Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

1. helyezett a 26 esztergomi szállás közül
27. helyezett Közép Dunántúlon - 348 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Öt napot töltöttem itt. Az ételek választéka minden ízlést kielégít. A személyzet udvarias. A hotel egész területén tisztaság van. A szobák tágasak. A szálloda csodás természeti környezetben található. A wellnessben csak részlegesen működött a finn szauna, gőzkabin, a nagyobbik masszázsmedence. A burkolat hiányos a medencékben és az udvaron is.

vmagdi TOP szállásértékelő
vmagdi TOP fotófeltöltő
2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25.
Nagyon tetszett a szálloda, szép helyen van. Sajnos nincs a közelében látnivaló, üzlet annak , aki nem autóval van. A busztól csak az országúton lehet közlekedni. Az ellátás változó, például gyümölcs igen kevés volt, az sem tökéletes. A pincéreknek is van még mit tanulni! A medencék jók, a víz hőmérsékletek nem mindig megfelelőek.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az én személyes véleményem a helyről,mondjuk,hogy jó! Én most nemrég voltam itt ,és most már harmadszor az unokámmal. A hely szép és nyugodt,de unalmas. A szállodában semmilyen rendezvény vagy est nincs a vendégek részére,egy újságot nem lehet venni,aki nem autóval megy az ottmarad a szállodában! Ha erkélyes szobát foglalok,akkor van kilátás a Dunára.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 30. házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Megérkezéskor a szobába 1 szál vörös rózsa volt bekészítve. Vacsoránál gyertyafényes, gyönyörűen megterített asztal fogadott bennünket, ahol ízletes svédasztalos vacsora kínálatból választhattunk. A személyzet figyelmes, barátságos volt. A wellnes részleg pompásan, tisztán várja a vendégeket.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Négy napot töltöttünk lányommal a pazar helyen fekvő Esztergom ,,zöldövezetében" található szálláshelyen. Már az elhelyezés (külön-külön szobát kértünk) is meglepő volt, hiszen tágas, szép szobákat kaptunk, pedig meg voltunk győződve, hogy ,,tetőérben" leszünk elhelyezve, ehelyett kertre, Dunára, úszómedencére néző szobákban múlattuk az időt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendég vagyok. Örömteli a külső új medence kialakítása. Látom, hogy az "elmaradt" karbantartásokat "pótolták". Ugyanakkor felháborodásomnak kell hangot adnom, amiért a fürdő köntösök kapcsán egyoldalúan és előre 5000 Ft-tal "megterhelték a vendég számláját", az ágyon hagyott üzenet szerint.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal 2016. októberében mentünk ebbe a négycsillagos hotelba. Csak rosszat tudok mondani róla. A személyzet figyelmetlen, nemtörődöm. Az éttermi személyzet unott, és soha nincs a helyén. a wellness törölközőt a szobában cserélik. Az előző napi vizes törölközőt délután 2 órakor még nem tudtam szárazra cseréltetni, pedig többször kértem.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szep kilatas,szep epulet,tisztasag. Ami nem tetszett,hogy a szoba 2 szintes es a toalett es a haloresz kozott lepcson kell kozlekedniA lepcso nem biztonsagos,korlat,kapaszkodo nincs. . Ezt elore a szalloda nem jelezte. 3 voltunk a szobaban,koztunk az edesanyam,aki 83 eves es neki ez nagy problemat okozott. Szobacseret kertunk,ami sajnos nem valosult meg.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal elhatároztuk, hogy elmennénk egy wellness hétvégére (még egyikünk sem volt), és rá is találtunk erre a hotelra. Nagyon jó volt, hogy bababarát, mert a 2 éves kislányunknak is volt lehetősége a kikapcsolódásra. Teljes mértékben meg voltunk elégedve mindennel, a szoba tiszta és rendezett volt, a reggelik és vacsorák finomak, a személyzet kedves és mosolygósak, barátságosak voltak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az első benyomás alapján gyakran ítél az ember! A gyönyörű épület együttest látva alig vártuk, hogy közelebbről is megismerjük a szállodát! Nem kellett csalódnunk. A régies stílus , a gyönyörű festmények a falon, a színek és az építészeti formák harmóniája uralja az épületet. Szinte minden a kikapcsolódni vágyók komfort érzetét és nyugalmát, az itt töltött idő csodálatosabbá tételét szolgálja.

Hotel Bellevue
1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hotel Bellevue
2-3 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan átjárási lehetőséggel az Aquasziget Élményfürdőbe, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.01.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, mini wellness részleg használattal, bogrács használattal és grillezési lehetőséggel, kerékpárhasználattal, gyermekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.04.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 25.567 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.20. - 2017.08.26.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Duna-Gerecse Kártyával, szabadidős tevékenységek használatával, internet elérhetőséggel
2017.05.31. - 2017.08.31.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
4 nap/3 éjszaka 18.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.20.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és jégkrémmel, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.02. - 2017.08.20.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.08.27. - 2017.09.15.

Szállodák Esztergom környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

EsztergomX