Richárd888: Szuper hétvége, egy szuper helyen! - Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom

Szuper hétvége, egy szuper helyen!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Jeleztük a szállodának, hogy a párom laktóz és gluténérzékeny, mely egyáltalán nem jelentett problémát, tökéletesen tudta kezelni a szálloda. Az étteremben külön kijelölt hely van kialakítva a laktóz,-glutén és paleo étrendet folytató személyeknek, mely nagyon pozitív és emeli a szálloda színvonalát.
Szuper hétvégét töltöttünk el.
Visszajáró vendégek leszünk! :)

Személyzet:

Szeretnéd követni Richárd888 felhasználót?    Igen

Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
2500 Esztergom
Táncsics M. u. 5.

2019. augusztus 21.
Három éjszakát töltöttünk el ebben a szép fekvésű holtelban a Kis-Duna parton. Nagyon szép modern ,igényes a szálloda. Az éttermi szolgáltatások kielégítőek,ízletesek az elkészített ételek.Két este is volt szerencsénk élőzenés szórakoztatásban.A személyzet segítőkész ,tisztelet tudó....

2019. június 19.
Csodálatos helyen van a hotel, a Kis-Duna parton, a kilátás a Bazilikára megnyugtató látvány volt mind a szobából mind a fürdőből. Két éjszakát töltöttünk a hotelben 5 éves kisfiúnkkal. A szoba tágas és tiszta volt, amit hiányoltunk, az az erkély. Az étterem hangulatos, az ételek nagyon finomak...

2019. június 15.
Tettszett nagyon a szoba,jó volt a légkondicionálás,kényelmesek az ágyak.Sajnos a vizes holmikat nem tudtuk hol szárítani(köntös,fürdőruha,törölköző),a szobában,ha jövőre is megyünk,erkélyes szobát kérünk majd! Az étterem,az ételek,és a kiszolgálás fantasztikusan remek volt. A bárban viszont...

Portobello Wellness & Yacht Hotel, Esztergom kiemelt csomagajánlatai
 - Élmények kikötője (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2019-12-23
 - Nyugdíjas pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-02 - 2019-12-22
 - Óévbúcsúztató (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 35.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, gyermekfoglalkozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-30 - 2020-01-03