Villa Apartmanház Egerszalók
3394 Egerszalók, Thermál Kemping sor 2.

Villa Apartmanház Egerszalók a térképen

Villa Apartmanház Egerszalók értékelése:

8. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Villa Apartmanház Egerszalók képei

Szállások Egerszalók városában
Wellness csomagok Egerszalók városában

Villa Apartmanház Egerszalók vélemények

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Szilveszteri programon vettünk részt. A szabadtéri termálvíz, a személyzet, a szobák, a gálavacsora és a meglepetés előadók is színvonalasak, minden igényt kielégítőek voltak. Minimális komfort fokozást okozott volna, ha a szállás a termál medencék épületében lett volna. Valamint a szilveszteri hangulatért felelős zene stílusa és sokszínűsége tökéletes volt, de az előadó hölgy ének tehetsége .

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Nagyon vártuk a férjemmel ezt a 5/4 -es kikapcsolódást közösen a 15 hónapos kislányunkkal. És nem csalódtunk,barátságos ,segítőkész ,profi csapattal találkoztunk. Helyközi buszjáratra komplett menetrendet kaptunk,és a recepciós hölgy még az esernyőjét is felajánlotta a rossz idő miatt. Én azt gondolom ez több mint szolgáltatás .

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.896 - 13.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerszalókX