Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
249 fotó

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

696 vendég értékelése alapján

4,2Szolgáltatás
4,3Étkezés
4,5Elhelyezkedés

A Hotel Bellevue Esztergom legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Bellevue relax napok (min. 2 éj)
Bellevue relax napok
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.20-ig
Hotel Bellevue Esztergom - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
28.512 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2021.12.20-ig
Hotel Bellevue Esztergom - Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok
62.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
09.01-12.20.
Hotel Bellevue Esztergom - Nyári Bellevue napok (min. 2 éj)
Nyári Bellevue napok
80.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.08.31-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Bronz fokozatú értékelő
Átlagos 2021. július 20.családjával (gyerekekkel) járt itt
A személyzet segítőkész és rugalmas volt a foglaláskor és az ott tartózkodáskor is. A wellness részleg, a kinti medence, a teraszok és a kert gondozott, hangulatos, tiszta. A reggeli és vacsora választék lehetne talán picivel bőségesebb, de 2 éjszakára elég volt. Mi háromágyas szobában voltunk elhelyezve a 3. emeleti tetőtérben.
3Tisztaság
2Ár / érték arány
2Kényelem
3Szolgáltatások
Kiváló 2020. november 12.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon szép a hotel és gyönyörű, nyugodt helyen van. Mi már másodszor voltunk itt a családommal és mindkét alkalommal elégedettek voltunk. A személyzetet csak dicsérni tudom, kedvesek és segítőkészek.
5Szolgáltatások
5Étkezés
Kiváló 2020. október 9.barátokkal járt itt
csendes,nyugodt hely a pilisi túrák központjában. . ha maximum 100% akkor csak azért adok 99% -t mert nem tudtak gluténmentes kenyeret a reggelihez ajánlani. . viszont sokkal több a pozitívum. . . jó árak,finom ételek,finom borok, a napközbeni túrák után a wellness részen pihenhettük a túrák fáradalmait. . .
5Tisztaság
Szörnyű 2020. október 7.a párjával járt itt
Csalódás, semmiképen nem 4*. Szoba: régi matracra egy szivacs van dobva mint fedőmatrac (ez sem az elmúlt években került rá), terasz szétesőfélben, burkolat leesve, nincs világítás, nincs elegendő szék, amik vannak azok sem most élik fénykorukat. Szobában kevés a dugalj, valamelyik lámpában izzó sincs.
2Személyzet
2Tisztaság
1Ár / érték arány
3Elhelyezkedés
Szörnyű 2020. október 7.családjával járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában rokonokkal, egy fantasztikus családi hétvégét tervezve. . . . Szoba: lámpa nincs bedugva, nincs benne villanykörte. Minibár nincs feltöltve. A régi csíkos matrac kilátszik, majd a rádobott szivacs, az arra helyezett ágytakaró és ha megpróbálnék a páromhoz bújni a matracok szétcsúsznak és beesek közéjük.
1Személyzet
1Tisztaság
1Ár / érték arány
1Étkezés
4Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Hotel Bellevue Esztergom - Szobák
Szörnyű 2020. szeptember 24.a párjával járt itt
Wellness: helységek koszosak, medencék hidegek a szaunákkal együtt, 5 szaunából csak 2 működött. Medencékbe a plafonról víz csöpög, élményvilágítást egyáltalán nem kapcsolják be, kb. óránkét kapcsolják be az élmény dolgokat 10 percre. 9-21ig használható csak a wellness rész.
1Személyzet
1Tisztaság
2Ár / érték arány
3Elhelyezkedés
2020. szeptember 22.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen fekszik a szálloda, sőt szobánkból a Dunát láthattuk. A portai személyzet néhányat kivéve, nagyon gyakorlatlan, esetekben nem jó választ adott kérdéseinkre . A takarítás abból állt a 7 nap alatt, hogy néha kiürítették a kukát. Az étterem ragyogó tiszta, figyelmes személyzettel. A reggeli szinte minden nap ugyanaz.
4Személyzet
3Tisztaság
3Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már
2020. szeptember 19.barátokkal járt itt
A húgommal és férjével voltunk augusztus végén. Mi karácsonyra kaptuk az utalványt, ami 2 külön álló ágyas szobába szólt, de már a foglalásnál jeleztük, hogy franciaágyas szobát szeretnénk, kaptunk is igaz külön díj, 4500 ft ellenében, de ezt tudtuk.
4Személyzet
3Szolgáltatások
3Étkezés
4Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Hotel Bellevue Esztergom - WellnessHotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - EgyébHotel Bellevue Esztergom - Környék
Még több kép (1 db) >>
2020. szeptember 13.a párjával járt itt
Gyönyörű hely ! Nagyon tetszett maga az épület kilátás gyönyörű! Személyzet nagyon kedves az ételek finomak ! Nem voltunk megelégedve a víz hőmérsékletével nagyon hideg volt nem erre számítoltunk,de ezek ellenére jól éreztük magunkat ! Köszönünk mindent !
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Étkezés
Kiváló 2020. szeptember 8.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk a szállodában. Elhelyezkedése nagyon szép, ár-érték arányban tökéletes. Ingyenes a parkolás. Szobák tiszták, tágasak, pihenésre tökéletes hiszen nem hallatszódik át a szomszédtól semmilyen zaj. Személyzet kézséges,nagyon kedvesek. Félpanziós éttermi ellátás is megfelelő volt,az ételek ízletesek.
5Szolgáltatások
696 értékelés / 70 oldalon
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink