Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 28 esztergomi szállás közül
32. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Egy gyönyörű helyen fekvő környezetben szerettünk volna pihenni. Ehelyett a szobánkból 2 db tető ablakon keresztül egy fenyőfa csúcsot és egy háztető részletet láttunk. Egy ilyen csodálatos környezetben fekvő szállodában nem lenne szabad ilyen szobát a fizető vendégek részére kiadni. Ha az egyik tető ablak helyett egy francia ablakot tettek volna már a Dunát és annak környezetét lehetne látni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 7.
Félpanziós svédasztalos ellátással voltunk az ételek kivállók, glutén,és laktózérzékenységemmel is bőséges választék, csempe tányérok viszont nem valók egy 4 csillagos étteremhez,ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat kikapcsolódáshoz pihenéshez tökéletes csak ajánlani tudom.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Az ágy nagyon kemény volt, még a két vékony szivacs ráhelyezésével együtt is, viszont a szivacsok kilógtak a matracvédő és a lepedő alól, ami sokszor elcsúszott és a sárga szivacson feküdtünk félig, illetve esztétikailag is sokat rontotta látványuk. A szobában nem voltak konnektorok, csak ha kihúztuk a nagylámpát, vagy a tv-t, illetve egy volt eldugva az erkélyajtó mellett 10 centire a padlótól a függöny mögött, a hálórészen kívül.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Az ételek finomak, bőséges választási lehetőséggel. A wellness tökéletes volt a testi/szellemi feltöltődéshez. A szálloda szobái, folyosói szépen, ízlésesen vannak berendezve - igazi eleganciát sugároznak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Félpanziós svédasztalos ellátással voltunk, ami azért kedvező, mert mindenki a számára kedvező ételt válogathatott. Így kevesebb a kidobott étel is. A személyzet nagyon kedves, barátságos és segítőkész. A Wellnes szolgáltatás is kiváló. A szobánkkal volt némi gond. Kiesett a fürdőszoba kilincse, Világítási problémák is adódtak, de megoldódott.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Csodás hétvége volt. Amit az időjárás még csodásabbá tett. A kilátás lélegzet elállító, a kora ősz színeivel.
Meggondolásra ajánlanám a világítás átgondolását. A falikar rossz helyen van, kicsit rosszul látó ember nem tud olvasni mellette. pedig rossz idő esetén lehet, hogy szívesen olvasnának a szobába. Ajánlom mindenkinek a szálláshelyet.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Valójában rendben volt minden, de bosszúságot okozott egy kis műszaki hiányosság, értem ez alatt a Tv antenna okán szakadozik,töredezedik a kép. Előszobában a mennyezeti világítás nem működik,így elég sötétben kell keresgélni az előszoba szekrényben, WC ülőke leakar esni a helyéről,Wi-Fi jelerősség változatos volt,nem sikerült folyamatos erős
jelerősséget biztosítani.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
A majdnem tökéletes pihenésünket a megérkezésünkkor kapott első szoba elrontotta. Kaptunk ugyan egy másikat, ami picit nagyobb volt és innen már kiláttunk a gyönyörű udvarra. Az egyik ágy kényelmes volt, de a másik ugyan olyan borzasztó, mint az első szobánkban. Egy ilyen szintű szálloda nem tudom miért esik ekkora hibába. A hotel gyönyörű egyébként.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
A szállás teljes mértékben megfelelt az elvártaknak. A hotel berendezése nagyon hangulatos. A szobák megfelelőek. A wellnes részleg is tökéletes. A fotók a valóságot "hozzák". A félpanziós ellátás bőséges és finom volt. Kiváló bázisként szolgálhat a környék felderítéséhez. Csak ajánlani tudom!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Egyetlen kellemetlenség volt, sajnos nem működött a lift a melléképületben, így a második emeletre a napi minimum négyszeri lépcsőzés okozott gondot. Viszont a szálloda nagyon megértő volt és (gondolom a koromra való tekintettel is) 5 % kedvezményt kaptam a szoba árából, melyet ezúton is köszönök. Minden mással nagyon elégedett nagyon elégedett vagyok.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 32.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 14.821,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 11.294 - 17.190,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 150.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri bulival, gyermekprogramokkal és animációval, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni forralt borral, forró csokival, bejglivel vagy kaláccsal, szauna használattal
2019.12.26. - 2019.12.30.
Öreg-tó Hotel
Tata
1-2 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.15-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX