varga jocó: valentin napi csalódás - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

valentin napi csalódás

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
a szobát nem azt kaptuk ami eredetileg a miénk lett volna, de mivel a recepciós gyorsan intézkedett ez még nem zavart. az utazás előtti napokban többször láttam az interneten, hogy nagyon reklámozták a valantin napi dolgokat, hát ebből semmit nem láttunk, pedig direkt azért mentünk azon a napon és még csak nem is 2 éjszakát, hanem hármat töltöttünk ott. a neten valantin napi ajándékról is szó volt, ebből sem láttunk semmit.
a szállodában az ételek választékával meg voltunk elégedve, de már a minőség hagyott kívánnivalót maga után. az egyik kedvenc ételem a rántott csirkecomb, szinte ehetetlenül szárazra volt sütve, és a steak burgonya is. a szálloda éttermében a csillárok mindegyike pókhálós volt. voltunk már jónéhány 4 csillagos szállodában és mindekettőnk egybehangzó véleménye az volt, hogy ennek a szállodának a szinvonala nem éri el a 4 csillagot.
a szobánk melleti helyiségben egész éjszaka zakatoltak a gépek, ami gondolom a szálloda gépészete lehetett, és nem tudtunk tőle aludni.
nagyon zavaró volt a wellness részlegben a rengeteg tiltó tábla mindenhol,de különösen rossz érzés volt az olvasni , hogy minden szállodába bejelentkező embert potenciális tolvajnak néznek. itt arra gondolok, hogy azt olvastam, hogy a számlánkat leterhelik kétszer 5000 forinttal, és ha távozáskor leadjuk a recepción a fürdőköpenyt, akkor ezt törlik róla. én még ilyennel nem találkoztam, rosszúl is esett és kimondottan sértőnek gondolom.ezek miatt a dolgok miatt nem ajánlom senkinek ezt a szállodát.
de hogy a végére valami jót is írjak, ami nem sok volt,egy dolgot sajnos bánok. azt, hogy annak a fiatal hölgynek, aki érkezéskor és távozáskor is foglalkozott velünk a recepcióban, nem köszöntem meg eléggé a kedvességét, szolgálatkészségét, mert tényleg az volt, és amikor távozáskor megkérdezte, hogy reméli jól éreztük magunkat, szégyelltem volna azt mondani neki, hogy nem, és ezért nem is ezt mondtam. viszont a szobánkban található értékelő lapot azért nem töltöttem ki, mert nem akartam ennyi rosszat odaírni...

Ennyire tetszett: Gyenge
Személyzet:
Tisztaság: Gyenge
Ár / érték arány: Gyenge
Kényelem (szoba): Szörnyű
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni varga jocó felhasználót?    Igen

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2019. május 15.
Szép volt a környezet. Könnyen megközelíthető. A welness részlegbe még pár medence elférne, főleg egy melegebb medence is. Az ételek jók voltak (bár egy nap nem maradt vacsorán semmi). Tisztaság megfelelő,míg a személyzet kedves votl.

2019. április 26.
Két kisgyereket vittünk magunkkal tetőtéri szoba nem tetszett mivel a férjem erős dohányos jó lett volna ha van egy pici terasz. Egyébként minden egyéb nagyon rendben volt.

2019. április 26.
Az elhelyezkedes gyonyoru, a hotel nagyobb es szebb mint kivulrol varna a latogato. Csodas festmenyek, lampak diszitik a kozossegi tereket. A masszazs kivalo volt, ahogyan a svedasztal kinalata is. Nem puccos hanem egyszeru, hetkoznapi etelek remekul elkeszitve. A wellness szuper, a kave es...

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-20
 - Nyári ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-08-15
 - Napi árak