A kaméleon színeváltozása

Kaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró EsztergomKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom a térképen

2020. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. november 22.
A Kaleidoszkóp ház egy izgalmas romkocsmás-alternatív hangulatú hely, ahol többféle funkció működik egyidejűleg. Hostel az emeleten, lent a földszinten a bár, alkalmanként klubkoncertek, dj-estek, kamaraszínház, művészeti work shopok, modern művészeti galéria, képzőművészeti kiállítóhely, olyan alkotásokkal, amelyek közül többet meg is lehet vásárolni, ezek a bejárat közötti vitrinekben tekinthetőek meg, lehet válogatni, nézelődni.
Pénteken este elég aktív volt az élet, vegyes korosztály, de többségében inkább helyi fiatalok, míg az idősebb 30-as-40-es vendég korosztály a városba látogató turisták köréből került ki.
Több helyiségből álló, zegzugos a hely, mindenféle lomis-romos berendezéssel, vidám, fiatalos atmoszférával. A rendelés és fizetés a pultnál történik, nincs az asztaloknál kiszolgálás.
Van egy tucatnyi standard/kommersz sör a Soproni Ászoktól a Lövenbrau-ig, valamint kézművesek is, a Fóti sörfőzdéből (800 Ft). Én egy Most Subite meggyes sört ittam (800 Ft). A ház borának decije 250 Ft. Klassz a nyitott belső udvar, a falakon absztrakt festményekkel.
Az egyik benti teremben csocsóasztalt is láttam.
Vagány, laza hely, jó a zene is.
Frappáns a névválasztás, illik a helyhez.
Hangulat:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Kaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - Étlap/itallapKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - EgyébKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - Étel/italKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - Étel/italKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - MosdóKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - BelsőKaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró Esztergom - Belső

Kaleidoszkóp Ház Kulturális Központ - Artbisztró további értékelései

2016.06.01gyerekekkel
A Kaleidoszkóp nevű esztergomi helyen már megfordultunk egy ízben két esztendeje, ugyanazon alkalomból, a garamkövesdi borversenyről hazafelé tartva. Akkor is megnyert a lezser otthonos, meghitt dizájn, a könyvek dekorációs alkalmazása, az izgalmas választék. Most ismét betértünk, főleg azért,...
Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval