Bakonyi Józsefné: Kitűnő nyaralás volt a Esztergomban,a Portobelló ... - Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom

Kitűnő nyaralás volt a Esztergomban,a Portobelló szállodában!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Tettszett nagyon a szoba,jó volt a légkondicionálás,kényelmesek az ágyak.Sajnos a vizes holmikat nem tudtuk hol szárítani(köntös,fürdőruha,törölköző),a szobában,ha jövőre is megyünk,erkélyes szobát kérünk majd! Az étterem,az ételek,és a kiszolgálás fantasztikusan remek volt. A bárban viszont nagyon nem tettszett a hozzáállás,biztosan zavartuk a hölgyet a rendelésünkkel!

Személyzet:

Szeretnéd követni Bakonyi Józsefné felhasználót?    Igen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom
Táncsics M. u. 5.

2019. augusztus 21.
Három éjszakát töltöttünk el ebben a szép fekvésű holtelban a Kis-Duna parton. Nagyon szép modern ,igényes a szálloda. Az éttermi szolgáltatások kielégítőek,ízletesek az elkészített ételek.Két este is volt szerencsénk élőzenés szórakoztatásban.A személyzet segítőkész ,tisztelet tudó....

2019. augusztus 21.
Jeleztük a szállodának, hogy a párom laktóz és gluténérzékeny, mely egyáltalán nem jelentett problémát, tökéletesen tudta kezelni a szálloda. Az étteremben külön kijelölt hely van kialakítva a laktóz,-glutén és paleo étrendet folytató személyeknek, mely nagyon pozitív és emeli a szálloda...

2019. június 19.
Csodálatos helyen van a hotel, a Kis-Duna parton, a kilátás a Bazilikára megnyugtató látvány volt mind a szobából mind a fürdőből. Két éjszakát töltöttünk a hotelben 5 éves kisfiúnkkal. A szoba tágas és tiszta volt, amit hiányoltunk, az az erkély. Az étterem hangulatos, az ételek nagyon finomak...

Portobello Wellness & Yacht Hotel, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Élmények kikötője (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2019-12-23
 - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-02 - 2019-12-22
 - Kapcsolj ki! (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-03-31 - 2019-12-23