Szent Kristóf Panzió Esztergom
2500 Esztergom, Dobozi Mihály út 11.

Szent Kristóf Panzió Esztergom a térképen

Wellness csomagok Esztergom városában

Szent Kristóf Panzió Esztergom vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Kislányunk névnapja alkalmából utaztunk Esztergomba, ahol a Szent Kristóf panzióban szálltunk meg. Kellemes, családias hangulatú a panzió. A reggeli és a vacsora bőséges és nagyon finom. A szoba nagy volt, tiszta és nagyon csendes. Legközelebb is itt fogunk megszállni, amikor jövünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek jó szívvel ajánlom. Tisztaság mindenütt, kedves szállásadó, minden kérdésünkre válaszolt. Kényelmes tágas volt a szoba - kétágyas teraszos apartman - a teraszra ki lehetett ülni este és reggel is, szóval összességében nagyon kellemes volt! :)
Kicsit előbb érkeztünk, de nem volt probléma, a szoba már kész volt. Elég telt ház volt, de semmi zavaró nem volt.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13.
4 gyönyörű napot töltöttünk Esztergomban. A hotel közel van a Bazilikához, mégis csendes környék. A szobánk tiszta, kényelmes és szépen berendezett. A fürdőszoba különösen tágas, nagyon örültem hogy hajszárító és fregoli is volt. A klímának is nagy hasznát vettük. A reggeli bőséges és nagyon változatos. Narancslé alapból már az asztalon várt bennünket, de kérhettünk kávét, kakaót és teát is.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX