Albán pékség, olyan, mint a többiek

Sós Perec Pékség ErcsiSós Perec Pékség Ercsi a térképen

Gyenge 2019. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. október 2.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Amikor leparkoltunk Ercsiben, a sörözőt meglátva és némi kávét remélve, azonosítottunk egy pékséget is a parkolónál. A kávé után még beszaladtam hát ide is, a sörözőben ugyanis nem tartottak ételféleséget.
Tipikus albán pékség, bár ez a névből nem volt kikövetkeztethető. A pékáru/liszt tipikus szaga, valamint a pultban látható kínálat alapján azonban nem volt kérdéses, hogy hol járunk.
A kínálat nem túl széles, de a jól ismert, mindenütt egyforma sós és édes péksütemények, kenyerek itt is visszaköszöntek.
Mini kakaós tekercset, illetve 4-es sajtos-sós rudat vettem, gondoltam, napközben még jól fog jönni, ha éppen nem találunk mást.
Árban kb. ugyanaz a szint, mint Budapesten az albán pékségekben.
A bejáratnál kerek bárasztalt helyeztek el a helyben fogyasztók számára. Van kávé is, de azt nem próbáltuk.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Sós Perec Pékség Ercsi - Étel/italSós Perec Pékség Ercsi - Étel/italSós Perec Pékség Ercsi - BelsőSós Perec Pékség Ercsi - Külső kép

Sós Perec Pékség további értékelései

2021.07.15egyedül
Vagy nem azt kapom amit kértem mert az eladó telefonálás közben szolgál ki,vagy ha sikerül rendesen kiszolgálni akkor ehetetlen minőségű, érezhetően nem friss pékárút kapok (pl:a mai nap 10db sajtos pogácsa 5friss 5 tegnapi) . Soha többet nem vásárolok ott.
2019.10.24egyedül
Elképesztő, hogy az albán pékségek mekkora teret hódítottak egész Magyarországon. Legutóbb Ercsiben találkoztam eggyel, aminek Sós Perec volt a neve. A pultban a jól ismert sós és édes péksütemények. (Lásd a fotókon.) Jómagam egy magvas kenyeret vettem továbbá egy sajtos perecet. Egyik 180 ftba...
Mártoni Csárda Szigetszentmárton - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel