Popeye Kertvendéglő és Pizzéria Esztergom

Ez a hely megszűnt!
a 69 esztergomi étterem közül
étterem, pizzéria, vendéglő

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Popeye Kertvendéglő és Pizzéria Esztergom vélemények

Átlagos 2017. július 15.a párjával járt itt
Párommal a duna parton sétáltunk, vacsorázni szerettünk volna,
véletlenül fedeztük fel a helyet. A kiszolgálás rendben volt, a pincér viselkedését
nem tudtam hovatenni értem ezt arra (üvegszerü szem, tétova járás) néhány pillanatig úgy
tünt mintha be lenne kábszerezve. Az étel amit rendeltünk kicsit iztelen volt, spóroltak a fűszerekkel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Az étterem az esztergomi Nagy-Duna sétány egy távoli pontján van. Aki nem készül fel az Internet segítségével, hogy hol van, és milyen a kínálata, belefárad, mire odaér. Ráadásul a Mária-Valéria-hídtól az étteremig vezető úton több más [moderálva - a szerk. ] étterem is van, amelyek már messziről hirdetik magukat.