Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

9. helyezett a 162 egri szállás közül

Akciós csomagok

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

Szent István Hotel Eger képei

Szent István Hotel Eger vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk neki a szabadságunknak ebbe a hotelbe… A képek és az értékelések és a szálloda hirdetése alapján azt gondoltuk ideális lesz számunkra, csend nyugalom kis wellness szép környezet. Nos a szép környezetben nincs hiány ámde azt sehol nem tüntetik fel, hogy maga a szálloda erős állóképességet igényel mivel kb.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Már 2 alkalommal voltunk a hotel vendégei. Azóta másoknak is ajánlom. Felejthetetlen pillanatok, mikor is vártuk, hogy hol és mit választottunk. Minden fantasztikus volt. Megtévesztő, hogy a térkép egy külvárosi részt mutat, de a legjobb helyen van. Az ételek nagyon ízletesek, az alagútrendszer pedig egyedi. Az új wellnes részleg nagyon jó lett.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
A wellness részleg nagyon tetszett, kíváló medencék 6 és 7 éves gyerekeknek, tiszta gusztusos környezetben. Az étkezés kicsit egyhangú, másnapos sütemények is voltak felszolgálva. Az egyik szobában a légkondicionáló nem működött tökéletesen.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az alagútrendszer nagyon egyedi, viszont elég hűvös volt. A wellness részlegen az élménymedence elég kicsi, kevés a napozóágy. A második napon délelőtt csak 2 db szauna volt bekapcsolva, a gőzkabin és a finn szauna nem működött. Szerintem a délután 2-4-ig történő zárva tartás nem a legszerencsésebb.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Fürdőszoba felszereltsége lehetne jobb, hiányzott polc amire ki lehetne rakni a tisztálkodási szereket, hiányzott hogy a fürdőlepedőt nem lehetet felakasztani. Más kifogásunk nem volt.

Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán tökéletes lenne, de biztos, hogy még egyszer nem megyünk oda, mert a lényeges dolog az ami okot adott az elégedetlendégünkre. A melegvizes medence mérete. Medence volt elég, de attól, hogy kiírták rá, hogy 34 fokos, attól még az hideg volt. És a kétnagy medence használhatatlan volt, mert olyan hideg vízben nem ücsörög az ember.

Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek maximálisan finomak, frissek, ízletesek voltak!
A tisztaság, wellnes részleg is tökéletes!
A szobában a franciaágyban a matrac már megérett egy cserére, nagyon besüppedt, nekem megfájdult a derekam egy kicsit :)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 18.
Szép környezetben, barátságos személyzet, családias szálloda. Gyönyörű kertben sok szép növény tette hangulatossá. Hiányzott a köpeny-használat mint alapfelszerelés.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
Gyönyörűen parkosított környezetben található a hotel.Minden nagyon jó volt,barátságos személyzet,finom ételek,csak nehezen találtunk oda,kicsit
gyenge az információ.

Értékelt: 2019. május 5.
Meglepöen jó reggeli és vacsora. Átlagosnál jobb wellnes részleg, ami az extra alagút rendszereken át minden idöben kényelmesen elérhető. A személyzet igen kedves. Nagyon jó ár/érték arányos szálláshely. Ajánlom.

Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsoráknál korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.10.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 30.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.076 - 18.874,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.09.17-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent István Hotel
2-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szentesti vacsorával és koccintással, ünnepi délutánokkal, kedvezményekkel, koktélkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Eger környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
L'amour hétvége (min. 2 éj)

EgerX