Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Szerencsés időszakban voltunk, mert nem volt túl sok a vendég így akár az étteremben vagy a wellnesen nyugodt körülmények között tudtuk a szolgáltatásokat igénybe venni. A szoba tágas világos tiszta volt. Az étterem is jó elrendezésű, a büféasztalon változatos bőséges kínálat reggelinél vacsoránál egyaránt, a személyzet kedves, annyi kritikát megjegyeznék hogy az asztalok a porcelán és evőeszközök tisztaságára nagyobb hangsúlyt kellene fektetni, a vendéglátásban ez alapkövetelmény!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A fő baj! A wc működik, de sok vizet pazarol és erőtlen. . (a wc papírt sem viszi le,másról nem is szólva. . . )
A mosdó csaprögzítő csavarja ki van esve. Távozásunkkor még ott volt. Fontos! Francia ágyas szobát kértünk, de két különágyast kaptunk. A finn szaunnában egy csavarfej kiáll. Beleléptem. Nem esett jól.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Szeptemberben voltunk itt a párommal, akinek a hotel teraszán kértem meg a kezét, igent mondott! :) A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el, érdemes megnézni a közelben található Búbánatvölgyet is! A wellness, az ételek kiválóak, minden igényt kielégítenek! A szoba kényelmes volt, a napozóteraszról az egész Dunakanyar belátható.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
November közepén töltöttünk el két éjszakás (3 nap) pihenést a párommal. A tisztaság megfelelő-, az ételek finomak és bőségesek voltak. Az ágy nekem nem volt kényelmes, puha volt és mintha be lett volna szakadva (206-os szoba). A wellness-ben a második napon nem működött a sószoba, amit kissé sajnáltunk (bár ez bárhol és bármikor előfordulhat).

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Vannak dolgok amit egy negy csillagos szallodanal nehezen tudok elfogadni peldaul, hogy a furdoszobaban se w c papir, se folyekony szappan(egyebkent a falon a tartoja), a kapott magnes kartya egyike nem mukodott, a furdoben semmi pipere nincs kikeszitve (kis szappan, sampon, fultisztito, stb.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Poloskák -büdös bogarak-voltak a szobában, de tudom, hogy ez ellen nem mindig lehet tenni. A wellness részleg kíváló, az ételválaszték szintén és folyamatosan pótolják. A szobák nagyok, tiszták és kényelmesek. A munkatársak udvariasak, segítőkészek és barátságosak.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
3 éjszakát töltöttünk a hotelben a novemberi hosszú hétvégén, és nagyon jól éreztük magunkat. A hotel csendes helyen található, gyönyörű kilátással. A várostól való távolsága autóval egyáltalán nem zavaró. A szobával meg voltunk elégedve, az ágy kifejezetten kényelmes. A fürdőszoba tisztaságában kisebb hiányosságokat éreztünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A gyerekeim házibulit rendeztek az otthonunkban ezért elutaztunk a feleségemmel. Most már mi érdeklődünk a gyerekeknél, hogy mikor lesz a következő buli, mert szívesen elutaznánk ismét a szállodába.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Az ételek a vacsoránál ízletesek, viszont majdnem minden esetben csak langyosak, illetve hidegek voltak.
Javasolnám az otthon elvégezhető online bejelentkezést, ami lényegesen gyorsabbá tenné az ügyintézést érkezéskor. Sokat kellett várni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Ezúton szeretném megköszönni a sok sok kedvességet amit kaptunk .Már többször voltunk e szállodában és mindig megelégedve távoztunk.Szálloda személyzete,kedvessége elragadó,szép környezet pedig nagyon vonzó.Remélem a tavasz folyamán ismét vendégei lehetünk a hotelnak.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Hotel Bellevue
2-3 éjszaka 18.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, masszázzsal, délutáni kávéval vagy teával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral
Érvényes: 2018.12.10-ig
Bazilika alatti Panzió
2-3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.30-ig
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.09-ig
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, délutáni gyógyteával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.050,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.09-ig

Szállodák Esztergomban és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)

EsztergomX