Műfagyi a pálmafás poszter alatt

Cremoso Gelato ÉrdCremoso Gelato Érd a térképen

Gyenge 2020. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. október 5.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Függetlenül az olaszos hatású névtől, ez bizony egy bújtatott albán fagylaltozó. Egyébiránt a városban sétálva 2 azonos nevű standjukba is sikerült belebotlani, a Budai út páros és páratlan oldalán. Az egyik egy lakóépület oldalában található, a másik az Érdi STOP SHOP oldalában lévő kioszkok egyike. De a név és a szivárványszínű, pálmafás tengerpartot idéző kép ugyanaz. És a fagyispult is.
Irracionális, természetellenes, "aromás" szín- és ízvilágú fagylaltokat készítenek állományfokozóval. Hupikék, pink rágógumi meg effélék.
Árban olcsó, a gyerekadag gombóca felel meg egy normál gombócnak, de azt sem tudtam - ok, ezek után nem is akartam - mind megenni.
Az engem kiszolgáló fiatal lány egyébként kedves volt, és még kaptam egy rolettit is grátisz.
Ettől függetlenül nem ajánlom, én inkább valódi fagylaltot eszem.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Cremoso Gelato Érd - EgyébCremoso Gelato Érd - EgyébCremoso Gelato Érd - Étel/italCremoso Gelato Érd - Étel/italCremoso Gelato Érd - Étel/italCremoso Gelato Érd - Külső képCremoso Gelato Érd - Külső képCremoso Gelato Érd - Külső képCremoso Gelato Érd - Külső kép
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig