Bogi01: Egyszerhasznalatos - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Egyszerhasznalatos

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az elhelyezkedes gyonyoru, a hotel nagyobb es szebb mint kivulrol varna a latogato.
Csodas festmenyek, lampak diszitik a kozossegi tereket. A masszazs kivalo volt, ahogyan a svedasztal kinalata is. Nem puccos hanem egyszeru, hetkoznapi etelek remekul elkeszitve. A wellness szuper, a kave es koktelok finomak, gusztusosak.
A szobak "nagysaga" inkabb cellaszeruve teszi a helyiseget mintsem kenyelmes szallasa, arrol nem is beszelve hogy gyakorlatilag annyira behallatszodik minden zaj, hogy a szoba fala csak diszlet volt. Igy a pihenes nem igazan volt zavartalan. A barban ami este 10ig van nyitva 9:45kor nem kaptunk uditot, arra hivatkozva hogy mar elpakoltak. Az etterem szemelyzete kedves szolgalatkesz, gond volt a vajjal amit rogton bevettek es csereltek.
Tisztasag van, bar 3 nap alatt nem kaptunk uj torulkozot. Kulon pont hogy a kozossegi mosdoban hasznalt papirtorlo 100%ban ujrahasznositott anyagbol keszult.
Jol ereztuk mahunkat, de ez nagyobb reszt rajtunk mulott es nem a szallodan. 4 helyett eros 3* a hotel szinvonala.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2019. május 15.
Szép volt a környezet. Könnyen megközelíthető. A welness részlegbe még pár medence elférne, főleg egy melegebb medence is. Az ételek jók voltak (bár egy nap nem maradt vacsorán semmi). Tisztaság megfelelő,míg a személyzet kedves votl.

2019. április 26.
Két kisgyereket vittünk magunkkal tetőtéri szoba nem tetszett mivel a férjem erős dohányos jó lett volna ha van egy pici terasz. Egyébként minden egyéb nagyon rendben volt.

2019. április 15.
Az étkezésnél a választék egy kicsit szegényes volt a 4 csillaghoz képest. A fürdőszobában semmilyen bekészítés nem volt /pl. zuhanysapka/. A wifi jelet egyáltalán nem lehetett fogni.

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-16 - 2019-08-15
 - Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-20
 - Pünkösd (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, borkóstolóval, Lurkó Kuckó és X-Box szoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10