Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
28. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsoránál az ételek nekünk kicsit íztelenek voltak. A reggeli mennyisége és minősége tökéletes, a szállás gyönyörű volt. A személyzet udvarias, a wellness részleg fantasztikus volt.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Visszatérő vendég vagyok /nagymama/, több mint 6 éve az unokáimmal a Esztergomi Bellevue szállodában. A személyzet kedves, a gyerekek nagyon jól érzik magukat. Ideális hely a pihenésre. Ájánlom kisgyermekes családoknak is. A kis medence kellemes, mindig meleg, remek a játszószoba is.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
Két kisgyerekkel utaztunk. A szoba tágas volt szép kilátással, de sajnos az ágy nem volt kényelmes, viszont kaptunk babaágyat a picinek. A wellnes részleg jó volt, örültünk a gyerekmedencének. A reggeli és a vacsora sem volt rossz. Bő választék volt, amiben mindig találtunk nekünk megfelelőt. A szálloda nagyon szép helyen van és a személyzet is barátságos volt.

Értékelt: 2020. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba hideg volt hiába szóltunk kétszer is csak utolsó este volt jó idő a szobában miután megtudtuk, hogy több vendég is panaszkodott. Első este még meleg víz sem volt. Az ágy rettentően kényelmetlen volt erős fájdalmakkal ébredtünk. Tv csatornák közül csak néhány volt annak ellenére, hogy 50 csatorna volt jelezve.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 11.
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias volt. Igényesen van kialakítva a wellness-részleg.
A standard szobánk kicsit lestrapált volt (az öltözőszekrény tükre törött volt, ahogy a minibár belső borítása is). A wifi jel pedig nagyon-nagyon gyenge.
Összességében azonban ár-érték aránynak megfelelő.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Minden tökéletes volt,a wellnes hosszú nyitva tartása,a környezet,minden a vendégek kényelmét szolgálja.Hamarosan szeretnénk újra itt tölteni egy hétvégét vagy akár több napot is !!! Mindenkinek csak ajánlani tudom !!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Párommal töltöttünk 2 éjszakát a hotelben. Jó a hotel elhelyezkedése: távol a városközponttól, a Dunával szemben. Nagyon meg voltunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival: finom és bőséges volt a svédasztalos reggeli és vacsora, minden igényt kielégítő volt a wellness részleg. Nagyon jól esett a masszázs is. Szívesen ajánlom pároknak.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Kiválóan éreztük magunkat! A személyzet profi, hozzáértő, kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora mennyei, sose láttam még ilyen bő választékot, meg svédasztal esetén sem! Aki ide látogat, az biztos, hogy jól fogja érezni magát! Ha lehetőségünk lesz rá, vissza fogunk még térni, és szerintem más vendégeket is viszünk! :D Üdv: Barkó Andrea

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben kellemes pihenésben volt részünk. Csak ajánlani tudom, remek ételek, tökéletes kiszolgálás, és a környék is csodálatos. Csak ajánlani tudom .

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A szálló remek helyen van. A tisztasága megfelelő. A személyzet kedves és előzékeny. A reggeli és a vacsora nagyon finom és bőséges volt. A bár teljesen ok - a kávé is finom volt. A wellness nagyon jó - bár a víz lehetett volna picit melegebb. Az egyetlen kifogásunk a 114-es szobával volt: szép volt a berendezés, viszont az ágy egy katasztrófa!

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő belépéssel, Oriental Spa használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 22.720,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.725 - 17.538,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 19.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg szauna világ használattal, esztergomi Vármúzeum belépővel, gyermekek részére minden délután uzsonnával, gyermek programokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.11.01.

Szállodák Esztergom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

EsztergomX