DEndre: Kedvező áron korrekt távol keleti ételek - Arany Főnix Korlátlan Fogyasztás Grill & Wok Étterem Érd

Kedvező áron korrekt távol keleti ételek

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 29. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A nemrégiben Érden jártam a gyermekekkel, elsősorban azért, hogy a Pataki cukrászdát együtt fedezzük fel. Előre vettük a végét, megettük a desszertet s utána néztük, hogy hol lehetne enni valami komolyat. Az Arany Főnix kínálata magát.
Igen kedvező ebédmenüik vannak, kértem egyet hármunknak, bőven jóllaktunk vele, volt benne sushi (kaptunk volna lazacosat, de a nagyobbik fiam ragaszkodott az uborkáshoz), tavaszi tekercs, tengeri gyümölcsös kukoricaleves, sült hal kínai spagettivel és sült banán. Épp akkor emeltek árat, de nekünk még az utcán hirdetett kedvezőbb árat számolták 1688 forintot ital és jatt nélkül. Ez a menüsor most azt hiszem 2400 forint, de az is megéri. A korlátlan fogyasztás is kedvező áru.
A kiszolgálás kedves, a beltér giccsbe hajló, de szerethető. A kölkök élvezték, hogy aranyhalak szomszédságában ehetnek, az akvárium mellett.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

2030 Érd
Balatoni út 62/a

Vélemények DEndre felhasználótól

2019. december 11.
Érdekes koreai egység, a pultos lányok nem különösebben lelkesek, szívesen váltanék szót velük az ételekről, várom, hogy ajánljanak valamit, de semmi. Nem arrogánsak, barátságtalanok, leginkább közömbös-udvariasak, mindenféle szívélyesség hiányzik belőlük. Elég drágán adnak itt aprócska...

2019. december 11.
A Szőlő bár egy rendkívül hangulatos egység Bodrogkifalud határában. Rusztikus, szemgyönyörködtető a terasz, de a beltér is megnyerő. Tartanak jónéhány bort, zömmel középvonalas pincészetekből, számomra a kézműves sörök az igazán relevánsak, melyeket a Serforrás főz. Vettem is másfél litert,...

2019. december 8.
A Madeleine café egy barátságos, szeretnivaló reggeliző kávézó. Kimérik Kattra Imre borait, 600 ft egy deci Chardonnay vagy rosé. 40 cm átmérőjű palacsinta 750 ft, melegszendvics 800, hideg túrógombóc 680. A kiszolgálás nagyon kedves, vélhetően a tulajdonos hölgy áll a pultban. Jómagam egy...