2030 Érd, Diósdi út 3–5.

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A Centrum borház, mint a hely felszolgálójával közösen megállapítottuk, nem borház, borkínálata nem átlag feletti. A kellemes teraszon ültünk le, reggeli órában, így csak tükörtojást kértünk, ami korrekt volt, az egyiknek kifolyt a sárgája, amikor beleütötték a serpenyőbe. A mellé adott kenyér nagyipari volt. Társam kért vajat, margarint kapott helyettem anélkül, hogy ezt jelezzék.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Hétfői napon voltunk. Ebédelni indultunk (direkt ide). Én most voltam második alkalommal. Az ebéd választéka kissé szegényesnek tűnt, de az, ami volt, jó ízű, és jól elkészített. A kantoni sertés telitalálat, és a grillezett zöldség, valamint a tócsnihoz hasonlóan elkészített burgonya, kitűnő ízekkel rendelkezett. A csirkét nem kóstoltam, de jól nézett ki.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
Családi ebéd volt vasárnap a szülinapomra. Remek volt a kinálat, mindenki megtalálta a kedvére valót. Majdnem mindent megkóstoltunk, nagyon izletes finom volt minden. A saláták nagyon jól voltak elkészitve, a húsokról nem beszélve az isteni volt. Egy kisebb galiba volt, hogy hideg volt a burgonyapüré és a rántott csirkemell, de jelezve azonnal intézkedtek sűrű elnézés közepette.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Központi elhelyezkedésű - találó, bár nem valami fantáziadús névadás - étterem, egyúttal az emeleten egy panzió is működik. Reggel 8-tól már reggelizni lehet, nemcsak szállóvendégeknek, majd 12-15 óra között svédasztalos büféebédet kínálnak eléggé verhetetlen áron, 1400 Ft-ért. Sőt, még ebben is rugalmasak, mivel az egyik alkalmazott hölgy elmondta, hogy akár már 11.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az éttermet párommal látogattuk meg. Kétszemélyes tálat ettünk, ami nagyon bőséges és finom volt. A kiszolgálás kedves, figyelmes. Maga a hely központi helyen fekszik,a városközpontban. Letisztult stílusú és tiszta. Következő alkalommal korlátlan ebéden voltunk. Az árban, ami nagyon kedvező finom ételeket,levesek, készételek és még desszert is volt.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20.
Egy meleg nap kora délutánján tértünk be ebédelni az étterembe. A személyzet korrektül tájékoztatott bennünket a lehetőségekről. A svédasztalos ebédet választottuk kedvező ára és az ételek kedvünkre valósága miatt. Előtte még kértünk - a pincér javaslatára - egy kancsó limonádét. Az ételek finomak voltak, a desszertként kitett meggyes szelet is.

Legnépszerűbb csomagok Érden és környékén
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.947 - 17.544,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2021.12.28.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és fitneszterem használattal, karácsonyi vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.973,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 20.111,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.368,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.

Szállodák Érd környékén
Libra Hotel Érd
Thermal Hotel Visegrád Érd
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)