Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Thermál Kemping sor 1-3.

Thermál Park Hotel Egerszalók a térképen

Thermál Park Hotel Egerszalók értékelése:

3. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

Thermál Park Hotel Egerszalók képei

Thermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 15.
A kaja finom volt. A wellness részleg egy melegvizes és egy hidegvízes medence. Első nap a melegvizes langyos volt. Az öltözőt nagykabátban tudtuk csak megközelíteni. 3 főre csak két pohárkészlet volt bekészítve a szobába. Ez nálam nem 4 csillag.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Most voltunk harmadszor lakni/fürdeni többször is/Ezúttal volt kellemetlenség is. Első éjjel kihűlt a szoba,fáztunk. Szóltunk,rendeződött. A széfhez nem volt ismertető,megkaptuk a recepciótól a segítséget. O. K. ! A négy nap alatt kétszer is, az úszómedence és a thermál! medence hideg volt,nehezen melegedett. A fürdőköpenyem tiszta volt, azonban foszlóban lévő.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Szép környezetben, kellemes, kényelmes, könnyen megközelíthető. Szobák jól felszereltek, kényelmesek. A tisztasággal volt probléma. A zuhanyzó penészes és vízköves volt. Az erkélyen hamutartó koszos volt. Wellness rész nagyon jó, de itt is probléma a penész! Szezon vége volt, de azért a nagy medencének nem kellene penészesnek lenni.
Válasz az értékelésre - 2019. október 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését és észrevételeit! Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Csendes, nyugodt környezetben, remek időjárással igazán felejthetetlen volt az ottlét. A választott apartmanunk tágas, jól felszerelt és tiszta. A wellness részleg nem volt zsúfolt, minden igénynek megfelelő. A személyzet rendkívül figyelmes, udvarias és segítőkész. Az étkek változatosak, különlegesek, finomak, mindenki talált kedvére valót!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük értékelését! Reméljük minél előbb újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Tökéletes szállás. Először 5 éve jártunk itt,akkor a hotel részben volt szobánk,most a Villa Apartman házban. Mind kettő megfelelő,sőt jó. Sajnos most az időjárás közbe szólt és ez okozott némi kellemetlenséget. Az apartman előtt volt asztal,szék,de nem volt napernyő,sem esőfogó tető,így a zordonabb időjárás miatt a szobába szorultunk,de jól éreztük magunkat és pihentünk is.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Első alkalommal jártam az Egerszalóki Thermal Park Hotelban. Apartmant béreltünk, mellyel teljes mértékben elégedettek voltunk. Tiszta , szépen, izlésesen berendezett teljesen felszerelt volt, mely nappali, konyha rész , hálószoba és fürdőszoba helyiségekből állt. Kellemes és kényelmes volt az ott tartózkodás. A személyzet kedves, barátságos és segítőkész volt mindenben.

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem vagyunk telhetetlenek, sőt, inkább hűségesek egy egy megszokott helyhez, mint az utolsó négy évben Marfűhöz. De mint nyugdíjasok, meg kell nézzük az árakat, az elfogadhatón belül. Idén kb. 20-22%-ot nőttek, így körülnézve, Egerszalókot szemeltük ki. Gyógyviz itt is van, a szoba többnyire egyforma, csakis az étkezés ami eldöntheti, pozitív irányba.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Nagyon jól éreztük magunkat: nyugtató csend, rügyező természet, szép kilátás, kényelmes szoba, kellemes termálfürdő és készséges személyzet fogadott bennünket. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!
Kedves Száhl Zita!
Köszönjük szépen értékelését!
Reméljük hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
A szoba nagyon tettszett. A konyha felszereltsége megfelelő.A fűtés jól szabályozható.Ami minden fürdőben irritál,hogy a kedves fürdőzők a medencébe lépés előtt nem használják a tusolót.Talán nagyobb betűkkel kellene kiírni.Üdv:V.L.
Kedves Veják Lajos!
Köszönjük szépen értékelését!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Csodálatos volt az éjszakai fürdőzés: holdvilág, csillagos ég. . . Tartottunk tőle, hogy fázni fogunk, mivel nincs beltéri medence, de nem így történt. 9 °C-os éjszakai levegő, 34 °C-os úszómedence! Az élménymedence pedig 38-39 °C-os. A gyerekek is élvezték , mi sem aggódtunk, ugyanis a vízmélység az úszómedencében max. 120cm, az élménymedence pedig 100cm-es.
Tisztelt Makai József!
Köszönjük értékelését!
Reméljük következő alkalommal is minket választanak!

Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 24.675,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.05-ig
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.970,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 20.125,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 18.300 - 24.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.20. - 2020.12.22.

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Őszi napok (min. 2 éj)

EgerszalókX