Minden KIVÁLÓ

Margaret Vendégház EgerszalókMargaret Vendégház Egerszalók a térképen

Kiváló 2014. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 31.
Aug.16-tól 21-ig töltöttem napjaim a MARGARET Vendégházban.P. Lászlóné, MARGÓ kiváló vendéglátó, kedves, aranyos, minden téren segítő csodálatos háziasszony. A szoba tökéletes volt, számomra minden téren kielégítő. Na és a kert, az valami fantasztikus.A rengeteg különféle virág egy csoda. A fürdőről is csak jót tudok mondani. Nekem sokat számított a fantasztikus víz a fájós lábaimnak.
Aug,20-án a római katolikus templomba mentem el. Mise előtt az ünnepi megemlékezést Ivádi Erika színművész mondta el és közben Hegyesi Hudi és az ünnepi szentmisén Margit bűvölt el csodálatos csengő hangjával előadott énekével.
Elmondhatom, hogy csodás élményben volt részem Egerszalókon: a MARGARITA Vendégházban, a fürdőben
Zilahi Katalin
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Margaret Vendégház további értékelései

2018.05.11a párjával
Gyönyörű helyszin,udvarias fogadás,nagyon kényelmes szobák,tökéletes hely a pihenésre és a kikapcsolódásra!!!Nagyon ajánlom mindenkinek mi már kétszer jártunk itt,ár érték arányban is tőkéletes!!!Varázslatos panoráma kilátás a szobákból kiváló szórakozási lehetőségek pld:nyársalás,...
2017.05.22a párjával
A vendégház jól felszerelt,külön bejárattal.Barátságos vendéglátók,gyönyörű a kert és az udvar.Minden adott a kikapcsolódásra.Sajnos rövid időt töltöttünk itt,de vissszajövünk.A gyógyfürdő is közel van.Margó igazi vendéglátós,ezuton is mindent köszönünk és sok vendéget,jó egészséget kívánunk.
2016.10.30gyerekekkel
A ház nagyon szép és tiszta, a szoba teljesen megfelelő és kényelmes, az udvar gyönyörű. A vendéglátás kifogástalan, Margó néni nagyon barátságos, kedves és segítőkész. Családias hangulat, páratlan környék, minden tökéletes volt
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel