Vendég: Kiváló pihenés a Hotel Bellevue-ben - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom értékelése
5. helyezett a 28 esztergomi szállás közül

Kiváló pihenés a Hotel Bellevue-ben

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 20.
Az étterem és a közös helyiségek berendezése csodálatos, a folyosón és a szobákban található festmények gyönyörűek. A személyzet barátságos, segítőkész és figyelmes. A wellness részleg tisztaságára különösen ügyel az ottani személyzet. A pincérek és a recepció személyzete segítőkész, a takarító személyzet munkája tökéletes. Az ételek finomak és változatosak, nagyon örültünk a saláta választéknak.

Elhelyezkedés:

Kiváló pihenés a Hotel Bellevue-ben - Hotel Bellevue Esztergom
Kiváló pihenés a Hotel Bellevue-ben - Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom
Őrtorony u. 49.

2019. augusztus 14.
A hely elhelyezkedése kiváló. Gyönyörű a panoráma. A hotel hangulatos, a falakon gyönyörű festmények. A szobában a minibár üres. A fürdő tisztasága hagyott kívánnivalót. Az ételek finomak, kinàlat lehetne bőségesebb. A személyzet aranyos, segítőkész. Lakodalom volt, de ebből semmit nem...

2019. július 23.
Maga a szálloda, wellnes részlege, étterem, finom, bőséges reggeli, vacsora.Környezet, kilátás. Személyzet nagyon segitőkész, udvarias. Tényleg kikapcsolódásra,pihenésre nagyon szuper hely. Még a jövőben fel fogjuk keresni.Köszönünk szépen mindent.

2019. július 22.
Már harmadszor vagyunk a szállodában. Mivel nagyon meg voltunk elégedve a szállodával előzőleg, igy most az unokákkal látogattunk el. Az egybenyíló szobával nagyon elégedettek voltunk. A szálloda maga nagyon szép, a berendezés, wellness, a szép környék ideális. Kis probléma, hogy az utolsó napon...

Hotel Bellevue, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Indián nyár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-21 - 2019-09-15
 - Stresszmentes napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-02 - 2019-12-20
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27