visszatérő nyugdíjas: Visszatérő nyugdíjasok - Thermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók értékelése
3. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Visszatérő nyugdíjasok

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Szép környezetben, kellemes, kényelmes, könnyen megközelíthető. Szobák jól felszereltek, kényelmesek. A tisztasággal volt probléma. A zuhanyzó penészes és vízköves volt. Az erkélyen hamutartó koszos volt.
Wellness rész nagyon jó, de itt is probléma a penész! Szezon vége volt, de azért a nagy medencének nem kellene penészesnek lenni. Az étterem kulturált, a személyzet udvarias. A menü egy kicsit egyhangú. Mondom ezt, mivel visszatérő vendégek vagyunk és korábban változatosabb volt az ízvilág. Összességében ajánlani tudom.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni visszatérő nyugdíjas felhasználót?    Igen

2019. október 11. - Thermál Park Hotel válasza visszatérő nyugdíjas értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését és észrevételeit! Várjuk Önöket máskor is szeretettel!
Nagy Bettina (Thermál Park Hotel)
Thermál Park Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók
Thermál Kemping sor 1-3.

2019. augusztus 11.
Csendes, nyugodt környezetben, remek időjárással igazán felejthetetlen volt az ottlét. A választott apartmanunk tágas, jól felszerelt és tiszta. A wellness részleg nem volt zsúfolt, minden igénynek megfelelő. A személyzet rendkívül figyelmes, udvarias és segítőkész. Az étkek változatosak,...

2019. augusztus 8.
Tökéletes szállás.Először 5 éve jártunk itt,akkor a hotel részben volt szobánk,most a Villa Apartman házban. Mind kettő megfelelő,sőt jó.Sajnos most az időjárás közbe szólt és ez okozott némi kellemetlenséget.Az apartman előtt volt asztal,szék,de nem volt napernyő,sem esőfogó tető,így a zordonabb...

2019. június 26.
Első alkalommal jártam az Egerszalóki Thermal Park Hotelban. Apartmant béreltünk, mellyel teljes mértékben elégedettek voltunk. Tiszta , szépen, izlésesen berendezett teljesen felszerelt volt, mely nappali, konyha rész , hálószoba és fürdőszoba helyiségekből állt. Kellemes és kényelmes volt...

Thermál Park Hotel, Egerszalók kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 15.365,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-29 - 2020-01-02
 - Csobbanjon a Gyógyvizek Völgye élményeiben- Senior ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 13.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-28 - 2019-12-20