Kár ezért a hotelért

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom a térképen

Gyenge 2018. márciusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. április 4.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Húsvéti hosszú hétvégét töltöttük a szállodában.
Megérkezésünkkor már a parkolóba való bejutásnál hatalmas tömeg és káosz fogadott.
A fürdőbe is sokan érkeztek. Ezzel nem is volt semmi gond... hosszú hétvége.. mindenki pihenni, kikapcsolódni szeretne.
Számoltunk az ember áradattal. Tehát semmi baj.. mélygarázsba le.. irány a szálloda.. a következő meglepetés a liftnél ért minket. Beletelt vagy fél órába mire feljutottunk

a recepcióig. Két turnusban négyen. Mindenki össze-vissza nyomkodta a gombokat, a lift meg össze-vissza közlekedett.
Mire feljutottunk, párom sorra került a recepción, be is jelentkezett.
A szobába érve egyszerű szoba fogadott. semmi extra... ellenben a takarítás hiányosságát rögtön láttuk.
A széfet nem sikerült bezárni, ezért segítséget kértünk. Jött is egy idősebb hölgy, aki nem rejtegette nem tetszését. Határozottan ránk szólt, hogy most aztán figyeljünk

oda, mert ha nem, akkor neki mégegyszer fel kell jönnie..pedig figyeltünk..csak hát ha nem rendeltetésszerűen zárja be az előző vendég....
A fürdőszoba nagyon kopottas ahhoz képest, hogy igen fiatalka a szálloda.
Az étterembe belépve, a legidősebb, és egy fiatal pincéren kívül soha, senki nem köszönt.
Az étkezések, ételek nagyjábol rendben. Bár húsvétkor az ember elvárna egy sonkás-tojásos tálat. Ahogy láttam közelharcot vívtak érte az emberek, ujratöltés nem volt

belőle. Aki korán kellt, sonkát lelt.
A gyerekek általában limonádét kérnek. nagyon szeretik az ízesített változatokat. Ezt idő elkészíteni, tisztában vagyunk vele. Egyik este éppen ezért, italrendelésnél

megkértem a pincért, hogy mielőtt kihozná a rendelt italokat, sziveskedjen egy pohár csapvizet hozni, egy fájdalomcsillapító bevételéhez. Hát ez bizony nem sikerült

megoldani.Nem hizsem, hogy olyan bonyolult dolgot kértem.
Volt olyan is, mikor egy anyuka próbált meg a gyerekbarát szálloda éttermébe bejönni babakocsival, és eljutni a családja többi tagjához. Pár széket kellett volna csak

arrébb tenni egy pillanatra. A pincérek nem, de a többi vendég segített.
Első nap után kértünk takarítást, mivel a szőnyegpadló tiszta morzsa volt. Az ágyakat megigazították, morzsa maradt....
Második nap, konkrétan jeleztük, hogy a morzsát sziveskedjenek feltakarítani. akkor szájhúzogatások közepette sikerült.
Törölközőt három nap után cserélnek. Ez ki is van írva. De három nap után sem volt probléma mentes.
Nagy törölköző helyett kaptunk kicsit, mondván nincs tiszta törölközőjük.
Pipere töltés nincs. Érkezéskor 1 db mini szappan plusz 1 db mini sampon. ennyi...
Nagyon jó adottságokkal rendelkező szálloda, mind az elhekyezkedése, mind a belső terek tekintetében, amit képtelenek kihasználni.Idő előtt le fog pusztulni a szálloda.

Aminek tisztán látható jelei már mutatkoznak. Némi kedvesség, odafigyelés a vendégek felé csodákra képes.
Nem több tíz, hanem több százezer forintért az ember mást vár...
VAn olyan szálloda, ahová évente többször visszajárunk, a dolgozók kedvessége miatt.
Ide soha többet be nem teszem a lábam. Mindenki morcos, morog..sehol egy mosoly, kedvesség.Komolyan mondom, többször volt olyan szituáció, mikor szabályosan kellemetlenül

éreztem magam, hogy ott merek tartózkodni.
Nem ajánlom a szállodát.
Személyzet:Szörnyű
Tisztaság:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Kényelem:
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom - EgyébPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom - EgyébPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom - EgyébPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom - Egyéb

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom további értékelései

2024.04.20a párjával
A szálloda recepciósai rugalmasan, várakoztatás nélkül intézték az adminisztrációkat. Volt elegendő parkírozó hely. A szoba tisztán tökéletesen berendezve fogadott. Gondoltak arra is, hogy az előkészített fürdőköntösök közül az egyik nagyobb méretű legyen. A fekvőhelyek kényelmesek voltak. Az...
2024.04.19a párjával
301-es szobában voltunk, első éjszaka esett az eső és folyamatpssan egyenletes idönként az ablakpárkányán kopogott. Mikor elállt akkor még kb 8-10 órán átt egyenletessen cseppenként folyzatta! Szoltunk a recepcion és megnézték felajánlottak másik szobát. Gyorsan intézkedtek. Más minden kiválló...
2024.04.11barátokkal
Barátaimmal töltöttem öt a születésnapom, nagyon jól éreztük magunkat. Az étel nagyon finom és választékos volt. A személyzet figyelmes és udvarias. Szép tiszta szálloda és welnes. Ami viszont hiányzott, hogy nincs erkély vagy terasz. Valamint a szoba ablak csak bukóra nyitható és nincs...

A Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom legnépszerűbb csomagjai

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Wellness pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom Esztergom - Senior kedvezmény 60+ (min. 2 éj)
Senior kedvezmény 60+
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció