Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
29. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A rengeteg kapott rossz értékelés után abban reménykedtünk, hogy a szálloda összeszedi magát, és javít a tisztaságon. De nem. A fürdőszoba vizeletszagú volt, koszos, a mosdókagyló környéke és a zuhany fülke vastagon vízköves, a szőnyegpadló koszos, a bútorokon vastagon állt a por, a szekrénybe be se tudtunk pakolni. Kitettük a "Takarítást kérünk" táblát, de semmi nem történt.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
Sok szállodában jártam már, de ez. . . . nagyon rossz tapasztalat volt! A recepción azon kívül, hogy oda adta a kulcsot, még azt sem mondta, hogy merre van az étterem és Wellness rész. Máshol mindent elmondanak az érkező vendégnek! Földszinti szobát kaptunk,mely büdös, dohos, koszos volt. A fürdőben nem volt szappan, nem működött a hajszárító A falból kifordulva lógott a zuhany.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bevallom, én is idegenkedtem ettől a szállodától, mert sok terhelő véleményt olvastam már róla. Érdekes, de a pozitív és a negatív kritikák is megállják a helyüket. A szálloda nagyon szép helyen van, a kilátás csodálatos, még akkor is, ha nem a Dunára néző szobát kapja a vendég. Megérkezéskor az épület tágasnak, igényesen kialakítottnak látszik.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
Remek hotel, szép és tiszta. A szolgáltatások kifogástalanok. A személyzet kedves és segítőkész. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Talán az egyetlen hátránya, hogy messze van a várostól. Bár aki kikapcsolódni menne, annak pont ez az ideális.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Szoba nem volt kitakarítva,a wc,zuhanyzó szintén koszos,törölközőt nem kaptunk,egy párnával kevesebb volt,wc papír nem volt,mikor jeleztük a recepción,lett wc papír és csak párnahuzat. Wellness gyenge,víz hőfoka nem annyi mint amit kiírtak,szauna jó. Étteremben pincérek kedvesek,étel választék vacsorakor nagyon kevés. Ide többet nem megyünk,és nem is ajánlom senkinek!

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
Szép a szálloda elhelyezkedése ,tetszet a wellnesz ,a személyzet nagyon udvarias volt.Összességében minden megfelelő volt. Biztos,hogy vissza fogok még menni,

Üdv: Kincs Mihályné Debrecenből

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
Szoba koszos volt,wc -t nem lehet elzárni ,folyik a víz,kellemetlen szagok fogadtak a fürdőben ,adagolók üresek voltak,hamutálca tele csikkel. Szóvátétel után nem történt semmi. Étel választék hiányos,zsíros ételek,nem egy 4*-os színvonal. Fürdőszoba ajtó kritikán aluli. a wellnes részleg a képeken tágasabb,elég megtévesztő így.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
A svédasztalos vacsora kínálata elég egyhangú volt.
Nem készültek fel laktózmentes ételekkel.
A fürdőszoba lehetett volna tisztább. Minden nagyon vízköves volt.
A személyzet viszont nagyon udvarias és segítőkész.
A szálloda gyönyörű helyen van.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 20.
Nagyon szép szálloda, gyönyörű környezet és csodás panoráma. Udvarias és segítőkész személyzet. Kényelmes és tiszta szoba. Sokrétű wellness szolgáltatás. Hatalmas beltéri és kültéri medence. A megelégedettségünket csak fokozta, hogy a svédasztalos reggeli és vacsorát az étteremben a csodás dunai panoráma mellett fogyaszthattunk el.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 17.
Érkezésünk előtt elolvastuk a kritikákat, amik eléggé lehúzták a hotelt. Ehhez képest kellemes csalódás volt a valóság. A szobánk kényelmes volt, az ágyak szintén, jó minőségű matracokkal. A wellness megfelelő, a személyzet kedves. Igen, a szaniterek vízkövesek. Legkevésbé az ételek minőségével voltunk elégedettek, de az is csak a 4 csillaghoz képest volt egy kicsit gyengébb.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Bellevue
1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kültéri medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 21.634,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, gyermekeknek programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.03-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.176 - 36.442,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 6.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

EsztergomX