4,4
városi Egyéb látványosság közül
Egyéb látványosság
Széchenyi téri díszpad EsztergomSzéchenyi téri díszpad Esztergom

Széchenyi téri díszpad Esztergom bemutatkozása

Esztergom főterén épületeknek majdnem a fele műemlék, sorukat egy kőből készült díszbad gazdagítja.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.03-ig
Bazilika alatti Panzió Esztergom
55.098 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Széchenyi téri díszpad Esztergom vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Átlagos 2022. július 27.egyedül járt itt
Néztem az oldalon Esztergom nevezetességeit, és köztük ezt is fent találtam, hát, nézzük, mi ez. . . őszintén szólva semmi érdekes. A Széchenyi téren, két oldalon végig vannak ilyen széria-padok, klasszikus forma, van valami hangulata, de nem gondolnám, hogy külön emiatt bárki egy lépést is tegyen, nem túl kényelmesek, de lehet, hogy valamilyen mértékben a tér érzületének részét alkotják.
Széchenyi téri díszpad Esztergom - Külső képSzéchenyi téri díszpad Esztergom - Külső képSzéchenyi téri díszpad Esztergom - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 32 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.