Szilágyi Lászlóné: Nagyon jól éreztük magunkat a Szent István Hotelben - Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger értékelése
8. helyezett a 164 egri szállás közül

Nagyon jól éreztük magunkat a Szent István Hotelben

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon tetszett a szállás, a környezet,a szobák tiszták voltak, a reggeli,vacsora minden képzeletet felülmúlt, finomak voltak, és természetesen a borok is kiválóak.Nem utolsó sorban kiemelném a kávét, ami ugyancsak nagyon finom volt. Öszességében nagyon jól éreztük magunkat.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Szilágyi Lászlóné felhasználót?    Igen

Szent István Hotel Eger
3300 Eger
Legányi utca 12.

2019. szeptember 13.
Nagyon kellemes,különleges hely. A személyzet figyelmes,kedves.Tényleg minden a vendégekért van. ,Kiemelném a hotel elhelyezkedését,különleges parkját,alagútrendszerét.Köszönjük

2019. augusztus 3.
Nagy várakozással indultunk neki a szabadságunknak ebbe a hotelbe… A képek és az értékelések és a szálloda hirdetése alapján azt gondoltuk ideális lesz számunkra, csend nyugalom kis wellness szép környezet. Nos a szép környezetben nincs hiány ámde azt sehol nem tüntetik fel, hogy maga a...

2019. július 21.
Már 2 alkalommal voltunk a hotel vendégei. Azóta másoknak is ajánlom. Felejthetetlen pillanatok, mikor is vártuk, hogy hol és mit választottunk. Minden fantasztikus volt. Megtévesztő, hogy a térkép egy külvárosi részt mutat, de a legjobb helyen van. Az ételek nagyon ízletesek, az alagútrendszer...

Szent István Hotel, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-12-22
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsoráknál korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-23 - 2019-10-31
 - Egyedi ajánlatkérés