feri68: Jó árban az ebéd - Centrál Borház Étterem Érd

Centrál Borház Étterem Érd értékelése
6. helyezett a 35 érdi étterem közül

Jó árban az ebéd

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Hétfői napon voltunk. Ebédelni indultunk (direkt ide). Én most voltam második alkalommal. Az ebéd választéka kissé szegényesnek tűnt, de az, ami volt, jó ízű, és jól elkészített. A kantoni sertés telitalálat, és a grillezett zöldség, valamint a tócsnihoz hasonlóan elkészített burgonya, kitűnő ízekkel rendelkezett. A csirkét nem kóstoltam, de jól nézett ki. Volt még hal a terítéken, de mivel a halízt nem szeretem, ezt nem kóstoltam, erről véleményt nem tudok írni. Összességében megéri az árát. A személyzet kedves, és gyors. Köszönjük!

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni feri68 felhasználót?    Igen

2030 Érd
Diósdi út 3–5.

2020. szeptember 1.
A Centrum borház, mint a hely felszolgálójával közösen megállapítottuk, nem borház, borkínálata nem átlag feletti. A kellemes teraszon ültünk le, reggeli órában, így csak tükörtojást kértünk, ami korrekt volt, az egyiknek kifolyt a sárgája, amikor beleütötték a serpenyőbe. A mellé adott kenyér...