Szent István Hotel Eger ★★★

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

3. helyezett a 171 egri szállás közül

Akciós csomagok

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

Szent István Hotel Eger képei

Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger vélemények

2021. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. március 18.
Megérkezésekor nagyon kedvesen fogadtak minket. Teljeskörű volt a tàjékoztatàsuk. Az étkezés nagyon finom és bőséges, vàltozatos volt. Ilyen ellàtàst még sehol nem tapasztaltunk! Kellemes napokat töltöttünk el a Hotelben! Máskor is megyünk.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
A szállás nyugodt, csendes helyen van, a városközpont kisebb sétával elérhető, ugyanakkor a Szépasszony völgy messze van, oda taxival/autóval érdemes elmenni. Összességében elégedettek voltunk a szállással, a szoba tiszta volt és csendes. A fürdőszobában szerintem lehetne több fény, a tükör felett lévő 4 kis lámpa elég gyenge.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
A hely fantasztikus, a személyzet barátságos, a szolgáltatások szinvonala kiváló. Néhány negatívum: az ágy borzalmasan kényelmetlen volt, kiálltak belőle a rugók és minden egyes mozdulatot hangos nyekergéssel díjazott. Ez, valamint a papírvékony falakon áthallatszó normál hangerejű szomszédi beszélgetések kissé megkeserítették az estéinket / éjszakáinkat.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
A szoba levolt lakva, az agy matraca, rugok majdnem kialltak.A WC re nem lehet
raülni,csak feloldalt.Nem volt shampon, sem viz,es törölközö is csa kettö.
Több asvanyvizet szamoltak fel mint fogyasztottunk,külön adot,a turista adon felett szamoltak fel(etelek es szalas utan)

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
Tisztaság, rend ,pincérek felkészültsége!Remek és bőséges enni és inni való!
Talán a tv -ék cseréje megérett!A Wifi elég szkeptikus hangulatban volt!
De ez eltörpült a sok pozítívum mellet!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Nagyon jól éreztük magunkat csak ajánlani tudom mindenkinek! A személyzet kiváló munkát végez nagyon kedvesek ! A wellness részleg is szuper amit hirdettek azt mind megkaptuk! Tiszta rendezet! Család barát! Mindenki próbálja ki !

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
A hotelba érkezéskor minimális információt kaptunk az elhelyezésről, keresgélni kellett a szobát. Nem kaptunk információt a wellnes megközelíthetőségéről, amikor a hotel egy labirintus szerűen elhelyezkedő komplexum. Az étkezések lebonyolítása, minősége nagyon jó, bőséges, finom és jó választékú ételeket kaptunk és az étterem személyzete maximálisan udvarias és kedves volt.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
Párommal töltöttünk egy kellemes hosszú hétvégét Egerben. A Szent István Hotelben szálltunk meg, ami kiváló választás volt. Első alkalommal szálltunk meg itt, és nagyon elégedett vagyunk
a teljes személyzet udvariasságával, szakértelmével, kedvességével.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
A hotel gyönyörű helyen található,rendezett és kellemes parkosítással. A személyzet figyelmes és segítőkész. Nagyon meg voltunk elégedve a wellness szolgáltatásokkal. A reggelik nagyon finomak és változatosak voltak. A vacsorát esetleg bővíteni lehetne több vegetáriánus étellel is.
Tiszta szívvel ajánlanám mások részére is.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Szép parkja van a szállodának. Kilátójából gyönyörű kilátás nyílik a városra és a tájra. A kinti úszómedencéje lehetne nagyobb, több nyugággyal. A szobában jó lenne szárító alkalmatosság, törölközőknek fürdőruháknak. A WIFI lehetne erősebb. Tetszett a labirintus, ami összeköti az épületeket egymással.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 11.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg és szauna használattal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.30-ig
Szent István Hotel
5-6-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, éttermi kedvezménnyel, wellness-részleg használattal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.29-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.148 - 29.164,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, tárlatvezetés borkóstolóval ás pogácsával
Érvényes: 2022.02.28-ig
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 2 pincében borkóstolással, infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 26.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg használattal,
2021.07.01. - 2021.08.31.
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.13-ig
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.13-ig
Szent István Hotel
2-3-4 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, éttermi kedvezménnyel, wellness-részleg használattal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.29-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

EgerX