Tornácos Söröző Érd

Tornácos Söröző Érd
Tornácos Söröző ÉrdTornácos Söröző Érd
Tornácos Söröző ÉrdTornácos Söröző Érd

Tornácos Söröző Érd bemutatkozása

A Tornácos Söröző Érd-Parkvárosi részében helyezkedik el, saját terasszal rendelkezik.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Tornácos Söröző Érd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2022. november 21.barátokkal járt itt
A Tornácos söröző egy átlagos kocsma lenne, ha nem tartanának néhány jó bort és ha nem lenne kitéve egy minden évben februárban megrendezésre kerülő történelmi teljesítménytúra néhány oklevele, ami rögtön apropót adott a kedves pultos hölggyel való beszélgetésre.
Tornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - EgyébTornácos Söröző Érd - Egyéb