Villa Florencia Eger
3300 Eger, Fazola Henrik utca 6.

Villa Florencia Eger a térképen

Villa Florencia Eger értékelése:

6. helyezett a 165 egri szállás közül

Villa Florencia Eger képei

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Villa Florencia Eger vélemények

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Nagy volt a tisztaság, az ágy kényelmes volt, igényes, szép ágyneművel. Kedves és figyelmes gesztus a kávé és tea bár, ahol reggel saját ízlésünk szerint készíthettem el a kávénkat.
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 13.

A barátnőmmel töltöttünk Önöknél néhány napot. Évente legalább kétszer elutazunk Magyarországon belül pár napra kicsit kirándulgatni. Mindig gondosan választunk szálláshelyet, de ilyen kellemes meglepetés ritkán ér bennünket! Sajnos, hogy meg kell lepődnünk, ha egy hely igazán tiszta és a vendéglátók kedvesek. Köszönjük a színvonalas szolgáltatást minden téren.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Elbűvölő új panzió a vár tövében, közvetlenül a belvárosban. Szépen felújított, romantikus belsőt kapott épület. A korabeli fagerendáival és kovácsoltvas korlátjaival nálam azonnal nyerő volt. Családi vállalkozás, a lelkes, fiatal házaspár közvetlen és segítőkész. Bátran ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2019. május 6.
Kedves Erika!

Köszönjük szépen a csodás értékelést és az ajánlás. Örömünkre szolgál, hogy ennyire tetszett és hogy jól érezték magukat. Legközelebb is szeretettel várjuk.
Dóczi Bircsák Szimona (Villa Florencia)

Villa Florencia
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsorához korlátlan bor -és italfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.25-ig
Villa Florencia
4 nap/3 éjszaka 29.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egész napos nescafe kávé valamint tea fogyasztással, fürdőbelépővel, szilveszteri programokkal, tűzijátékkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Villa Florencia
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi ünnepi vacsorával, törölköző biztosításával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig

Szállodák Egerben és környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerX