Eötvös József Emlékmúzeum Ercsi

Múzeum
Eötvös József Emlékmúzeum Ercsi
Eötvös József Emlékmúzeum ErcsiEötvös József Emlékmúzeum Ercsi

Eötvös József Emlékmúzeum Ercsi bemutatkozása

Hazánk első kultuszminiszterre, Eötvös József gyermek és ifjúkorának jelentős részét a nagyszülői birtokon, Ercsiben töltötte. Végakaratának megfelelően itt temették el a családi sírboltban. A múzeumot is itt, a családi kastélyhoz tartozó vendégházban rendezték be.

Mártoni Csárda Szigetszentmárton - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Mártoni Csárda Szigetszentmárton
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Eötvös József Emlékmúzeum Ercsi vélemények

2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Átlagos 2022. június 30.egyedül járt itt
Ezt azért szeretném elmesélni tanulságul, még ha nem is valósult meg a program. A bezárt éttermek értékelői sokszor dühöngve leegyesezik a helyet, én nem szeretném, de azért megjegyezném, amit meg kell. Mint cukker egykori Eötvös-diák, kötelességemnek is éreztem, hogy meglátogassam báró Eötvös József múzeumát, emlékszobáját.
Eötvös József Emlékmúzeum Ercsi - EgyébEötvös József Emlékmúzeum Ercsi - Egyéb