Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
240 fotó

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

857 vendég véleménye alapján

3,5Ár / érték
3,3Kényelem
3,7Szolgáltatás
4,2Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Előfoglalási akció (min. 2 éj)
Előfoglalási akció
59.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2024.05.16-ig
Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Tavaszi előfoglalási akció
70.467 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
03.01-06.16.
Hotel Bellevue Esztergom - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
109.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
03.28-04.01.
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
39.950 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2024.12.23-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel
Hotel Kapitány Sümeg
105.280 Ft / 2 fő / 2 éj-től csodás félpanzióval

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Szörnyű 2024. február 7.a párjával járt itt
Talán azzal kezdeném, hogy évekkel ezelőtt voltunk már a szállodában, akkor még 4 csillagos volt. Mostani utazásunk alkalmával már vissza lett minősítve 3 csillagossá. Szerény véleményem szerint jogosan. Már az előleg befizetésénél gondok akadtak.
2Személyzet
2Tisztaság
2Kényelem
2Szolgáltatások
3Étkezés
Átlagos 2024. január 12.a párjával járt itt
A szoba felszereltsége hiányos volt. A törölközőkért a vendégnek kellett utánjárni. A fűtés kritikán aluli volt.
A bekészitett fürdőköpeny vizes (nyirkos volt). A televizió elavult,két távirányitóval müködött. A lift január 3. -a óta nem müködik az emeletre való közlekedés idősebbeknek nehézkes. Ami igazán elfogadható az a svédasztal változatos kinálata
3Személyzet
2Kényelem
2Szolgáltatások
5Étkezés
Gyenge 2024. január 11.a párjával járt itt
Sajnos nagyot csalódtam három napos wellness re indultunk szabadságot vettünk ki készültünk rá, megérkeztünk elfoglaltuk a szobát mi hideg volt! Spóroltak a fűtéssel is! Lesétáltunk a wellness részre a vizek is csak langyos voltak a szaunák azok megfelelőek! Ittam volna egy sört de alkohollal nem tudtak szolgálni nem volt rá engedélyük!
1Étkezés
Itt fényképeztem:
Hotel Bellevue Esztergom - Egyéb
Gyenge 2024. január 9.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, évről évre csökken a színvonal. Érkezésünket követően óránként, összesen 3-szor jeleztem a recepción, hogy nem kaptunk fürdőszobai törölköző bekészítést és folyékony szappan sem volt. 4 óra elteltével megvártam a recepción a törölköző bekészítést és felvittem én.
3Étkezés
3Elhelyezkedés
2024. január 9.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a wellness részleg kifogástalan volt, nagyon jó volt a zene szilveszter éjjelén a műsor úgyszintén. Az hogy három napon át nem volt takarítás a szobában ez hiba / még csak a szemetest sem ürítették ki/ A szilveszteri vacsora kínálat az csak közepesre sikerült, a többi étkezés rendben volt. A lift hiánya szintén nem pozitívan fokozta a hangulatot.
Gyenge 2024. január 6.a párjával járt itt
Mozgás korlátozottak vagyunk, az egyetlen lift nem működött! Beszorultunk az első emeletre, még szerencse, hogy az étterem is itt volt - a személyzet igyekezett de ezt nem lehetett kompenzálni.
A Mozgás korlátozott szobában egyetlen kapaszkodó sem volt! ! ! A hátsó lépcsőn egy olcsó lépcső lift megoldanà a vèszhelyzeteket
3Ár / érték arány
1Szolgáltatások
2024. január 3.a párjával járt itt
Kellemes hangulatu hotel, kedves személyzet, kiváló reggeli és vacsora! / mi félpanziót kértünk/. Tisztaság! A Wellness rész kellemes, tiszta, jó hőmérsékletű medencék kel. Utólag olvastuk el a kommenteket, melyek túlnyomó része igen negatív. Kijelentjük hogy ez nem igaz! Reméljük hogy rövid időn belül meg lesz a 4. Csillag!
5Személyzet
5Tisztaság
5Étkezés
Átlagos 2024. január 3.a párjával járt itt
A wellness részleggel meg voltunk elégedve, a teltház ellenére kényelmesen elfértünk. A szilveszteri műsor "sztárvendége" az éjféli koccintásnál húzta az időt, kétszer újrakezdte a Himnuszt, miközben már éjfél elmúlt. Ez csalódás volt. Továbbá az ételek/étkezések gyengére sikerültek, ízetlen vagy túlságosan sós/cukros/zsíros volt az étel.
3Ár / érték arány
2Étkezés
2024. január 1.gyerekekkel járt itt
Karácsonyra érkeztünk 2 felnőtt 3 kamasszal. Érkezéskor jelezték, hogy a lift elromlott, aminek a javítása - gondolom az ünnep közeledtére tekintettel is - nem történt meg, számunkra akkor "tragédiát" nem jelentett, ugyanakkor az idősebb vendégek, illetve "babakocsis" család számára megterhelést jelentett.
Átlagos 2023. december 29.gyerekekkel járt itt
Ami kevésbé tetszett az az, hogy a szobáinkkal nem foglalkoztak hiába kértünk takarítást. A wc deszka törött volt, többszöri jelzésünkre sem cserélték ki. A szappan és tusfürdő adagolók üresek voltak, ezeket harmadik szólás után töltötték fel. A fürdőszobánkban nagyon szennyvíz szag volt, már be sem mentünk leginkább.
857 értékelés / 86 oldalon
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
1900
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek