Fogyókúrás,lightos 2 nap a Liget Hotel Érdben

Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd a térképen

Gyenge 2014. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. november 18.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Hétvégén a Hotel liget Érd termálhotelben jártam feleségemmel,melynek gyógyvize felkeltette érdeklődésemet.
Minden más volt, mint amit a neten hírdettek.
Sajnos egyszer tudtunk benne fürödni,mert iszapos vizet szivattyúzott fel a rendszer és azt 24 óra múlva sem sikerült megjavítani.
Nagyon sajnáltuk,hisz ezért látogattuk meg ezt a helyet és azért is mert nincs messze a fővárostól.
A szobában sajnos nem volt melegvíz csak langyos,így a fürdés sem nem volt túl kellemes,márcsak a kinti, hideg idő miatt sem. Jól esett volna egy kellemes meleg fürdés.
A szoba kissé lepukkadt állapotban várt bennünket. Régi bútorok,ami még nem is lett volna baj,de egy pici figyelmet sem fordítottak a szoba esztétikájára. A függöny felakasztva lógott az ablakkereten. Tiszta,ám nagyon egyszerű volt benne minden.A falak fehérek,nem azok a színek,melyek a honlapon fogadnak.A plafon beázva.
A lepedő sajnos foszladozott,a párna nagyon kényelmetlen volt. És mintha ez még nem lett volna elég.
A vacsora ki volt porciózva,a reggeli szintén,ami nem lett volna túl nagy gond,hisz más szállodák is megoldották már így ezt a feladatot ,azonban emberi mennyiséggel.Választékról nem beszélhetünk. Ez a mennyiség, nagyon szegényes volt. Még mi éreztük magunkat kellemetlenül szinte, ebben a helyzetben.
És még ez sem volt elég. Csak olyan kedvetlen alkalmazottakkal találkoztunk, akik arcán egy mosoly sem volt és morcos...válaszokat kaptunk,ha megkérdeztünk valamit.
Gondolom, ez nem csak akkor volt így a szállodában, hanem állandóan így dolgozhatnak, sikerélmények nélkül.
Egyedül a masszőr kedvessége és szakmájához való hozzáértése volt a legjobb ebben a pár napban.
Vártunk és vártunk,hátha a gyógyvízzel feltöltött medencében újra lubickolhatunk. Sajnos nem így történt.
A környéken nagyon szépen felújított temlom található,bár a reggel 6 h-i hosszas harangozás és a kakasok kukorékolása a hétvégén pihenni vágyókat nem dobja fel,de szép látványt nyújt. A környék rendezett,pár látnivaló azért van.És van egy forrás is ahonnan nagyon sokan palackokban szállítják haza a vizet. Mi is megtettük és ezekkel az emlékekkel tértünk vissza otthonunkba.
Otthon pedig jót lubickoltunk a saját kádunkban.
Üdvözlettel
Étkezés:Gyenge
Elhelyezkedés:Gyenge

Termál Hotel Liget további értékelései

2015.03.09a párjával
Ajándékba szerettem volna 3 nap 2 éjszakát befizetni a szüleimnek. Személyesen mentem el megbeszélni a lehetőségeket, s tekintettel arra, hogy szüleim idősek -viszont földszinti szoba és lift nincs-, szerettem volna megnézni,hány lépcsőfokot és milyen magasakat kell megtenni ahhoz, hogy...
2015.02.20a párjával
MI még odáig sem jutottunk el hogy igénybe vegyük a "szálloda szolgáltatásait" ugyanis az ajándékba kapott kuponunkhoz szerettetm volna időpontot egyeztetni a szállodával de sajnos többszöri email és telefonhívásra sem reagált senki. Mikor egy komolyabb hangvételű emailt küldtem amiben kértem a...
2015.01.01barátokkal
31 évesen a munkámból kifolyólag bejártam Magyarország szállodáit.Fogadótól a 6 CSillagos szállodáig bejártam mindent.(Még Szlovákiában, és Németországban is ) 3*csillagos Hotelként hirdetik magukat, de a Hotel nem üti meg Csillag mércéjét sem ! Nevetséges hogy senki nem figyel fel rá. 1.)...
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig