Villa Florencia Eger
3300 Eger, Fazola Henrik utca 6.

Villa Florencia Eger a térképen

Villa Florencia Eger értékelése:

2. helyezett a 173 egri szállás közül

Villa Florencia Eger képei

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Villa Florencia Eger vélemények

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Nagyon tetszett a kedves fogadtatás, és az összhang, ami a szobàt illeti. A bútorok, berendezések nagyon modernek, de mégis illik a vàros történelmi hangulatàhoz. Vissza fogunk még térni mindenképpen.
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 17.
Nagyon jó a szállás, csak mindenkinek ajánlani tudom. A szobák kialakítása számunkra megfelelő volt, a felszereltség a fürdőszobában is teljesen új. Ami még fontos, hogy az ágy nagyon kényelmes volt. A félpanziós étkeztetés a közeli szállodában kiváló volt.
2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Nagy volt a tisztaság, az ágy kényelmes volt, igényes, szép ágyneművel. Kedves és figyelmes gesztus a kávé és tea bár, ahol reggel saját ízlésünk szerint készíthettem el a kávénkat.
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 13.

A barátnőmmel töltöttünk Önöknél néhány napot. Évente legalább kétszer elutazunk Magyarországon belül pár napra kicsit kirándulgatni. Mindig gondosan választunk szálláshelyet, de ilyen kellemes meglepetés ritkán ér bennünket! Sajnos, hogy meg kell lepődnünk, ha egy hely igazán tiszta és a vendéglátók kedvesek. Köszönjük a színvonalas szolgáltatást minden téren.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Elbűvölő új panzió a vár tövében, közvetlenül a belvárosban. Szépen felújított, romantikus belsőt kapott épület. A korabeli fagerendáival és kovácsoltvas korlátjaival nálam azonnal nyerő volt. Családi vállalkozás, a lelkes, fiatal házaspár közvetlen és segítőkész. Bátran ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2019. május 6.
Kedves Erika!

Köszönjük szépen a csodás értékelést és az ajánlás. Örömünkre szolgál, hogy ennyire tetszett és hogy jól érezték magukat. Legközelebb is szeretettel várjuk.
Dóczi Bircsák Szimona (Villa Florencia)

Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 19.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2022.12.22-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.636 - 31.296,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, szaunaszeánsszal és vízi programokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 23.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, tárlatvezetéssel, kisvonatozással
Érvényes: 2021.08.23-ig
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

EgerX