Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Thermál Kemping sor 1-3.

Thermál Park Hotel Egerszalók a térképen

Thermál Park Hotel Egerszalók értékelése:

3. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

Thermál Park Hotel Egerszalók képei

Thermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Szép környezetben, kellemes, kényelmes, könnyen megközelíthető. Szobák jól felszereltek, kényelmesek. A tisztasággal volt probléma. A zuhanyzó penészes és vízköves volt. Az erkélyen hamutartó koszos volt. Wellness rész nagyon jó, de itt is probléma a penész! Szezon vége volt, de azért a nagy medencének nem kellene penészesnek lenni.
Válasz az értékelésre - 2019. október 11.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését és észrevételeit! Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Csendes, nyugodt környezetben, remek időjárással igazán felejthetetlen volt az ottlét. A választott apartmanunk tágas, jól felszerelt és tiszta. A wellness részleg nem volt zsúfolt, minden igénynek megfelelő. A személyzet rendkívül figyelmes, udvarias és segítőkész. Az étkek változatosak, különlegesek, finomak, mindenki talált kedvére valót!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük értékelését! Reméljük minél előbb újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Tökéletes szállás. Először 5 éve jártunk itt,akkor a hotel részben volt szobánk,most a Villa Apartman házban. Mind kettő megfelelő,sőt jó. Sajnos most az időjárás közbe szólt és ez okozott némi kellemetlenséget. Az apartman előtt volt asztal,szék,de nem volt napernyő,sem esőfogó tető,így a zordonabb időjárás miatt a szobába szorultunk,de jól éreztük magunkat és pihentünk is.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Első alkalommal jártam az Egerszalóki Thermal Park Hotelban. Apartmant béreltünk, mellyel teljes mértékben elégedettek voltunk. Tiszta , szépen, izlésesen berendezett teljesen felszerelt volt, mely nappali, konyha rész , hálószoba és fürdőszoba helyiségekből állt. Kellemes és kényelmes volt az ott tartózkodás. A személyzet kedves, barátságos és segítőkész volt mindenben.

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem vagyunk telhetetlenek, sőt, inkább hűségesek egy egy megszokott helyhez, mint az utolsó négy évben Marfűhöz. De mint nyugdíjasok, meg kell nézzük az árakat, az elfogadhatón belül. Idén kb. 20-22%-ot nőttek, így körülnézve, Egerszalókot szemeltük ki. Gyógyviz itt is van, a szoba többnyire egyforma, csakis az étkezés ami eldöntheti, pozitív irányba.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Nagyon jól éreztük magunkat: nyugtató csend, rügyező természet, szép kilátás, kényelmes szoba, kellemes termálfürdő és készséges személyzet fogadott bennünket. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!
Kedves Száhl Zita!
Köszönjük szépen értékelését!
Reméljük hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
A szoba nagyon tettszett. A konyha felszereltsége megfelelő.A fűtés jól szabályozható.Ami minden fürdőben irritál,hogy a kedves fürdőzők a medencébe lépés előtt nem használják a tusolót.Talán nagyobb betűkkel kellene kiírni.Üdv:V.L.
Kedves Veják Lajos!
Köszönjük szépen értékelését!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 21.
Csodálatos volt az éjszakai fürdőzés: holdvilág, csillagos ég. . . Tartottunk tőle, hogy fázni fogunk, mivel nincs beltéri medence, de nem így történt. 9 °C-os éjszakai levegő, 34 °C-os úszómedence! Az élménymedence pedig 38-39 °C-os. A gyerekek is élvezték , mi sem aggódtunk, ugyanis a vízmélység az úszómedencében max. 120cm, az élménymedence pedig 100cm-es.
Tisztelt Makai József!
Köszönjük értékelését!
Reméljük következő alkalommal is minket választanak!

Értékelt: 2019. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely még hozza a megszokott szolgáltatásokat, de vannak apróbb gondok. Nem értem, hogy egy csak termálvizes medencével rendelkező szállodának, ahová a gyógyvíz miatt utazunk évente többször (és ezzel nem vagyunk egyedül) miért nem lehet rendet tenni a medencék körül. Kicsi gyerekek labdáznak, ugrálnak, kiabálnak a vízben.

Értékelt: 2019. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha nem akcióban lett volna nem érte volna meg. A vasárnapi vacsora összehasonlíthatatlan volt a többi étkezésekkel minőségben,választékban egyaránt. A vasárnapi esti 2es egy 5ös skálán. Fürdő rész teljesen megfelelő pihenni és kikapcsolódni vágyók részére. A reggeli ideje eléggé késői,mert bárhol jártunk eddig nem 8kor hanem 7kor már volt reggeli,ez picit fura volt.
Válasz az értékelésre - 2019. március 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen részletes értékelését, mely hozzájárul szolgáltatásaink fejlesztéséhez!
Az esetleges kellemetlenségekért elnézésüket kérem!

Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.01.06-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.528,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.02.29-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerszalókX