mucsi22: Egy jobb sorsra érdemes lelakott szálloda gyönyörű helyen. - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Egy jobb sorsra érdemes lelakott szálloda gyönyörű helyen.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A rengeteg kapott rossz értékelés után abban reménykedtünk, hogy a szálloda összeszedi magát, és javít a tisztaságon. De nem. A fürdőszoba vizeletszagú volt, koszos, a mosdókagyló környéke és a zuhany fülke vastagon vízköves, a szőnyegpadló koszos, a bútorokon vastagon állt a por, a szekrénybe be se tudtunk pakolni. Kitettük a "Takarítást kérünk" táblát, de semmi nem történt. Ezek után panaszkostunk a portán, de Domestossal ki kellett takarítanunk a WC-t, mert nem tudtunk még egy napot várni. Mindez egy 4 csillagos szállodában... Másnap ugyan felporszívóztak és normálisan kitakarítottak, de csak úgy "muszájból".
Az ételek jók voltak, de a desszertet nagyon szűken mérték: este 7-kor már elfogyott.
Az első két nap személyzete rosszkedvű, kedélytelen volt, a második 2 nap kedvesebb, lelkesebb emberek dolgoztak az étteremben.
Az épület csak 11 éves, valamikor elegáns, szép szálloda volt, de most eléggé lelakott. Kár érte, több gondoskodást érdemelne...
Összességében ilyen rossz tapasztalatunk egy szállodában még sehol nem volt.

Ennyire tetszett: Átlagos

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2020. július 24.
Sok szállodában jártam már, de ez.... nagyon rossz tapasztalat volt! A recepción azon kívül, hogy oda adta a kulcsot, még azt sem mondta, hogy merre van az étterem és Wellness rész. Máshol mindent elmondanak az érkező vendégnek! Földszinti szobát kaptunk,mely büdös, dohos, koszos volt. A...

2020. július 20.
Bevallom, én is idegenkedtem ettől a szállodától, mert sok terhelő véleményt olvastam már róla. Érdekes, de a pozitív és a negatív kritikák is megállják a helyüket. A szálloda nagyon szép helyen van, a kilátás csodálatos, még akkor is, ha nem a Dunára néző szobát kapja a vendég. Megérkezéskor az...

2020. július 11.
Remek hotel, szép és tiszta. A szolgáltatások kifogástalanok. A személyzet kedves és segítőkész. Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Talán az egyetlen hátránya, hogy messze van a várostól. Bár aki kikapcsolódni menne, annak pont ez az ideális.

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Bellevue relax napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-20
 - Akciós Bellevue őszi napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-01 - 2020-12-20
 - Nyári ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-16 - 2020-08-31