkabin és a finn szauna nem működött. Szerintem a délután 2-4-ig történő zárva tartás nem a legszerencsésebb.

Szent István Hotel, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsoráknál korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-23 - 2019-10-31
 - Gyertyafényes karácsony (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szentesti vacsorával és koccintással, ünnepi délutánokkal, kedvezményekkel, koktélkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-26