Margita: Minden nagyon jo volt. Elveztuk a pihenést. - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
5. helyezett a 28 esztergomi szállás közül

Minden nagyon jo volt. Elveztuk a pihenést.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
2018 júliusában voltunk lányommal a Bellevue szállodában. Szlovákiábol jottunk, de a szálloda konnyen megkozelítheto autoval és autobusszal is.Ugyesen megtaláltuk. Parkolási lehetoség van .
Mi a búbánat volgyébe felejteni és feltoltodni jottunk . Féltunk tole, hogy teltház lesz és tele lesz " nyuzsgo" emberekkel és nem tudunk majd pihenni, de pozitívan csalódtunk. Teltház volt ugyan, de ezt észre sem vettuk, olyan símán, gordulékenyen mentek a dolgok. Nagyon tettszett a hotel elhelyezkedése, egy gyonyoru volgyben helyezkedik el a hegyek kozott. Csendes,tiszta és kényelmes. Igazi kikapcsolodás a rohano hétkoznapokbol. Igaz, hogy a foldszinten kaptunk szobát és nem volt teraszos , de mi igy is elégedettek voltunk vele . Amit hiányoltunk, hogy foldszinti szoba lévén nem volt szunyoghálo az ablakunkon, igy éjjelre nem mertuk nyitva hagyni az ablakot. Pedig jobb lett volna nyitott ablaknál aludni, a jo levegoben. A wifi, a tv mukodott ugyan, de mi inkább sétáltunk kinnt a Dunaparton. Bár azt nagyon sajnállom, hogy nincs kiépítve sétány, bátrabban mertunk volna felfedezni dolgokat, nagyobb sétákra is elmentunk volna. De így is nagyon szép látvány fogadott bennunket, és persze nagyon jo levego. Kár hogy nincs a kozelben egy cukrászda, vagy egy fagyizo, ahol séta kozben leulhettunk volna egy jo fagylaltra vagy udítore. Szerintem lett volna rá igény.
A welnes részleg is nagyon szépen ki van építve. Nagyon jo, hogy gondoltak a legkisebbekre is. A sok szaunázási lehetoség nagyon tettszett. Kifogástalan. A víz nagyon tiszta volt. A reggelik boségesek, változatosak voltak. A személyzet kedves, segítokész és mosolygos. Szinte jokedvre derul toluk az ember. Nagyon orulok, hogy rátaláltam erre a szállodára. Nagyon jol éreztuk magunkat. Vissza fogunk még ide térni, ha tehetjuk. Csak ajánlani tudom.

Szeretnéd követni Margita felhasználót?    Igen

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2019. augusztus 14.
A hely elhelyezkedése kiváló. Gyönyörű a panoráma. A hotel hangulatos, a falakon gyönyörű festmények. A szobában a minibár üres. A fürdő tisztasága hagyott kívánnivalót. Az ételek finomak, kinàlat lehetne bőségesebb. A személyzet aranyos, segítőkész. Lakodalom volt, de ebből semmit nem...

2019. július 23.
Maga a szálloda, wellnes részlege, étterem, finom, bőséges reggeli, vacsora.Környezet, kilátás. Személyzet nagyon segitőkész, udvarias. Tényleg kikapcsolódásra,pihenésre nagyon szuper hely. Még a jövőben fel fogjuk keresni.Köszönünk szépen mindent.

2019. július 22.
Már harmadszor vagyunk a szállodában. Mivel nagyon meg voltunk elégedve a szállodával előzőleg, igy most az unokákkal látogattunk el. Az egybenyíló szobával nagyon elégedettek voltunk. A szálloda maga nagyon szép, a berendezés, wellness, a szép környék ideális. Kis probléma, hogy az utolsó napon...

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Indián nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-21 - 2019-09-15
 - Stresszmentes napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-02 - 2019-12-20
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27