Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel**** a festői szépségű Dunakanyar legfelsőbb városában – Esztergomban, a város első négycsillagos szállodájaként 2009. decembere óta fogadja Vendégeit.

Szállodánk Esztergom belvárosától 5 km-re a Búbánatvölgyben helyezkedik el, csodálatos kilátással a Dunára. Ennek tükrében nem meglepő szállodánk elnevezése, a bellevue francia eredetű szó, melynek jelentése: “szép kilátás”. E fantasztikus panorámát tapasztalhatják meg kedves Vendégeink 80 db légkondicionált, telefonnal, színes LCD televízióval és internet hozzáféréssel ellátott szobánk egy részéből, a 160 férőhelyes svédasztalos és a’ la carte kínálatú Tiffany éttermünkből és Panoráma teraszunkról, valamint a wellness-fitness épületszárny tetején elhelyezkedő napozó teraszunkról.

Wellness centrumunkban széles körű kényeztető kezelésekkel, fitness teremmel, 4 különböző típusú medencével és csodálatos szauna világgal várjuk a lazítani és szépülni vágyó Vendégeinket. 2016-ban szállodánk szolgáltatásai egy 110 m2 vízfelületű kültéri medencével is bővültek.

Konferencia-, illetve szekciótermeink egyaránt természetes megvilágításúak, légkondicionáltak és modern technikai eszközökkel felszereltek. Méreteik igény, résztvevőszám szerint alakítható, így tökéletesen alkalmasak kisebb-nagyobb rendezvények, esküvők, termékbemutatók, kiállítások, konferenciák, állófogadások lebonyolítására.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Értékelt: 2019. augusztus 14.
Csak a szoba nem tetszett, tetőtéri volt, így csak aludni mentünk oda.
Inkább a teraszon voltunk.
Egyébként minden szép volt jó volt a kiszolgálás, imádtuk a wellnesst.
Gyönyörű a kilátás, pihenésre alkalmas.
Esti zene, tánc hiányzott.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
A hely elhelyezkedése kiváló. Gyönyörű a panoráma. A hotel hangulatos, a falakon gyönyörű festmények. A szobában a minibár üres. A fürdő tisztasága hagyott kívánnivalót. Az ételek finomak, kinàlat lehetne bőségesebb. A személyzet aranyos, segítőkész. Lakodalom volt, de ebből semmit nem hallottunk a szobánkban. A wellness tisztasága jó, medence szám lehetne nagyobb.

Értékelt: 2019. augusztus 14.
Mivel a feleségem 6 hónapos terhes, 3 nappal az érkezésünk előtt odatelefonáltam, hogy van-e lift a szállodában, mivel tetőtéri szobát kaptunk. Az sajnos nem derült ki a hívás során, hogy bár van, de az csak az 1. emeletig működik. A másik, mely a tetőtérre is megy, több napja nem. Emiatt 2 emeletet kellett gyalogolni minden alkalommal az étkezésekre.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Az étterem hagy kivetni valót maga után. Több esetben a tányérok piszkosak voltak. Reggelikor már nem volt péksütemény mikor lementünk. Vacsorára elfogyott, amit szerettem volna enni. Mi ugyanúgy kifizettük a reggelit és vacsorát, de még sem ehettünk azt amit szerettünk volna, mert már elfogyott. Az édesség lehetne több és természetesen finomabb.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Maga a szálloda, wellnes részlege, étterem, finom, bőséges reggeli, vacsora.Környezet, kilátás. Személyzet nagyon segitőkész, udvarias. Tényleg kikapcsolódásra,pihenésre nagyon szuper hely. Még a jövőben fel fogjuk keresni.Köszönünk szépen mindent.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Már harmadszor vagyunk a szállodában. Mivel nagyon meg voltunk elégedve a szállodával előzőleg, igy most az unokákkal látogattunk el. Az egybenyíló szobával nagyon elégedettek voltunk. A szálloda maga nagyon szép, a berendezés, wellness, a szép környék ideális. Kis probléma, hogy az utolsó napon elromlott a lift.

icuska20 TOP szállásértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Csodálatos kilátás, gyönyörű festmények (reprodukciók), különös hangulat. A wellnesz részleg jó, szerencsére nem volt zsúfoltság. Az ellátás változatos, ízletes és gazdagnak mondható. A személyzet kedves, udvarias. A város és a Duna part szép látnivalókat kínál. A Bazilika visszhangja maga a csoda, a kilátás felejthetetlen. Jól éreztük magunkat.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nekünk nagyon hiányzott, hogy a TV NINCS RAJTA A HIR TV ÉS A TV 2 mivel idősek vagyunk ezeken az adókon vannak olyan műsorok amit rendszeresen nézünk. Reméljük ezt a kis hiányosságot lehetne pótolni, akkor más alkalommal is szívesen választanánk az Önök szállodáját. Más minden kifogástalan volt. Köszönjük szépen. Üdvözlettel: Mihály Jenő és neje

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Amire 4 csillagot adtunk:
Tisztaság: A fürdőszoba a mosdónál egy kissé penészes volt, illetve a hűtő rossz illatú volt. Szolgáltatás: - Hiányoltuk a törölközőket: pl. : kéztörlő, lábtörlő. Egy nagy törölközőt kaptunk csak. - A wifit nem tudtuk használni sem telefonon, sem laptopon. Egyébként gyönyörű helyen tölthettünk el felejthetetlen 5 napot.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételválaszték 4 csillag alatti,gyakran hideg is volt,bár jó ízű.
Az asztalok piszkosak,alig lehetett találni tiszta , terített asztalt.A tányérok ragadtak,lecsempültek.
A wellnessben az élményelemek ritkán működtek.Kint a napozóágyak nagyrésze leszakadt, a napernyők is.
Kategóriájától elmarad!

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.302 - 34.285,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.148 - 14.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.950 - 12.278,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.713 - 22.563,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

EsztergomX