Patrick, az ír diplomata

Kaffa Kávéház ÉrdKaffa Kávéház Érd a térképen

2021. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. május 8.
Azt olvastam, hogy Érden itt kapható a legfinomabb kávé, így Érden járva, amikor a fő célpont a steak volt, utána ide is bejöttem egy jó kávéra. Központi, forgalmas helyen található, a Stop Shop pláza és a vasútállomás nagy parkolójánál, azonban a főút felől nem látszik, csak ha már beér az ember a parkolóba. Egy fehér színre dizájnolt kellemes kis kávézó, sarokhelyiségben. Bent viszonylag szűk az L alakú tér, kint kis teraszon vannak további asztalkák.
A csésze és a tányér is nagyon szép, csipkézett üvegből készült, a cappuccino 550 Ft-ba került, az eszpresszó 400 Ft.
Bár én csak egy egyszerű cappuccinot ittam, de az itallapon sokféle különlegességet láttam, az ízesített latték között francia fahéjas-almás, pisztáciás-csokoládés, kókuszos-fehércsokoládés. Jegeskávék és a frappék is vannak, sőt, alkoholos kávék is.
Ételek terén szendvicset, süteményt, péksüteményt lehet kapni (kakaós csiga, croissant), viszont ottjártamkor eléggé le volt fosztva a kínálat.
A kávé korrekt volt, de nem kiemelkedő. Sokat kellett várni a kávé elkészülésére. A pultos hölgy a barátaival volt elfoglalva, akik szintén ott voltak vendégként vagy látogatóban a kávézóban.
Kaffa Kávéház Érd - EgyébKaffa Kávéház Érd - EgyébKaffa Kávéház Érd - EgyébKaffa Kávéház Érd - EgyébKaffa Kávéház Érd - EgyébKaffa Kávéház Érd - EgyébKaffa Kávéház Érd - EgyébKaffa Kávéház Érd - Egyéb
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig