Szapáry-Eötvös kápolna Ercsi

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Szapáry-Eötvös kápolna Ercsi vélemények

2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. február 22.a párjával járt itt
Az Eötvös József gimnáziumba jártam. Később Százhalombattán voltam katona, Ercsi és Batta között építettük az utat és közben, helyi füles alapján lejutottam a Duna partjára, ahol báró Eötvös József elképesztő állapotban lévő emlékműve volt. Egy romos, gazos, beszakadt üregekkel teli borzalom. Nem is értettem, hogy ez hogyan lehet.
Szapáry-Eötvös kápolna Ercsi - Külső képSzapáry-Eötvös kápolna Ercsi - EgyébSzapáry-Eötvös kápolna Ercsi - EgyébSzapáry-Eötvös kápolna Ercsi - EgyébSzapáry-Eötvös kápolna Ercsi - Külső képSzapáry-Eötvös kápolna Ercsi - Külső képSzapáry-Eötvös kápolna Ercsi - Külső képSzapáry-Eötvös kápolna Ercsi - Külső kép