bgeorgi: Fantasztikus hétvége a párommal - Szent István Hotel Eger

Szent István Hotel Eger értékelése
6. helyezett a 165 egri szállás közül

Fantasztikus hétvége a párommal

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A wellness részlegen odafigyeltek a tisztaságra és a rendre és ugyanez volt tapasztalható a szobában is. Az ételek bőségesek és választékosak voltak. A személyzet pedig nagyon kedves volt bármit kértünk maximálisan álltak a rendelkezésünkre.

Étkezés:

Szeretnéd követni bgeorgi felhasználót?    Igen

Szent István Hotel Eger
3300 Eger
Legányi utca 12.

2020. március 24.
Unokatestvéremmel töltöttünk 4 napot a Szent István hotelben. Már a recepciós kedvessége megnyugtató volt, majd érdekes volt az a barlangrendszer, amin keresztül eljutottunk a szobánkig. Szobánk tágas, tiszta, kényelmes ágyakkal. A svédasztalos reggeli és vacsora remek volt.A rátermett fiatal...

2020. március 16.
A személyzet kiválóan végezte munkáját és kedvesek voltak. Házias és nagyon finom étkezésben volt részünk. Ízletes volt minden étel. Ajánlom mindenkinek!

2020. március 1.
Mindennel elégedettek voltunk.A reggeli és a vacsora finom és bőséges volt. A wellness is nagyon jó. Pihenésre és kikapcsolódásra nagyon alkalmas a hotel.

Szent István Hotel, Eger kiemelt csomagajánlatai
 - Romantika a város felett (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-05-29
 - Kényeztetés (min. 5 éj)
5-7 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vacsorához korlátlan borfogyasztással, italkuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-08-30
 - Tavaszváró napok (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-08 - 2020-05-29