Egyszerű vidéki kocsma

Vándor Söröző ÉrdVándor Söröző Érd a térképen

Átlagos 2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. december 27.
A Vándor büfébe a nemrégiben tértem be, midőn az érdi szerszámboltban volt dolgom egy szép hétköznap reggelen.
Egyszerű kommersz hely ez, de a különterem egész hangulatos, falát újságokkal tapétázták ki. (Sok neki e szempontból a négy pont, de valahogy jelezni akartam, hogy egy fokkal hangulatosabb a hely az átlagos kocsmáknál.)
Az italkínálat nem nyújt túl sok meglepetést, ipari söröket és egyszerűbb borokat kínálnak, a csúcsminőséget a Varga pincészet borai jelentik. Első látásra csak az ragadta meg a figyelmem, hogy van aszútörkölypálinkájuk. Csapolva Aranyászokat tartanak.
A kávét előre lefőzik, majd kiöntik a csészébe és mikrohullámú sütőben melegítik. Meglepő, hogy e kriminális eljárásmód dacára a kávé nem volt élvezhetetlen, sőt kocsmai szinten a jobbak közé sorolnám. Az írd és mondd 100 forintos árhoz képest meg aztán tényleg nem sok kritikám lehet.
Összességében átlagos kocsma ez, ahová nem volt rossz egyszer betérni, de nem leszek törzsvendég.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Vándor Söröző Érd - Külső képVándor Söröző Érd - Étel/italVándor Söröző Érd - BelsőVándor Söröző Érd - BelsőVándor Söröző Érd - EgyébVándor Söröző Érd - Külső kép
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig