Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

5. helyezett a 165 egri szállás közül

Akciós csomagok

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

Szent István Hotel Eger képei

Szent István Hotel Eger vélemények

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 24.
Unokatestvéremmel töltöttünk 4 napot a Szent István hotelben. Már a recepciós kedvessége megnyugtató volt, majd érdekes volt az a barlangrendszer, amin keresztül eljutottunk a szobánkig. Szobánk tágas, tiszta, kényelmes ágyakkal. A svédasztalos reggeli és vacsora remek volt. A rátermett fiatal pincérfiú, miután megtudta,hogy születésnapom ünneplem, egy felessel kedveskedett nekem.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 16.
A személyzet kiválóan végezte munkáját és kedvesek voltak.
Házias és nagyon finom étkezésben volt részünk.
Ízletes volt minden étel.
Ajánlom mindenkinek!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Mindennel elégedettek voltunk.A reggeli és a vacsora finom és bőséges volt. A wellness is nagyon jó. Pihenésre és kikapcsolódásra nagyon alkalmas a hotel.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Nagyon kellemes hely. A szobák tisztasága tökéletes. A konyha kiválló a wellnes is nagyon jó az ár és értékarány igen megfelelo.Finomak vltak aborok a vacsoranál és figyelmes a személyzet.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Harmadik alkalommal jártunk itt a párommal. Ennek az oka :A legcsodálatosabb környezet,kényelem, kiszolgálás,élmények. A szálloda pazarul fel van szerelve, a szobák butorzata és ellátása nekünk a maximumot adta. A wellnes részlegben minden igényt megtaláltunk, a kiszolgáló személyzet kedves oda adó. A PUB részleg 100 % on mennt, több generációs vidám szórakozásra adott lehetőséget.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
Párommal már többször jártunk ebben a hotelben. Az étel kínálat bőséges és nagyon finom! A wellness részleg teljesen megfelelő. Az ott dolgozók segítőkészek, kedvesek! Nagyon tetszik az alagútrendszer megoldás és hogy a szabadban is van bőven van lehetőségünk egy kis sétához! A kilátás meseszép!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Az ágymatrac kicsit kemény volt, de lehet hogy csak én vagyok puhább matrachoz szokva. Az ételek és a kiszolgálás szerintem kifogástalan volt. A személyzet kedves és segítőkész.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A wellness részlegen odafigyeltek a tisztaságra és a rendre és ugyanez volt tapasztalható a szobában is. Az ételek bőségesek és választékosak voltak. A személyzet pedig nagyon kedves volt bármit kértünk maximálisan álltak a rendelkezésünkre.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 25.
nagyon tetszett a pince rendszer a hotel allatt,meg az egész hotel fílingje,kedves személyzet,választékos finom ételekkel,a wellnesz részleg is nagyon jó,negatívumként csak a szoba vékony falai zavartak.de összességében nagyon jól éreztük magunkat.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
Mindennel megvoltunk elégedve, szép tiszták a szobák, remek a személyzet, kiváló minőségű ételek és italok, valamint a wellness részleg is gyönyörű volt.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 13.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.02.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.07.01-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi bekészítéssel, délutánonként uzsonnával, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.23. - 2020.12.29.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.15-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.371 - 25.215,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Invest Vendégház
Akár 1 éjszaka 74.000,- Ft/vendégház/éj ártól: szállás önellátással, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Szent István Hotel
6 nap/ 5 éjszaka 12.798,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

EgerX