baba2002: Januári pihenés - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül

Januári pihenés

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Ár érték arányban kiváló szálloda. Kettő szobát béreltünk négy felnőtt egy gyermek. Mi már voltunk itt 3 éve úgyhogy tudtam mire számíthatunk. A wellness tökéletes mi most már kisgyermekkel voltunk itt és ő is élvezte. Kiemelném, hogy a gyerekmedencénél vannak műanyag játékok ha valaki nem visz akkor is tud játszani a kicsi. A férjemnek kicsi volt a szobában található köntös amit rögtön ki is cseréltek nagyobbra. Az ételek finomak. A szobákra már ráférne a felújítás és a fürdőszobákban működhetne az elszívó,de talán ez volt az egyetlen negatív tapasztalat. Mi biztos megyünk még ide.

Szeretnéd követni baba2002 felhasználót?    Igen

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2019. május 15.
Szép volt a környezet. Könnyen megközelíthető. A welness részlegbe még pár medence elférne, főleg egy melegebb medence is. Az ételek jók voltak (bár egy nap nem maradt vacsorán semmi). Tisztaság megfelelő,míg a személyzet kedves votl.

2019. április 26.
Két kisgyereket vittünk magunkkal tetőtéri szoba nem tetszett mivel a férjem erős dohányos jó lett volna ha van egy pici terasz. Egyébként minden egyéb nagyon rendben volt.

2019. április 26.
Az elhelyezkedes gyonyoru, a hotel nagyobb es szebb mint kivulrol varna a latogato. Csodas festmenyek, lampak diszitik a kozossegi tereket. A masszazs kivalo volt, ahogyan a svedasztal kinalata is. Nem puccos hanem egyszeru, hetkoznapi etelek remekul elkeszitve. A wellness szuper, a kave es...

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-08-15
 - Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-20
 - Pünkösd (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, borkóstolóval, Lurkó Kuckó és X-Box szoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10