ZigZag: Albán pékség, olyan, mint a többiek - Sós Perec Pékség Ercsi

Sós Perec Pékség Ercsi értékelése
1. helyezett a 4 ercsi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Albán pékség, olyan, mint a többiek

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Amikor leparkoltunk Ercsiben, a sörözőt meglátva és némi kávét remélve, azonosítottunk egy pékséget is a parkolónál. A kávé után még beszaladtam hát ide is, a sörözőben ugyanis nem tartottak ételféleséget.
Tipikus albán pékség, bár ez a névből nem volt kikövetkeztethető. A pékáru/liszt tipikus szaga, valamint a pultban látható kínálat alapján azonban nem volt kérdéses, hogy hol járunk.
A kínálat nem túl széles, de a jól ismert, mindenütt egyforma sós és édes péksütemények, kenyerek itt is visszaköszöntek.
Mini kakaós tekercset, illetve 4-es sajtos-sós rudat vettem, gondoltam, napközben még jól fog jönni, ha éppen nem találunk mást.
Árban kb. ugyanaz a szint, mint Budapesten az albán pékségekben.
A bejáratnál kerek bárasztalt helyeztek el a helyben fogyasztók számára. Van kávé is, de azt nem próbáltuk.

Ennyire tetszett: Gyenge

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

2451 Ercsi
Vörösmarty u. 24.

2019. október 24.
Elképesztő, hogy az albán pékségek mekkora teret hódítottak egész Magyarországon. Legutóbb Ercsiben találkoztam eggyel, aminek Sós Perec volt a neve. A pultban a jól ismert sós és édes péksütemények. (Lásd a fotókon.) Jómagam egy magvas kenyeret vettem továbbá egy sajtos perecet. Egyik 180 ftba...