Termál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd
Termál Hotel Liget ÉrdTermál Hotel Liget Érd

Termál Hotel Liget Érd bemutatkozása

A háromcsillagos Termál Hotel Liget Érden, Budapesttől 25 kilométerre található. A szálloda medencéit 800 méterről feltörő gyógyvíz tölti meg, amely naponta cserére kerül. A szálloda wellnessrészlegének fedett és nyitott medencéi, frissítő szolgáltatásai nyugodt pihenést biztosítanak.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Termál Hotel Liget Érd vélemények

Szörnyű 2015. március 9.a párjával járt itt
Ajándékba szerettem volna 3 nap 2 éjszakát befizetni a szüleimnek. Személyesen mentem el megbeszélni a lehetőségeket, s tekintettel arra, hogy szüleim idősek -viszont földszinti szoba és lift nincs-, szerettem volna megnézni,hány lépcsőfokot és milyen magasakat kell megtenni ahhoz, hogy felmenjenek a szobájukba.
Szörnyű 2015. február 20.a párjával járt itt
MI még odáig sem jutottunk el hogy igénybe vegyük a "szálloda szolgáltatásait" ugyanis az ajándékba kapott kuponunkhoz szerettetm volna időpontot egyeztetni a szállodával de sajnos többszöri email és telefonhívásra sem reagált senki.
Szörnyű 2015. január 1.barátokkal járt itt
31 évesen a munkámból kifolyólag bejártam Magyarország szállodáit. Fogadótól a 6 CSillagos szállodáig bejártam mindent. (Még Szlovákiában, és Németországban is )
3*csillagos Hotelként hirdetik magukat, de a Hotel nem üti meg Csillag mércéjét sem ! Nevetséges hogy senki nem figyel fel rá. 1.
Termál Hotel Liget Érd - BelsőTermál Hotel Liget Érd - SzobákTermál Hotel Liget Érd - Medence/kertTermál Hotel Liget Érd - VendéglátásTermál Hotel Liget Érd - SzobákTermál Hotel Liget Érd - BelsőTermál Hotel Liget Érd - EgyébTermál Hotel Liget Érd - Egyéb
Gyenge 2014. november 18.a párjával járt itt
Hétvégén a Hotel liget Érd termálhotelben jártam feleségemmel,melynek gyógyvize felkeltette érdeklődésemet. Minden más volt, mint amit a neten hírdettek. Sajnos egyszer tudtunk benne fürödni,mert iszapos vizet szivattyúzott fel a rendszer és azt 24 óra múlva sem sikerült megjavítani.
Szörnyű 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
A szálloda nem azt nyújtotta amit a képek alapján várni lehetett. Borzalmas volt a reggeli, ami még egy kórházi menzán sem elfogadható! ! ! 2 papírvékony szelet szalámi egy szelet sajt és egy kis darab vaj volt a tányérra kiporciózva, valamint három papírvékony szelet szikkadt kígyóuborka ! ! !
Szörnyű 2014. szeptember 10.a párjával járt itt
Rettenetes,kritikán aluli. . . 2014 szeptemberében jártunk 2 éjszakát a "hotelban" a barátnőmmel. Már megérkezéskor látszott,hogy a helynek köze nincs az interneten található képekhez. Felérve a szobánkhoz egy lepusztult szocreál hely fogadott minket , beázott falakkal ,szörnyű berendezéssel .
Szörnyű 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Előzőleg, mint tíz éve jártunk a fürdőben. Akkoriban szép és rendezett volt. Lányommal névnapi csajos úszkálást terveztünk. A bejáratnál a recepción egy kopott, undorító bőrfotel, gondoltam biztosan valami emlék. A fürdőben kosz. A medencék, a víz is gusztustalan. A fürdőzés után egy hétig kötőhártya gyulladásom volt.
Szörnyű 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Nos a párommal szálltunk meg ebben a hotelnak nevezett förmedvényben legnagyobb szerencsétlenségünkre! A fotóknak közük sincs a szálloda mostani állapotához. . . minden kopott régi és rendkívül koszos! Egy borzasztó állapotban lévő szobát kaptunk ami még egy legolcsóbb panzióban sem lenne elfogadható!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Szörnyű 2014. július 24.gyerekekkel járt itt
Soha többet ide! 1 nap után távoztunk-éhesen-mert annyira szörnyű volt a hely! Szoba:lepukkant,büdös,igénytelen. Étkezés:ha időben-értsd:mindjárt az étkezés kezdetére-nem ért le a kedves vendég,akkor éhen maradt! Mi is éhesen mentünk haza,mert reggel 7 helyett csak 8 körül értünk le. Mindenért úgy kellett könyörögni a pincérnek-alapvető dolgokért!
Szörnyű 2014. július 14.gyerekekkel járt itt
Sajnos kettő dolgot bánok, az első hogy nem néztem meg ezt az oldalt a másik hogy elmentünk ebbe a koszfészekbe. Három embert rúgnék ki de azonnal, az első a takarítónő, a szobalányt és a karban tartót. Eszméletlen koszos én még ilyen szállodában nem jártam. A szobalány meg sem kísérli a szobába bejutást csak ha szólnak neki, kuka ürítés wc papír pótlás az álom.