K.Marcsi: Szülinapi ebéd a családdal ! - Centrál Borház Étterem Érd

Centrál Borház Étterem Érd értékelése
6. helyezett a 35 érdi étterem közül

Szülinapi ebéd a családdal !

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
Családi ebéd volt vasárnap a szülinapomra.
Remek volt a kinálat, mindenki megtalálta a kedvére valót. Majdnem mindent megkóstoltunk, nagyon izletes finom volt minden.A saláták nagyon jól voltak elkészitve, a húsokról nem beszélve az isteni volt.
Egy kisebb galiba volt, hogy hideg volt a burgonyapüré és a rántott csirkemell, de jelezve azonnal intézkedtek sűrű elnézés közepette.
A felszolgálók készségesek, nagyon kedvesek. A házi limonádé nagyon finom volt, de egy kicsit kevesebb jégkocka is elég lenne bele, legközelebb úgy fogom kérni, hogy csak fele jégkocka legyen benne.
A szakácsoknak külön köszönet az istenien elkészitett ételekhez, a rántott húsihoz, a a bugaci pecsenyéhez, a rántott csirkemellhez és a köretekhez. Ja és a hal is nagyon finom volt.
Köszönjük szépen, legközelebb is meglátogatjuk ezt a helyet, ajánljuk másoknak is.

Szeretnéd követni K.Marcsi felhasználót?    Igen

2030 Érd
Diósdi út 3–5.

2020. szeptember 1.
A Centrum borház, mint a hely felszolgálójával közösen megállapítottuk, nem borház, borkínálata nem átlag feletti. A kellemes teraszon ültünk le, reggeli órában, így csak tükörtojást kértünk, ami korrekt volt, az egyiknek kifolyt a sárgája, amikor beleütötték a serpenyőbe. A mellé adott kenyér...