Villa Florencia Eger

Villa Florencia Eger
Villa Florencia EgerVilla Florencia Eger
Villa Florencia EgerVilla Florencia Eger

A Villa Florencia legnépszerűbb csomagjai

Villa Florencia Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.06.16-ig
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger Park

Villa Florencia Eger vélemények

2023. október 18.a párjával járt itt
Kedves, segítőkész tulajdonos. Tiszta, rendezett minden. Teát, kávét lehet inni és van egy mikro a recepció mellet amit lehet használni. Nagyon jó az elhelyezkedése, a Dobó tér és a vár is 3 perc sétára van. Szemben az étterem ahol a reggelit el lehet fogyasztani - 3 féle menü van + 1 meleg ital. Sajnos a parkolás az egész városban katasztrófális .
2023. február 7.a párjával járt itt
A szállás Eger belvárosában, tiszta, ízlésesen berendezett volt. A villában nem volt fűtés, de a szobában klíma volt, amit mi szabályoztunk így ott jó idő volt. Nem tettszett, hogy a szomszéd szobában a padlón való járkálást ugyan úgy hallottuk mintha közvetlen mellettünk gyalogolt volnak valaki. Nagyon zavaró volt. Pihenni így szinte nem lehetett. Csak emiatt nem mennénk még egyszer vissza.
Átlagos 2023. január 1.a párjával járt itt
Nem azt a szobát kaptuk amit lefoglaltam. Mint kiderült egy szabad emeleti szoba sem volt, pedig elvileg azt foglaltunk le. Kaptunk helyette egy olyan szobát aminek az ablaka közvetlenül az utcára nyílik, a másik pedig a bejáratra.
Kiváló 2022. november 11.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos volt az udvar és maga az egész apartman. Szép tisztaság volt a az apartmanban. Az ágyneműk, kiváló minőségének, szépek. Talán egy pici negatívum, vékonyak a falak, bennünket ugyan nem zavart, reméljük mi sem nagyon zavartuk a szomszédokat. Egy kicsit lehetett volna melegebb is ,de ezt betudjuk az energia válságnak,de az a plusz fűtőtest Nagyon sokat segített!
Kiváló 2020. október 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a kedves fogadtatás, és az összhang, ami a szobàt illeti. A bútorok, berendezések nagyon modernek, de mégis illik a vàros történelmi hangulatàhoz. Vissza fogunk még térni mindenképpen.
Kiváló 2019. december 17.a párjával járt itt
Nagyon jó a szállás, csak mindenkinek ajánlani tudom. A szobák kialakítása számunkra megfelelő volt, a felszereltség a fürdőszobában is teljesen új. Ami még fontos, hogy az ágy nagyon kényelmes volt. A félpanziós étkeztetés a közeli szállodában kiváló volt.
Kiváló 2019. november 18.barátokkal járt itt
Nagy volt a tisztaság, az ágy kényelmes volt, igényes, szép ágyneművel. Kedves és figyelmes gesztus a kávé és tea bár, ahol reggel saját ízlésünk szerint készíthettem el a kávénkat.
Kiváló 2019. október 13.barátokkal járt itt
A barátnőmmel töltöttünk Önöknél néhány napot. Évente legalább kétszer elutazunk Magyarországon belül pár napra kicsit kirándulgatni. Mindig gondosan választunk szálláshelyet, de ilyen kellemes meglepetés ritkán ér bennünket! Sajnos, hogy meg kell lepődnünk, ha egy hely igazán tiszta és a vendéglátók kedvesek.
Kiváló 2019. március 21.a párjával járt itt
Elbűvölő új panzió a vár tövében, közvetlenül a belvárosban. Szépen felújított, romantikus belsőt kapott épület. A korabeli fagerendáival és kovácsoltvas korlátjaival nálam azonnal nyerő volt. Családi vállalkozás, a lelkes, fiatal házaspár közvetlen és segítőkész. Bátran ajánlom!
Villa Florencia válasza
Kedves Erika!

Köszönjük szépen a csodás értékelést és az ajánlás. Örömünkre szolgál, hogy ennyire tetszett és hogy jól érezték magukat. Legközelebb is szeretettel várjuk.
2019. május 6., Dóczi Bircsák Szimona, Villa Florencia
Villa Florencia Eger a térképen
3300 EgerFazola Henrik utca 6.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 480 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség