KZné Edit: Kellemes kikapcsolódás, pihenés - Thermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók értékelése
3. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Kellemes kikapcsolódás, pihenés

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Első alkalommal jártam az Egerszalóki Thermal Park Hotelban. Apartmant béreltünk, mellyel teljes mértékben elégedettek voltunk. Tiszta , szépen, izlésesen berendezett teljesen felszerelt volt, mely nappali, konyha rész , hálószoba és fürdőszoba helyiségekből állt. Kellemes és kényelmes volt az ott tartózkodás. A személyzet kedves, barátságos és segítőkész volt mindenben. Az étterem tiszta, ízléses , az ételek rendkivül finomak és bőséges volt a választék a reggelinél és a vacsoránál egyaránt.
A szálloda saját termálmedencével (36-38 C fokos), uszómedencével (28-32 C fokos) és gyermekmedencével rendelkezik, mely nagyon kellemes kikapcsolódást kinál. Nincs tömeg , a víz tiszta! Szaunák és pihenőterek is találhatóak ebben a Fürdőházban. A szálloda környezet szépen parkosított rendben tartott. Összességében nagyon jól éreztük magunkat és mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk

Személyzet:
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni KZné Edit felhasználót?    Igen

Thermál Park Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók
Thermál Kemping sor 1-3.

2019. szeptember 8.
Szép környezetben, kellemes, kényelmes, könnyen megközelíthető. Szobák jól felszereltek, kényelmesek. A tisztasággal volt probléma. A zuhanyzó penészes és vízköves volt. Az erkélyen hamutartó koszos volt. Wellness rész nagyon jó, de itt is probléma a penész! Szezon vége volt, de azért a nagy...

2019. augusztus 11.
Csendes, nyugodt környezetben, remek időjárással igazán felejthetetlen volt az ottlét. A választott apartmanunk tágas, jól felszerelt és tiszta. A wellness részleg nem volt zsúfolt, minden igénynek megfelelő. A személyzet rendkívül figyelmes, udvarias és segítőkész. Az étkek változatosak,...

2019. augusztus 8.
Tökéletes szállás.Először 5 éve jártunk itt,akkor a hotel részben volt szobánk,most a Villa Apartman házban. Mind kettő megfelelő,sőt jó.Sajnos most az időjárás közbe szólt és ez okozott némi kellemetlenséget.Az apartman előtt volt asztal,szék,de nem volt napernyő,sem esőfogó tető,így a zordonabb...

Thermál Park Hotel, Egerszalók kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 15.365,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-29 - 2020-01-02
 - Csobbanjon a Gyógyvizek Völgye élményeiben- Senior ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 13.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-28 - 2019-12-20