Pbea: Aktív 3 napos pihenés - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
4. helyezett a 28 esztergomi szállás közül

Aktív 3 napos pihenés

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
A szállás teljes mértékben megfelelt az elvártaknak. A hotel berendezése nagyon hangulatos. A szobák megfelelőek. A wellnes részleg is tökéletes. A fotók a valóságot "hozzák". A félpanziós ellátás bőséges és finom volt. Kiváló bázisként szolgálhat a környék felderítéséhez. Csak ajánlani tudom!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Pbea felhasználót?    Igen

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2019. szeptember 1.
Egyetlen kellemetlenség volt, sajnos nem működött a lift a melléképületben, így a második emeletre a napi minimum négyszeri lépcsőzés okozott gondot. Viszont a szálloda nagyon megértő volt és (gondolom a koromra való tekintettel is) 5 % kedvezményt kaptam a szoba árából, melyet ezúton is...

2019. augusztus 14.
Csak a szoba nem tetszett, tetőtéri volt, így csak aludni mentünk oda. Inkább a teraszon voltunk. Egyébként minden szép volt jó volt a kiszolgálás, imádtuk a wellnesst. Gyönyörű a kilátás, pihenésre alkalmas. Esti zene, tánc hiányzott.

2019. augusztus 14.
A hely elhelyezkedése kiváló. Gyönyörű a panoráma. A hotel hangulatos, a falakon gyönyörű festmények. A szobában a minibár üres. A fürdő tisztasága hagyott kívánnivalót. Az ételek finomak, kinàlat lehetne bőségesebb. A személyzet aranyos, segítőkész. Lakodalom volt, de ebből semmit nem...

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-20
 - Őszi szünet (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-25 - 2019-10-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 37.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02