Átlagos
2013. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2013. június 24.Nem ajánlom a helyet másoknak!
Őszintén szólva én a negyedik csillagot levenném! Az egyetlen ami négy csillagot érdemel az a szoba minősége, tisztasága.
Miután 15h körül megérkeztünk egy hatalmas egri jégesős vihar után megkérdeztem az étteremben, hogy még a vacsora előtt van-e lehetőség enni valamit. Elég határozott visszautasítást kaptam! Még egy szendvicset sem tudtak, akartak összeállítani. ( Elmentünk máshova " ebédelni".)
A vacsoránál mivel nem láttam terített asztalt vártunk, hogy mikor kérdezi meg Valaki, hogy mégis mit szeretnénk...Eltelt úgy öt perc, mire " nykon csíptem" egy a konyhába berohanó felszolgálót és jeleztem, hogy vacsorázni szeretnénk. A svédasztalnál 3, de max. 4 féle és csak meleg étel közül lehetett választani, mikor megkérdeztem, hogy hideg vacsorát kaphatunk-e, csodálkozva néztek rám. Ez olyan lehetetlen?... egy négy csillagos szállodában?
Megkérdezték a szakácsot, aki felajánlott egy cézár salátát megoldásként, melyet köszönettel elfogadtam. Ja ezt kifizetették velem, tehát félpanzióról nincs mit beszélnünk! A félpanzió ellenére saját költségemen vacsoráztam.
A másnapi reggeli sem okozott pozitív értelemben csalódást. Nem figyeltek arra mi fogyott le a svédasztalról, mindenért külön szólni kellett. Nem csak én, más vendég is kereste a szemkontaktust a személyzettel, de nem volt könnyű dolgunk!
Mikor vajat kértem a felszolgáló hölgytől, az berohant a konyhára, majd mikor kijött nem odahozta hozzám ( pedig látott, ott ültünk szem előtt) hanem lerakta a pultra. Ezek persze lehet, hogy nem elvárható figyelmességek, de mégis, valahogy más lett volna az ember szájíze.
Egyértelműen az volt megfigyelhető, hogy a személyzet létszámán takarékoskodnak és emiatt azoknak nincs idejük a vendégekre. Kérdezem én, de hát akkor miről szól a vendéglátás ha nem erről???
Miről szól a négy csillag ha nem erről? A tiszta és szépen berendezett szoba az egy dolog, attól még a szolgáltatás színvonala legalább annyira fontos kell, hogy legyen...
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Thermál Park Hotel további értékelései
2026.06.16egyedül
Jó
![]()
A reggelinél 9 órakor fogyni kezdett a pékáru és 9:20-ra már csak kenyér volt!! Egy pár darab félig megsütött fornettit ugyan kihoztak,de se kiflit,se zsemlét....,semmit!!! A szobában a tévé úgy van elhelyezve,hogy az ágy és a készülék 90 fokos szöget zár be,röviden nem lehet látni...
2026.05.31a párjával
Kiváló
![]()
Már több mint 5 éve járunk a Thermál Park Hotelbe különböző évszakokban, eltérő szobai elhelyezéssel. Minden esetben nagyon jól éreztük magunkat. Most májusban különösen jó volt a betegségem miatt, mivel földszinti apartmant kaptunk, mely szép tiszta volt. Tea és vízforraló is volt bekészítve,...
2026.05.16a párjával
Jó
![]()
Alapjában jó a szálló! A gyógymedence oldalában állítólag évek óta nem mőködik az oldal befúvó rendszer ami nagyon sokat ront a szinvonalon. A második emeleten nincs szárító lehetőség! Az étkező pazar tágas a választék kitünő! Jól éreztük magunkat! Az elszámolásnál volt egy kis zavar a minden...
A Thermál Park Hotel legnépszerűbb csomagjai
Senior ár félpanzióval
89.100 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Vissza nem térítendő ár félpanzióval
126.969 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Kedvezményes ár 3 éjszakától félpanzióval
141.075 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Augusztus 20.
178.500 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
49.500 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló
184.680 Ft / 2 fő / 3 éjtől kiváló félpanzióval
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
84.320 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
97.357 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval