Nushi: Kemping a hotelben - Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger értékelése
9. helyezett a 163 egri szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Kemping a hotelben

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagy várakozással indultunk neki a szabadságunknak ebbe a hotelbe… A képek és az értékelések és a szálloda hirdetése alapján azt gondoltuk ideális lesz számunkra, csend nyugalom kis wellness szép környezet.

Nos a szép környezetben nincs hiány ámde azt sehol nem tüntetik fel, hogy maga a szálloda erős állóképességet igényel mivel kb. 700 lépcső van benne, és akinek gond felmenni a másodikig lépcsőn az ne jöjjön ide mert szenvedni fog.
A szálloda egyáltalán nem akadálymentesített bár a wellnessben van akadálymentesített mosdó melynek funkciójára így nem tudtam rájönni.
Továbbá korrektnek éreztük volna, ha a szálloda felhívja a figyelmet arra, hogy a hotel teraszán napközit tart (6-14 éves gyermekeknek) illetve hogy a szálloda egy részében rendszeresen edző táboroztat külföldi diákokat ( ezt egy helyi taxistól tudtuk meg).

Hiába a szép környezet és a belvárostól való távolság, ha gyerekek visítoznak a fülünkbe…. Ez így azért elég drága táborozás volt nekünk.

Ha mindez nem lenne elég…

A falak papírvékonyak mikor tüsszentettem a szomszéd szobából mondták, hogy egészségemre.
Az ajtók lötyögnek, mozgatja őket a szél, az ablakot ha kinyitod nem lehetett becsukni de igazán rendesen kinyitni sem, a légkondicionáló éppen hogy csak működött és a hűtővel együtt borzalmasan hangos brummogó hangokat adott ki, éjjelre ki kellett kapcsolni. A fürdőszobában a polc csak dísz, mert bármit tettünk rá lecsúszott róla. És a non plusz ultra az éjjeliszekrényen valaki más körmét találtam meg….
A neveletlen kamasz szomszédok rendszeresen kopogtak mikor mi pihenni szerettünk volna és ezt a megfelelő táblával jeleztük... nyilván vicces volt...

De folytatom ha nem lenne elég :
Minden reggel 7:30 kor ébresztő a napközis csoport által vagy éppen a csordaként vonuló németek által….

Reggeli finom de minden reggel ugyanaz. A vacsora nagyjából rendben volt. Az ingyen bor jó fogás a hotel részéről… a kedves vendégnek csak akkor, ha nem iszik többet egy pohárnál, mert másnap durva fejfájása lesz….

A személyzet részéről kicsit kényszerűséget és kelletlenséget éreztem semmiképpen nem azt, hogy örülnének, hogy ott vagy és szórod a pénzed…és neki van munkája. Délutánonként kiültünk a teraszra ami elvileg a étteremhez tartozik. Számomra az lett volna a normális, hogy ha már ott ülök 10 perce, akkor jön valaki és megkérdezi, hogy szeretnénk e valamit… Ehhez képest lepkehálóval kell keresni a személyzetet. Természetesen itt vannak kivételek.

A kisgyermekes családokat valahogy el lehetne különíteni azoktól akik, békében akarnak lenni. Három este hallgattam non stop ahogy üvöltenek a 1-3 éves gyermekek, ami rendben is lenne még el is viselem valahogy vagy oda megyek ahol elvileg nem lehetnének… igen a bárba. Kis naiv… itt is üvöltöttek rendesen, este 10 kor feladtam és azon gondolkodtam, hogy hívom a gyermekvédőket.

Az egyetlen pozitívum a wellness de ez is csak részlegesen. Maga hely a komplexum, méretéhez képest nagyon kicsi. 3 fenőt medence 1 gyermek ( ebbe persze gyerek sose volt, a többiben a felnőttek között) 14-16 óráig zárva tartják ekkor van takarítás és fertőtlenítés ( voltam már pár helyen de ilyet még sehol…) Délután esélytelen normálisan ellenni és „wellness” élményben részesülni mivel mindenki akkor nyomorog ott és a gyerekek miatt ( akik rajcsúroznak minden kontroll nélkül) igazán strand érzete van az egésznek. Én a Wellnesstől nem ezt várom… Délelőttönként viszont a kutya se megy oda így ekkor békében lehet fürdőzni szaunnázni. Nekem nem hiányzott a recepciós a wellnessből de az tény hogy nincs mindig ott ahol kéne.

Ami viszont kiemelkedő volt az a masszázs, ha valaki mégis ide jönne, mindenképpen menjen el az úriemberhez!

Összességében eléggé pénz és időpocsékolásnak éreztem ezt a szűk hetet és fáradtabban jöttem haza, mint ahogy elmentem.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Szent István Hotel Eger
3300 Eger
Legányi utca 12.

2019. július 21.
Már 2 alkalommal voltunk a hotel vendégei. Azóta másoknak is ajánlom. Felejthetetlen pillanatok, mikor is vártuk, hogy hol és mit választottunk. Minden fantasztikus volt. Megtévesztő, hogy a térkép egy külvárosi részt mutat, de a legjobb helyen van. Az ételek nagyon ízletesek, az alagútrendszer...

2019. június 29.
A wellness részleg nagyon tetszett, kíváló medencék 6 és 7 éves gyerekeknek, tiszta gusztusos környezetben. Az étkezés kicsit egyhangú, másnapos sütemények is voltak felszolgálva. Az egyik szobában a légkondicionáló nem működött tökéletesen.

2019. május 27.
Az alagútrendszer nagyon egyedi, viszont elég hűvös volt. A wellness részlegen az élménymedence elég kicsi, kevés a napozóágy. A második napon délelőtt csak 2 db szauna volt bekapcsolva, a gőzkabin és a finn szauna nem működött. Szerintem a délután 2-4-ig történő zárva tartás nem a legszerencsésebb.

Szent István Hotel, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsoráknál korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-23 - 2019-10-31
 - Gyertyafényes karácsony (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 15.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szentesti vacsorával és koccintással, ünnepi délutánokkal, kedvezményekkel, koktélkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-26