Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
28. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2020. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 12.
Nagyon szép a hotel és gyönyörű, nyugodt helyen van. Mi már másodszor voltunk itt a családommal és mindkét alkalommal elégedettek voltunk. A személyzetet csak dicsérni tudom, kedvesek és segítőkészek.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
csendes,nyugodt hely a pilisi túrák központjában. . ha maximum 100% akkor csak azért adok 99% -t mert nem tudtak gluténmentes kenyeret a reggelihez ajánlani. . viszont sokkal több a pozitívum. . . jó árak,finom ételek,finom borok, a napközbeni túrák után a wellness részen pihenhettük a túrák fáradalmait. . . talán még a bár lehetett volna legalább 11-ig nyitva.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Csalódás, semmiképen nem 4*. Szoba: régi matracra egy szivacs van dobva mint fedőmatrac (ez sem az elmúlt években került rá), terasz szétesőfélben, burkolat leesve, nincs világítás, nincs elegendő szék, amik vannak azok sem most élik fénykorukat. Szobában kevés a dugalj, valamelyik lámpában izzó sincs. Fürdőben büdös van, izzók egy része kiégve, kád alatti szerelőnyillás ajtó kiesve.

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
3 napot töltöttünk a szállodában rokonokkal, egy fantasztikus családi hétvégét tervezve. . . . Szoba: lámpa nincs bedugva, nincs benne villanykörte. Minibár nincs feltöltve. A régi csíkos matrac kilátszik, majd a rádobott szivacs, az arra helyezett ágytakaró és ha megpróbálnék a páromhoz bújni a matracok szétcsúsznak és beesek közéjük.

Értékelt: 2020. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness: helységek koszosak, medencék hidegek a szaunákkal együtt, 5 szaunából csak 2 működött. Medencékbe a plafonról víz csöpög, élményvilágítást egyáltalán nem kapcsolják be, kb. óránkét kapcsolják be az élmény dolgokat 10 percre. 9-21ig használható csak a wellness rész. Szoba: Koszos, falakról hullik a vakolat, ágyak kényelmetlennek ki vannak feküdve, WC kedve szerint lehúzta magát :D, Zuhanykabin penészes volt.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Nagyon szép helyen fekszik a szálloda, sőt szobánkból a Dunát láthattuk. A portai személyzet néhányat kivéve, nagyon gyakorlatlan, esetekben nem jó választ adott kérdéseinkre . A takarítás abból állt a 7 nap alatt, hogy néha kiürítették a kukát. Az étterem ragyogó tiszta, figyelmes személyzettel. A reggeli szinte minden nap ugyanaz.

Ancsuka TOP szállásértékelő
2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
A húgommal és férjével voltunk augusztus végén. Mi karácsonyra kaptuk az utalványt, ami 2 külön álló ágyas szobába szólt, de már a foglalásnál jeleztük, hogy franciaágyas szobát szeretnénk, kaptunk is igaz külön díj, 4500 ft ellenében, de ezt tudtuk. Normális szobát kaptunk, igaz az erdőre nézett az ablak, és nem volt szúnyogháló, igy ki se mertem nyitni az ablakot, de a szoba, fürdőszoba rendben volt.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Gyönyörű hely ! Nagyon tetszett maga az épület kilátás gyönyörű! Személyzet nagyon kedves az ételek finomak ! Nem voltunk megelégedve a víz hőmérsékletével nagyon hideg volt nem erre számítoltunk,de ezek ellenére jól éreztük magunkat ! Köszönünk mindent !

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
4 napot töltöttünk a szállodában. Elhelyezkedése nagyon szép, ár-érték arányban tökéletes. Ingyenes a parkolás. Szobák tiszták, tágasak, pihenésre tökéletes hiszen nem hallatszódik át a szomszédtól semmilyen zaj. Személyzet kézséges,nagyon kedvesek. Félpanziós éttermi ellátás is megfelelő volt,az ételek ízletesek.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Az unokánk glutén és laktóz érzékeny amit jeleztünk a szálloda felé,sajnos a reggelihez nem biztosítottak semmilyen kenyérfélét ebben a kategóriában.A kültéri medence vize nagyon hideg.A szobában levő kanapéágy cserére szorul!

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2 nap/1 éjszaka 23.400 - 35.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.03-ig
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 17.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 23.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.557,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2021.05.25.
Hotel Honti
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szabadtéri medence használattal, 2 órás kerékpár használattal, masszázs-utalvánnyal, szórakozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.01.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.541,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.504 - 69.923,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
Érvényes: 2022.03.31-ig
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg szauna világ használattal, esztergomi Vármúzeum belépővel, gyermekek részére minden délután uzsonnával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.08.31.

Szállodák Esztergom környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

EsztergomX