Szent István Hotel Eger ★★★

Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

5. helyezett a 169 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

Szent István Hotel Eger képei

Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
A hely fantasztikus, a személyzet barátságos, a szolgáltatások szinvonala kiváló. Néhány negatívum: az ágy borzalmasan kényelmetlen volt, kiálltak belőle a rugók és minden egyes mozdulatot hangos nyekergéssel díjazott. Ez, valamint a papírvékony falakon áthallatszó normál hangerejű szomszédi beszélgetések kissé megkeserítették az estéinket / éjszakáinkat.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
A szoba levolt lakva, az agy matraca, rugok majdnem kialltak.A WC re nem lehet
raülni,csak feloldalt.Nem volt shampon, sem viz,es törölközö is csa kettö.
Több asvanyvizet szamoltak fel mint fogyasztottunk,külön adot,a turista adon felett szamoltak fel(etelek es szalas utan)

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
Tisztaság, rend ,pincérek felkészültsége!Remek és bőséges enni és inni való!
Talán a tv -ék cseréje megérett!A Wifi elég szkeptikus hangulatban volt!
De ez eltörpült a sok pozítívum mellet!

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Nagyon jól éreztük magunkat csak ajánlani tudom mindenkinek! A személyzet kiváló munkát végez nagyon kedvesek ! A wellness részleg is szuper amit hirdettek azt mind megkaptuk! Tiszta rendezet! Család barát! Mindenki próbálja ki !

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
A hotelba érkezéskor minimális információt kaptunk az elhelyezésről, keresgélni kellett a szobát. Nem kaptunk információt a wellnes megközelíthetőségéről, amikor a hotel egy labirintus szerűen elhelyezkedő komplexum. Az étkezések lebonyolítása, minősége nagyon jó, bőséges, finom és jó választékú ételeket kaptunk és az étterem személyzete maximálisan udvarias és kedves volt.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
Párommal töltöttünk egy kellemes hosszú hétvégét Egerben. A Szent István Hotelben szálltunk meg, ami kiváló választás volt. Első alkalommal szálltunk meg itt, és nagyon elégedett vagyunk
a teljes személyzet udvariasságával, szakértelmével, kedvességével.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
A hotel gyönyörű helyen található,rendezett és kellemes parkosítással. A személyzet figyelmes és segítőkész. Nagyon meg voltunk elégedve a wellness szolgáltatásokkal. A reggelik nagyon finomak és változatosak voltak. A vacsorát esetleg bővíteni lehetne több vegetáriánus étellel is.
Tiszta szívvel ajánlanám mások részére is.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19.
Szép parkja van a szállodának. Kilátójából gyönyörű kilátás nyílik a városra és a tájra. A kinti úszómedencéje lehetne nagyobb, több nyugággyal. A szobában jó lenne szárító alkalmatosság, törölközőknek fürdőruháknak. A WIFI lehetne erősebb. Tetszett a labirintus, ami összeköti az épületeket egymással.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 14.
Gyönyörű környezet, igényes kialakitás. A kinti medence jóval alatta marad a benti welnessnek. Ott néhány szolgáltatás nem működött. Szobáink ablakai a konyha mögötti részre nyiltak, és a személyzet tagjai késő éjszakáig hangosan kiabáltak egymással. Az étkezésnél előre jeleztem a vegetáriánus étkezésre való igényemet, ennek ellenére az egyik vacsoránál főételként csak rizst és krumplit tudtam enni.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
A szállás, étkezés, welness kitünő, bár az étteremben nem ment a klima ez kívánnivalót hagyott maga után. A szoba elhelyezkedését tekintve nem igazán volt jó, hogy az étterem klimája, a teraszról beszürődő zaj zavarta a reggeli pihenést. Legközelebb biztos hogy megkérdezném melyik szobát kapjuk. Az étteremben a sok fertőtlenitőtől ragadtak az asztalok amelyek teritő nélkül voltak.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Szent István Hotel
2-4 éjszaka 18.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szentesti vacsorával és korlátlan borfogyasztással, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Hunguest Hotel Flóra
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.567 - 13.288,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.009 - 24.362,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Beatles múzeumbe belépővel, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.05-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Hotel Panoráma
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményes kuponokkal
Érvényes: 2020.10.31-ig
Erika Vendégház
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 11.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg és szauna használattal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.05.30.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

EgerX