Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Thermál Kemping sor 1-3.

Thermál Park Hotel Egerszalók a térképen

Thermál Park Hotel Egerszalók értékelése:

4. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

Thermál Park Hotel Egerszalók képei

Thermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
Nagyon megtetszett a hely, szeretnénk majd a gyermekeinkkel is visszatérni. :)Az ételek nagyon változatosak, finomak voltak. Az apartman teljesen jól felszerelt, kényelmes. Kedves gesztus volt a szobába bekészített tea, kávé, ásványvíz. Köszönjük! :)
Igazából nekünk teljesen megfelelt minden, sajnos csak kevés időt tudtunk itt tölteni, reméljük még visszatérünk!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
A C Villa apartmanban kaptunk szállást. Előzőleg teljesen felszerelt
apartmanról volt szó. Ehhez képest több hiányosság is volt. Pl:Csak
1 kávésbögre volt,a légkondinak nem volt távirányítója. Még jó hogy
félpanziót vettünk igénybe, mert itt nehézkes lett volna bármilyen ételt
elkészíteni. A szemetes nem volt kiürítve, a széken morzsa, a pulton
kávéscsésze nyomok.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 15.
A kaja finom volt. A wellness részleg egy melegvizes és egy hidegvízes medence. Első nap a melegvizes langyos volt. Az öltözőt nagykabátban tudtuk csak megközelíteni. 3 főre csak két pohárkészlet volt bekészítve a szobába. Ez nálam nem 4 csillag.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Most voltunk harmadszor lakni/fürdeni többször is/Ezúttal volt kellemetlenség is. Első éjjel kihűlt a szoba,fáztunk. Szóltunk,rendeződött. A széfhez nem volt ismertető,megkaptuk a recepciótól a segítséget. O. K. ! A négy nap alatt kétszer is, az úszómedence és a thermál! medence hideg volt,nehezen melegedett. A fürdőköpenyem tiszta volt, azonban foszlóban lévő.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Szép környezetben, kellemes, kényelmes, könnyen megközelíthető. Szobák jól felszereltek, kényelmesek. A tisztasággal volt probléma. A zuhanyzó penészes és vízköves volt. Az erkélyen hamutartó koszos volt. Wellness rész nagyon jó, de itt is probléma a penész! Szezon vége volt, de azért a nagy medencének nem kellene penészesnek lenni.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Csendes, nyugodt környezetben, remek időjárással igazán felejthetetlen volt az ottlét. A választott apartmanunk tágas, jól felszerelt és tiszta. A wellness részleg nem volt zsúfolt, minden igénynek megfelelő. A személyzet rendkívül figyelmes, udvarias és segítőkész. Az étkek változatosak, különlegesek, finomak, mindenki talált kedvére valót!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Tökéletes szállás. Először 5 éve jártunk itt,akkor a hotel részben volt szobánk,most a Villa Apartman házban. Mind kettő megfelelő,sőt jó. Sajnos most az időjárás közbe szólt és ez okozott némi kellemetlenséget. Az apartman előtt volt asztal,szék,de nem volt napernyő,sem esőfogó tető,így a zordonabb időjárás miatt a szobába szorultunk,de jól éreztük magunkat és pihentünk is.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Első alkalommal jártam az Egerszalóki Thermal Park Hotelban. Apartmant béreltünk, mellyel teljes mértékben elégedettek voltunk. Tiszta , szépen, izlésesen berendezett teljesen felszerelt volt, mely nappali, konyha rész , hálószoba és fürdőszoba helyiségekből állt. Kellemes és kényelmes volt az ott tartózkodás. A személyzet kedves, barátságos és segítőkész volt mindenben.

Ivánséf TOP étteremértékelő
Ivánséf TOP fotófeltöltő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem vagyunk telhetetlenek, sőt, inkább hűségesek egy egy megszokott helyhez, mint az utolsó négy évben Marfűhöz. De mint nyugdíjasok, meg kell nézzük az árakat, az elfogadhatón belül. Idén kb. 20-22%-ot nőttek, így körülnézve, Egerszalókot szemeltük ki. Gyógyviz itt is van, a szoba többnyire egyforma, csakis az étkezés ami eldöntheti, pozitív irányba.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Nagyon jól éreztük magunkat: nyugtató csend, rügyező természet, szép kilátás, kényelmes szoba, kellemes termálfürdő és készséges személyzet fogadott bennünket. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!

Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 18.096 - 19.575,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 12.430,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Érvényes: 2021.01.06-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
Érvényes: 2021.10.24-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.05-ig
Szilvásvárad
2021.05.01. - 2021.10.25.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, kedvezményes kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.250 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

EgerszalókX