Szent István Hotel Eger
3300 Eger, Legányi utca 12.

Szent István Hotel Eger a térképen

Szent István Hotel Eger értékelése:

7. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent István Hotel Eger bemutatkozása

2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent István Hotel Egerben, magas színvonalú kiszolgálásával, mintegy 6000 négyzetméter parkosított zöld területével negyedórányira a belvárostól. A hotel ideális azon családok, barátok, párok számára, akik szeretnének távol maradni a város zajától, rossz levegőjétől.

Szent István Hotel Eger képei

Szent István Hotel Eger vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Az ágymatrac kicsit kemény volt, de lehet hogy csak én vagyok puhább matrachoz szokva. Az ételek és a kiszolgálás szerintem kifogástalan volt. A személyzet kedves és segítőkész.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A wellness részlegen odafigyeltek a tisztaságra és a rendre és ugyanez volt tapasztalható a szobában is. Az ételek bőségesek és választékosak voltak. A személyzet pedig nagyon kedves volt bármit kértünk maximálisan álltak a rendelkezésünkre.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 25.
nagyon tetszett a pince rendszer a hotel allatt,meg az egész hotel fílingje,kedves személyzet,választékos finom ételekkel,a wellnesz részleg is nagyon jó,negatívumként csak a szoba vékony falai zavartak.de összességében nagyon jól éreztük magunkat.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
Mindennel megvoltunk elégedve, szép tiszták a szobák, remek a személyzet, kiváló minőségű ételek és italok, valamint a wellness részleg is gyönyörű volt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 15.
Párommal töltöttünk 2 éjszakát a szállodában. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Amit azonban megjegyeznék, hogy az ágymatracokra nagyon ráférne a csere! Ami még zavaró volt, hogy a szobák között nagyon vékonyak a falak!
A személyzet segítőkész,udvarias.Az ételek finomak és változatosak. A kávé szuper jó volt. Köszönjük.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 14.
Párommal töltöttünk 2 éjszakát. Mindennel elégedettel voltunk. Az ágymatracokra ráférne a csere. A falak tényleg nagyon vékonyak. Személyzet segítőkész.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Barátaimmal töltöttünk el önöknél 2 éjszakát, a két különálló szoba a tisztaság és az igényesen berendezett szoba valamint konyha nagyon tetszett. A személyzet figyelmes kedves és udvarias volt. Az ételek finomak választékosak voltak. A kert maga a csoda gyönyörű ápolt környezet. Csodás 3 napot töltöttünk el önöknél és szeretnénk még menni tavasszal is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Az egész hotel egy gyöngyszem, a szép, gondozott kerttel, a gondosan megtervezett épületekkel s főleg az épületek alatt húzódó kazamatákból kialakított zegzugos, titokzatos folyosók romantikájával - úgy gondoljuk, abszolút unikum hazánkban. A határon túli magyarokkal való szoros kapcsolattartás - ami sok jelből nyilvánul meg, igazán tiszteletre méltó s a tulajdonos mély hazaszeretetéről árulkodik.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 28.
Igazi élmény volt ebben az építészetileg és elhelyezkedését tekintve is különlegesnek számító hotelben eltölteni néhány napot, közel Eger város központjához. Ki kell emelnünk a konyhájukat, mely választékával és ízvilágával igazi kulináris élményt jelentett számunkra.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 25.
Pihenésre szántuk a 3 napot, ami nagyon jól sikerült, a szobánk kényelmes volt, az ételek jóízúek, és bőséges minden, külön plusz pont a vacsorához járó finom borokért. Ami kicsit számomra negatív élmény volt az a wellnes részleg. A medencék jók voltak a szauna is, de hogy a 30+ vendégre 5 pihenőágy jutott kellemetlen meglepetés volt.

Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Szent István Hotel
2-4 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szent István Hotel
Akár 1 éjszaka 22.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérehtőséggel

Szállodák Eger környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

EgerX