M Miriam: Csodás napok és remek kikapcsolódás a Salirisban. - Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Csodás napok és remek kikapcsolódás a Salirisban.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kényelmes szobák, kedves és segítőkész a hotel személyzete. Külön köszönet a takarító személyzetnek, nagyon segítőkészek.
Az ételek finomak és bőséges a választék. Kiváló konyhája van a szállónak. A medencék szuper jók, a víz kellemes.
Ezen a helyen még sosem csalódtunk.
Javaslatként a beltéri medencék melletti falon lévő fogasokra egy számozás vagy jel elkelne, úgy könnyebb lenne a sok egyforma fürdőköpeny között a sajátunkra rátalálni.
Általánosságban az egyik legjobb fürdő hely Magyarországon.

Szeretnéd követni M Miriam felhasználót?    Igen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók
Forrás utca 6.

2020. október 17.
Csend, nyugalom, tiszta tágas szobák. A félpanziós ellátás bőséges és nagyon finom. A wellness kiváló , a szálloda vendégek 22:00 óráig használhatják. A szobában jó lenne egy törülközőszáritó. A WC n a félig átlátszó üvegajtó nem valami jó megoldás. Összességében jól éreztük magunkat és...

2020. szeptember 23.
Minden a feltüntetettek szerint volt . Fantasztikusan finom volt a reggeli a vacsora . A személyzet készségesen segitő és udvarias . A környék remek alkalom egy jó izű sétára . Na és a friss levegő.....:) Isteni !!

2020. szeptember 14.
A szobánk nagyon szép volt, külön kiemelném a fürdőszobát, ami nagyon tetszett. A személyzet udvarias, előzékeny, segítőkész. A szobából és a külső medencéből a kilátás lenyűgöző. Nagyon jól éreztük magunkat. Remélem hamarosan visszatérünk.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel, Egerszalók kiemelt csomagajánlatai
 - Saliris napok (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-14 - 2021-06-30
 - Jég-sör-méz-só ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-14 - 2021-06-30
 - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy arckezeléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel