Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

2. helyezett a 26 esztergomi szállás közül
25. helyezett Közép Dunántúlon - 358 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Már sokat hallottunk a szállodáról, de csupán a véletlenen múlt, hogy ide jöttünk (amit egyáltalán nem bántunk meg). Mint az előzőekben is leírták, a szálloda nagyon szép helyen van, Esztergom kb. 5 km-re, ilyenkor az egész városban ingyenes a parkolás. Megnéztük a Bazilikát, az altemplomot, séta a városban. Ez a program 5-6 órás volt - Esztergom nagyon szép.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 14.
A szálloda gyönörü helyen a Duna kanyarban fekszik, Esztergomtól nem messze. A svéd asztalos ellátás, változatos, és finom. A wellnes részleg szuper, megfelelő a medencék hőfoka,és tiszta. Bármikor visszamennék, akár hosszabb időre is. A szobák tágasak, az ágyak kényelmesek. Aki turázni szeret, annak is ajánlani tudom. Rengeteg tura utvonal található.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a szállodára. Kifogástalan volt minden, a személyzet kedves és segítőkész volt, az árak nem voltak elszállva, a szoba tiszta és elegáns volt, a wellness részleg 2-3 napra tökéletesen elegendő lehetőséget kínál. De ami számomra mindent felülmúlt az az ételek választéka és minősége volt.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda remek fekvésű, nagyon élvezetes kilátással a Dunakanyarra. A wellness rész kiemelkedően jó, sok medence, változatos élményelemek, kisgyermekkel is kiváló kikapcsolódás. A szoba azonban elég kicsi, a visszaigazoló emailben jelezték, hogy lesz bekészítve gyerekágy, de nem volt. Társkártyát a recepció nem tudtak adni, pedig egy 4 csillagos szállodában ez a minimum.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Pihenni, feltöltődni mentünk a Belllevue Hotelbe és erre tökéletes a hotel. Nevének megfelelően szép kilátás nyílik a Dunára, hegyekre. A wellness részleg megfelelő nagyságú, s bár telt ház volt, mégsem volt zsúfolt. Egy infraszauna még fokozná az élményfaktort, azt hiányoltuk. Nekünk a részleg nyitva tartásával volt gondunk.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Köszönjük ezt a csodálatos karácsonyt amit ott töltöttünk, a szálloda nagyon szép volt, a wellnes részleg kifogástalan. A környék meseszép jól éreztük magunkat. A beigli pedig felejthetetlenül finom volt!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
Két, rokon családként üdültünk, a szálló fekvése csodálatos, a dolgozók kedvessége, igyekezete (az is, hogy még lehetetlennek látszó helyzetben, zsúfolt ünnepi időszakban is rugalmasan megoldották mind a 7-ünk további 1 napi elhelyezését) zavarba ejtő, az étkezés lucullusi, a wellness-részleg minden igényünket kielégítette.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
remek kiszolgálás gyönyörű környezetben hangulatos szobák remek wellnes részleg nagyon finom ételek kedves személyzet,minden kényelmet felülmúló igazi pihentető hétvége volt .Köszönöm!

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Nagyon jól éreztük magunkat meg voltunk elégedve mindennel. Mi nem személyautóval érkeztünk így gyalogosan elég nehéz volt megkőzelíteni a szállodát. A buszról leszállva nehezen tudtuk eldönteni merre induljunk. Elég veszélyes volt a föúton ahol nagy volt a forgalom sétálni. Érdemes lenne a busz megállánál egy tábla elhelyezése,hogy jobbra vagy balra legyen az irány.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20.

a szálloda nagyon szép környezetben található. ha az ember nem szeretne egész nap a gyönyörű szép welnes részlegben tartózkodni, lehetősége nyílik kirándulni. A szálloda nagyon jó programokat kínál mind gyalog, mind autóval. A szálloda halljában található egy kis kézműves üzlet, melyben az eladó fiatalember nagyon segítőkész volta kirándulós programok terén.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.03.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2018.12.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.30.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék borral
2018.01.13. - 2018.03.14.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 itallal, ital- és süteménykuponnal, medence, fitneszterem és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2018.03.01.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 48.800,- Ft/család/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, élményfürdő, szaunák és sportpályák, tornaterem, játszóház és játszóterek használatával, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.12. - 2018.12.21.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 13.595 - 19.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.19.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.15. - 2018.03.29.
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.31.
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, romantikus dekorációval, csokoládé és pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.02.13. - 2018.02.17.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.20.

Szállodák Esztergom környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Senior erdei wellness napok (1 éjtől)

EsztergomX