Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
A szobának egyáltalán nem volt szellőzése (vagy csak én nem tudtam megoldani),így eléggé fullasztó volt. Az étkezőben a cukortartó teteje
kifejezetten koszos volt. Egy felszolgáló fiatalember "udvariassága" igencsak messze volt az elvárttól. A többi ott dolgozó hölgy és úr (nem csak az étteremben!) rendkivül kedves és szolgálatkész volt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nem először jártunk itt, de most egy időre utoljára. 4 csillagos szálloda révén elvárható lenne, hogy a zuhanytálca ne legyen megragasztva, mert semmit nem ér. A ragasztás mellett a törés megmarad és a tálca alatt lévő szennyeződés mind kimosódik. Nem egy higiénikus látvány és a törésnél keletkezett rés a lábat könnyen elvágja.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Csodálatos helyszín, kiemelkedő szállás és hangulat a hazai wellness helyszínek között. A várakozom is felülmúlta a fényűző, nagypolgári hangulat, amelyhez hasonlót egyedül csak a lillafüreden lehet tapasztalni. A környék is lenyűgöző, igazi oázis a pihenésre vágyóknak. A szobák kényelme és hangulata, a wellness részleg, az ételek is méltók a négy csillagra.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Ár érték arányban kiváló szálloda. Kettő szobát béreltünk négy felnőtt egy gyermek. Mi már voltunk itt 3 éve úgyhogy tudtam mire számíthatunk. A wellness tökéletes mi most már kisgyermekkel voltunk itt és ő is élvezte. Kiemelném, hogy a gyerekmedencénél vannak műanyag játékok ha valaki nem visz akkor is tud játszani a kicsi.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején töltöttünk 2 éjszakát a szállodában,csodálatos környezetben.A szoba nagyon szép,tiszta,nekem csak a zuhanyfülke hiánya volt negatívum.A szállodai ellátás, kiszolgálás tökéletes.A svédasztalos reggeli,vacsora nagyon bőséges,választékos és nagyon finom is volt.Jól éreztük magunkat.Szivesen visszamennénk legközelebb.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Nagyon kellemes szálloda. A személyzet precíz és udvarias. Az ünnepi ételek nagyon finomak és választékosabb voltak. A szoba nagyon sötét volt az ablaka egy telefonra nézett. Ezen még az olvasó lámpa sem tudott segíteni, Max jelzőfénynek elég .

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13.
az étteremben volt kis nézeteltérésünk. nem volt az az aperitív amit szeettünk volna /konkrétan Szilvás Unicum/ és szénsavas nem hűtött ásványvíz helyett kaptunk hűtött menteset. ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat és bátran merem ajánlani bárkinek!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Szerencsés időszakban voltunk, mert nem volt túl sok a vendég így akár az étteremben vagy a wellnesen nyugodt körülmények között tudtuk a szolgáltatásokat igénybe venni. A szoba tágas világos tiszta volt. Az étterem is jó elrendezésű, a büféasztalon változatos bőséges kínálat reggelinél vacsoránál egyaránt, a személyzet kedves, annyi kritikát megjegyeznék hogy az asztalok a porcelán és evőeszközök tisztaságára nagyobb hangsúlyt kellene fektetni, a vendéglátásban ez alapkövetelmény!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A fő baj! A wc működik, de sok vizet pazarol és erőtlen. . (a wc papírt sem viszi le,másról nem is szólva. . . )
A mosdó csaprögzítő csavarja ki van esve. Távozásunkkor még ott volt. Fontos! Francia ágyas szobát kértünk, de két különágyast kaptunk. A finn szaunnában egy csavarfej kiáll. Beleléptem. Nem esett jól.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Szeptemberben voltunk itt a párommal, akinek a hotel teraszán kértem meg a kezét, igent mondott! :) A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el, érdemes megnézni a közelben található Búbánatvölgyet is! A wellness, az ételek kiválóak, minden igényt kielégítenek! A szoba kényelmes volt, a napozóteraszról az egész Dunakanyar belátható.

Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kézműves húsvéti foglalkozással, borkóstolóval, pálinkakóstolással, Lurkó Kuckó és X-Box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni falatkákkal, pünkösdi és gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Érvényes: 2020.02.18-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.03.23-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 9.542 - 31.964,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig

Szállodák Esztergom környékén
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Patak Park Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

EsztergomX