Bibike68: Felejthetetlen 50 éves szülinap. - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
5. helyezett a 28 esztergomi szállás közül

Felejthetetlen 50 éves szülinap.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Amire 4 csillagot adtunk:
Tisztaság: A fürdőszoba a mosdónál egy kissé penészes volt, illetve a hűtő rossz illatú volt.
Szolgáltatás: - Hiányoltuk a törölközőket: pl.: kéztörlő, lábtörlő. Egy nagy törölközőt kaptunk csak.
- A wifit nem tudtuk használni sem telefonon, sem laptopon.
Egyébként gyönyörű helyen tölthettünk el felejthetetlen 5 napot.
Az étkek kimondottan finomak voltak.
Köszönjük!

Szeretnéd követni Bibike68 felhasználót?    Igen

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2019. augusztus 14.
Csak a szoba nem tetszett, tetőtéri volt, így csak aludni mentünk oda. Inkább a teraszon voltunk. Egyébként minden szép volt jó volt a kiszolgálás, imádtuk a wellnesst. Gyönyörű a kilátás, pihenésre alkalmas. Esti zene, tánc hiányzott.

2019. augusztus 14.
A hely elhelyezkedése kiváló. Gyönyörű a panoráma. A hotel hangulatos, a falakon gyönyörű festmények. A szobában a minibár üres. A fürdő tisztasága hagyott kívánnivalót. Az ételek finomak, kinàlat lehetne bőségesebb. A személyzet aranyos, segítőkész. Lakodalom volt, de ebből semmit nem...

2019. augusztus 14.
Mivel a feleségem 6 hónapos terhes, 3 nappal az érkezésünk előtt odatelefonáltam, hogy van-e lift a szállodában, mivel tetőtéri szobát kaptunk. Az sajnos nem derült ki a hívás során, hogy bár van, de az csak az 1. emeletig működik. A másik, mely a tetőtérre is megy, több napja nem. Emiatt 2...

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-20
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-10-31
 - Stresszmentes napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-02 - 2019-12-20