ZigZag: Egy sellő, aki szereti a jégkrémet - Saliris Kávézó Egerszalók

Saliris Kávézó Egerszalók értékelése
3. helyezett a 19 egerszalóki étterem közül

Egy sellő, aki szereti a jégkrémet

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 15.
A Saliris Hotel nemcsak egy hatalmas komplexum, de az épületen belül elég sok helyen lehet enni-inni, kávézni, beszélgetni is.
Az 1. emeleten található kávézó a fürdőbe levezető lépcső mellett található. Készpénzzel nem lehet fizetni, a költést a karszalagra "könyvelték", majd a végén távozáskor, a szállásköltséggel együtt kellett kifizetni. Ebből következőleg akár SZÉP kártyával is ki lehetett egyenlíteni a költéseket.
A pultban néhány, de kifejezetten vonzó küllemű gyümölcsös és csokis süteményt és pohárkrémet láttunk, ezekből többfélét kóstoltunk is, illetve a jégkrémek közül is többet választottunk. A gyerekek kedvence a most újdonságnak számító matcha teás és málnás tölcséres Cornetto Sellő jégkrém lett (700 Ft), a fürdőből távozva ezt nem lehetett kihagyni. A csokis pohárkrém 450 Ft-ért nemcsak kitűnő, de még árban is kedvező volt. A már ismert Calippo jégkrém 650 Ft-ba került.
A kiszolgálás nagyon kedves, barátságos, türelmes volt.
A környezet is nagyon kellemes, akár a kávézó előtti asztaloknál, akár a mellette lévő önkiszolgáló étterem asztalainál le lehet ülni, de a szemben lévő wellness részleg gyönyörűen kialakított társalgó részén is helyet lehet foglalni.
Halloween napján szellemekkel és szörnyecskékkel díszített pohárkrémeket is kínáltak.
Természetesen kávét és teát is lehet kapni, bár mi azt nem ittunk itt.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

3394 Egerszalók
Forrás u. 6.

Vélemények ZigZag felhasználótól

2020. november 29.
A falu Budapesthez közelebbi végén, a kastély közelében, a főút mellett közvetlenül található, családi vállalkozásban üzemeltett pizzéria. Alapvetően elviteles étterem, van a környéken házhozszállítás is, de a nyári időszakban terasz és kerthelyiség is üzemel. A hagyományos, vékony tésztás,...

2020. november 29.
Két barátnő által évekkel ezelőtt alapított házias étterem, amelyre első körben azt gondoltam, hogy egy tradicionális sváb kisvendéglőről van szó, ami annyiban igaz is, hogy vannak valóban sváb és bajor ételek, de az étlap nem merül ki ennyiben, jó pár magyaros ételt is kínálnak. De a házias...

2020. november 29.
Az Esztergomban meglátogatott vendéglátó helyek közül nekem a Cakumpakk tetszett legjobban. A Bazilika bejáratától lefelé tartva kb. 10 perces laza sétával érhető el. Fiatalos, kellemes teraszos bisztró, nagyon kedves, barátságos és szívélyes kiszolgálással. Külön tetszett, hogy a fűszernövények...