Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

7. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

Szent István Hotel Eger képei

Szent István Hotel Eger vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Nem jeleztük előre, hogy két tejérzékeny személy is van a csapatban. Az egyébként széles vacsora választékba csak két tejmentes étel került. Kérésünkre nagyon gyorsan készítettek kedvünkre való tejmentes
ételt. Köszönet érte!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon tetszett a szállás, a környezet,a szobák tiszták voltak, a reggeli,vacsora minden képzeletet felülmúlt, finomak voltak, és természetesen a borok is kiválóak.Nem utolsó sorban kiemelném a kávét, ami ugyancsak nagyon finom volt. Öszességében nagyon jól éreztük magunkat.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Nagyon kellemes,különleges hely. A személyzet figyelmes,kedves.Tényleg minden a vendégekért van. ,Kiemelném a hotel elhelyezkedését,különleges parkját,alagútrendszerét.Köszönjük

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással indultunk neki a szabadságunknak ebbe a hotelbe… A képek és az értékelések és a szálloda hirdetése alapján azt gondoltuk ideális lesz számunkra, csend nyugalom kis wellness szép környezet. Nos a szép környezetben nincs hiány ámde azt sehol nem tüntetik fel, hogy maga a szálloda erős állóképességet igényel mivel kb.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Már 2 alkalommal voltunk a hotel vendégei. Azóta másoknak is ajánlom. Felejthetetlen pillanatok, mikor is vártuk, hogy hol és mit választottunk. Minden fantasztikus volt. Megtévesztő, hogy a térkép egy külvárosi részt mutat, de a legjobb helyen van. Az ételek nagyon ízletesek, az alagútrendszer pedig egyedi. Az új wellnes részleg nagyon jó lett.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
A wellness részleg nagyon tetszett, kíváló medencék 6 és 7 éves gyerekeknek, tiszta gusztusos környezetben. Az étkezés kicsit egyhangú, másnapos sütemények is voltak felszolgálva. Az egyik szobában a légkondicionáló nem működött tökéletesen.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az alagútrendszer nagyon egyedi, viszont elég hűvös volt. A wellness részlegen az élménymedence elég kicsi, kevés a napozóágy. A második napon délelőtt csak 2 db szauna volt bekapcsolva, a gőzkabin és a finn szauna nem működött. Szerintem a délután 2-4-ig történő zárva tartás nem a legszerencsésebb.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Fürdőszoba felszereltsége lehetne jobb, hiányzott polc amire ki lehetne rakni a tisztálkodási szereket, hiányzott hogy a fürdőlepedőt nem lehetet felakasztani. Más kifogásunk nem volt.

Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazán tökéletes lenne, de biztos, hogy még egyszer nem megyünk oda, mert a lényeges dolog az ami okot adott az elégedetlendégünkre. A melegvizes medence mérete. Medence volt elég, de attól, hogy kiírták rá, hogy 34 fokos, attól még az hideg volt. És a kétnagy medence használhatatlan volt, mert olyan hideg vízben nem ücsörög az ember.

Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek maximálisan finomak, frissek, ízletesek voltak!
A tisztaság, wellnes részleg is tökéletes!
A szobában a franciaágyban a matrac már megérett egy cserére, nagyon besüppedt, nekem megfájdult a derekam egy kicsit :)

Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorához korlátlan borfogyasztással, koktélkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.29.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
Érvényes: 2020.11.12-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 25.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással, szilveszteri programokkal, Gálavacsorával, táncos mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.12-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.05.29.

Szállodák Eger környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerX