Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 28 esztergomi szállás közül
23. helyezett Közép Dunántúlon - 392 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2020. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 12.
Nagyon szép a hotel és gyönyörű, nyugodt helyen van. Mi már másodszor voltunk itt a családommal és mindkét alkalommal elégedettek voltunk. A személyzetet csak dicsérni tudom, kedvesek és segítőkészek.

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
csendes,nyugodt hely a pilisi túrák központjában. . ha maximum 100% akkor csak azért adok 99% -t mert nem tudtak gluténmentes kenyeret a reggelihez ajánlani. . viszont sokkal több a pozitívum. . . jó árak,finom ételek,finom borok, a napközbeni túrák után a wellness részen pihenhettük a túrák fáradalmait. . . talán még a bár lehetett volna legalább 11-ig nyitva.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Csalódás, semmiképen nem 4*. Szoba: régi matracra egy szivacs van dobva mint fedőmatrac (ez sem az elmúlt években került rá), terasz szétesőfélben, burkolat leesve, nincs világítás, nincs elegendő szék, amik vannak azok sem most élik fénykorukat. Szobában kevés a dugalj, valamelyik lámpában izzó sincs. Fürdőben büdös van, izzók egy része kiégve, kád alatti szerelőnyillás ajtó kiesve.

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
3 napot töltöttünk a szállodában rokonokkal, egy fantasztikus családi hétvégét tervezve. . . . Szoba: lámpa nincs bedugva, nincs benne villanykörte. Minibár nincs feltöltve. A régi csíkos matrac kilátszik, majd a rádobott szivacs, az arra helyezett ágytakaró és ha megpróbálnék a páromhoz bújni a matracok szétcsúsznak és beesek közéjük.

Értékelt: 2020. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Wellness: helységek koszosak, medencék hidegek a szaunákkal együtt, 5 szaunából csak 2 működött. Medencékbe a plafonról víz csöpög, élményvilágítást egyáltalán nem kapcsolják be, kb. óránkét kapcsolják be az élmény dolgokat 10 percre. 9-21ig használható csak a wellness rész. Szoba: Koszos, falakról hullik a vakolat, ágyak kényelmetlennek ki vannak feküdve, WC kedve szerint lehúzta magát :D, Zuhanykabin penészes volt.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Nagyon szép helyen fekszik a szálloda, sőt szobánkból a Dunát láthattuk. A portai személyzet néhányat kivéve, nagyon gyakorlatlan, esetekben nem jó választ adott kérdéseinkre . A takarítás abból állt a 7 nap alatt, hogy néha kiürítették a kukát. Az étterem ragyogó tiszta, figyelmes személyzettel. A reggeli szinte minden nap ugyanaz.

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
A húgommal és férjével voltunk augusztus végén. Mi karácsonyra kaptuk az utalványt, ami 2 külön álló ágyas szobába szólt, de már a foglalásnál jeleztük, hogy franciaágyas szobát szeretnénk, kaptunk is igaz külön díj, 4500 ft ellenében, de ezt tudtuk. Normális szobát kaptunk, igaz az erdőre nézett az ablak, és nem volt szúnyogháló, igy ki se mertem nyitni az ablakot, de a szoba, fürdőszoba rendben volt.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Gyönyörű hely ! Nagyon tetszett maga az épület kilátás gyönyörű! Személyzet nagyon kedves az ételek finomak ! Nem voltunk megelégedve a víz hőmérsékletével nagyon hideg volt nem erre számítoltunk,de ezek ellenére jól éreztük magunkat ! Köszönünk mindent !

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 8.
4 napot töltöttünk a szállodában. Elhelyezkedése nagyon szép, ár-érték arányban tökéletes. Ingyenes a parkolás. Szobák tiszták, tágasak, pihenésre tökéletes hiszen nem hallatszódik át a szomszédtól semmilyen zaj. Személyzet kézséges,nagyon kedvesek. Félpanziós éttermi ellátás is megfelelő volt,az ételek ízletesek.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Az unokánk glutén és laktóz érzékeny amit jeleztünk a szálloda felé,sajnos a reggelihez nem biztosítottak semmilyen kenyérfélét ebben a kategóriában.A kültéri medence vize nagyon hideg.A szobában levő kanapéágy cserére szorul!

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és kültéri medence használattal, parkolással
Érvényes: 2021.06.15-ig
Portobello Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 40.161,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.14-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 31.400 - 62.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.927 - 39.933,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.06.30-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 28.037,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783 - 41.990,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.04.26-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.790 - 8.532,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig

Szállodák Esztergomban és környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)

EsztergomX