bellau: csodás hétvége - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
3. helyezett a 28 esztergomi szállás közül

csodás hétvége

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 7.
Félpanziós svédasztalos ellátással voltunk az ételek kivállók, glutén,és laktózérzékenységemmel is bőséges választék, csempe tányérok viszont nem valók egy 4 csillagos étteremhez,ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat kikapcsolódáshoz pihenéshez tökéletes csak ajánlani tudom.

Tisztaság: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni bellau felhasználót?    Igen

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2019. november 10.
Egy gyönyörű helyen fekvő környezetben szerettünk volna pihenni.Ehelyett a szobánkból 2 db tető ablakon keresztül egy fenyőfa csúcsot és egy háztető részletet láttunk. Egy ilyen csodálatos környezetben fekvő szállodában nem lenne szabad ilyen szobát a fizető vendégek részére kiadni.Ha az egyik...

2019. október 28.
Az ágy nagyon kemény volt, még a két vékony szivacs ráhelyezésével együtt is, viszont a szivacsok kilógtak a matracvédő és a lepedő alól, ami sokszor elcsúszott és a sárga szivacson feküdtünk félig, illetve esztétikailag is sokat rontotta látványuk. A szobában nem voltak konnektorok, csak ha...

2019. október 20.
A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Az ételek finomak, bőséges választási lehetőséggel. A wellness tökéletes volt a testi/szellemi feltöltődéshez. A szálloda szobái, folyosói szépen, ízlésesen vannak berendezve - igazi eleganciát sugároznak.

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2020-06-15
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Stresszmentes napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-02 - 2020-12-20